Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

QUOTE(deltadu @ 2013 04 24, 11:44)
Ar tikrai patikima? g.gif
tada man labai daug ko reikėtų... bigsmile.gif


ten vyrukas:) taip,patikimas
Papildyta:
Tesco uzsakant uz 50 svaru, nuolaida 10 svaru, minusuotusi siuntimasi lietuva:)
kodas FFSUMMER
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 04 24, 13:12)
Gavau jau pranešimą, nenurodyta, kad reiktų kažką sumokėt, todėl manau, kad neapmuitino, rytoj pasiimsiu. Tikiuosi naudotis mokėsiu, bent jau vaikas tai tikrai bigsmile.gif . Aš pirkau iš buyincoins mirksiukas.gif . Gal jūsų draugei kinietis užrašė visą kainą ant siuntos g.gif ?

tai jau neapmokestino, butu ant lapuko gal uzrasyta kiek moket reiktu. man gerai ai pastininke viska i namus atnes thumbup.gif
o kas draugei uzrasyta tai nzn, nors prase kad rasytu mazesne suma. as tai prasiau kad uzrasytu gift, taip ir uzrase. o pirkau ir as ir drauge is aliexpress
Atsakyti
QUOTE(penga @ 2013 04 24, 11:27)
turiu 5 kodus LINDEX , 10 lt nuolaida, galiu pasidalinti, siuskit i az varda  ir el pasta 4u.gif

JAU ISDALINAU KODUKUS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 04 24, 13:04)
http://www.feelunique.com
Save 10% on Hair & Makeup departments when you buy 2 or more items plus get free delivery on your order
kodas: springstyle13

Čia reikia tos pačios prekės 2 vnt imti? Kažin pristatymas bet kokiai sumai nieko nekainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 04 24, 12:45)
Čia reikia tos pačios prekės 2 vnt imti? Kažin pristatymas bet kokiai sumai nieko nekainuoja?

ne, bet kokios.
nekainuoja.
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 04 24, 12:29)
tai jau neapmokestino, butu ant lapuko gal uzrasyta kiek moket reiktu. man gerai ai pastininke viska i namus atnes thumbup.gif
o kas draugei uzrasyta tai nzn, nors prase kad rasytu mazesne suma. as tai prasiau kad uzrasytu gift, taip ir uzrase. o pirkau ir as ir drauge is aliexpress

Muitininkai ne kvaili, juk ne daug draugų turbūt yra kinijoje, kurie dovanas siuntinėtų smile.gif
Muitininkai matyt jau baigia įkirst sistemą, kaip atrodo supakuotos planšetės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 04 24, 13:47)
ne, bet kokios.
nekainuoja.

ačiū 4u.gif , reiks užsisakyt.
Atsakyti
merginos, kurios perka is SD, jei nesiojam vaikiska avalyne 34 d., tai koks bus UK?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 04 24, 14:01)
Muitininkai ne kvaili, juk ne daug draugų turbūt yra kinijoje, kurie dovanas siuntinėtų smile.gif
Muitininkai matyt jau baigia įkirst sistemą, kaip atrodo supakuotos planšetės biggrin.gif

drinks_cheers.gif ale dziaugiuos jog muitininkai pagalvojo kad as draugu kinijoj galiu turet biggrin.gif
o is mano pakuotes gal nesuprato kad plansete, nes ant deze buvo priklijuotas kistukas i elektros lizda, tai ant virsaus toks bumblas buvo biggrin.gif ar cia visiem taip siuncia supakuotus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2013 04 23, 21:55)
Dar jei kam aktualu 6pm be tarpininkavimo mokesčio. Tarpininkas patikimas, ilgą laiką tarpininkauja.
http://www.manodrabu...kavimo-mokescio


o kokia jam iš to nauda?
Niekas gi nieko dabar šiaip sau nedaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šyška @ 2013 04 24, 09:19)
O pasakyt galit?  mirksiukas.gif

Turbut Sense pasakys, kad gali lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 04 24, 15:24)
o kokia jam iš to nauda?
Niekas gi nieko dabar šiaip sau nedaro  g.gif

Kas perka nuolat, turbūt dažnai gauna 10% nuolaidą - vat ir tarpininkavimo mokesti
Atsakyti