Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

QUOTE(Sense @ 2013 04 23, 21:22)


O pasakyt galit? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 22, 20:14)
jei mokejot paypalu ir siuntet UK adresu - todel taip ir raso - nes i UK tik kortele tegalima, o va i LT ir paypalu mirksiukas.gif

Siaip esme tame, kad jei kortele LT is siunti i LT, tai paypal galima. Jei kortele UK ir siunti UK paypal irgi galima. Zodziu, pas juos (PAYPAL) kaip supratau kortele turi buti is ten kilmes i kur siunciama. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 04 24, 08:41)
Ne ne. Mes kaip tik per jaunos. Mūsų skonis ir mados suvokimas dar nesusiformavęs  biggrin.gif

Gal kas perkat HM patalyne? Kaip kokybe? Ar geriau žiūreti pas vokiečius


as turiu 6 komplektus HM patalines vienviecius, naudojame jau daugiau negu metus, spalvos nenublunka, kokybe man patinka (tvirta medvilne), nesiburbulioja thumbup.gif
dabar nebezinau kaip is ten uzsakyti sau paimciau dvivieti

o paklodes su guma berods mytoys.de pirkau (Muraske gal geriau atsimena:)smile.gifsmile.gif)

tikiuosi pagelbejau 4u.gif

norejau paklausti ar pirkotes hm per mergaites kurios cia siulesi parinkt?
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2013 04 24, 10:28)
as turiu 6 komplektus HM patalines vienviecius, naudojame jau daugiau negu metus, spalvos nenublunka, kokybe man patinka (tvirta medvilne), nesiburbulioja thumbup.gif
dabar nebezinau kaip is ten uzsakyti sau paimciau dvivieti


Aš irgi norėčiau tokios patalynės atsinaujinimui, gal kuri rinks g.gif .
Mano planšetė jau šįryt 5:00 mano pašte buvo (post.lt radau), tai galiu būt rami, kad ji neapmuitinta, ar būna kad su sąskaita ateina?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 04 24, 09:40)
Aš irgi norėčiau tokios patalynės atsinaujinimui, gal kuri rinks g.gif .
Mano planšetė jau šįryt 5:00 mano pašte buvo (post.lt radau), tai galiu būt rami, kad ji neapmuitinta, ar būna kad su sąskaita ateina?

neapmuitinta 4u.gif labai retais atvejais gali buti nurodyta suma ant lapuko, bet turetu buti normali deklaracija pateikta, o kinieciai gi 10 dol. visada raso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2013 04 24, 10:28)
norejau paklausti ar pirkotes hm per mergaites kurios cia siulesi parinkt?

pirkau, bet kolkas žinių dar jokių 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri uzmacius gerom kainom impregnanto ax.gif
naudoju sita seip jis superinis thumbup.gif tik kaina kandoka blush2.gif
http://www.open24.lt...i-impregnantas/
Papildyta:
QUOTE(Anamaze @ 2013 04 24, 11:28)


norejau paklausti ar pirkotes hm per mergaites kurios cia siulesi parinkt?

kazin kaip su HM bus g.gif labai jau visos puole su tais kodais smile.gif
pati perku i pora menesiu karta ir be jokiu kodu ir tai paskutini nedideli uzsakyma atideliojo beveik menesi doh.gif doh.gif
Atsakyti
Gal kas nori jungtis prie uzsakymo is http://www.blueinc.co.uk
surinkus prekiu uz 50 svaru siuntimas butu nemokamas ir numinusuotu 5 svarus
Esu is Klaipedos, bet galiu persiusti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aštri @ 2013 04 23, 21:50)
Norėčiau prisijungti prie Tesco, bet jūsų pranešimų gaviklis pilnas  4u.gif


as jau vakar padariau pirkima is Tesco, jus jau pavelavote
rolleyes.gif
Atsakyti
truksta vienos norincios siu zuvu tauku, kad butu 3 uz 2 kaina smile.gif gal dar kas nori prisijungti? 4u.gif

http://www.boots.com...apsules_981138/
Atsakyti
nematau, kad kas mytoys rinktų, tai renku aš. Kviečiu jungtis shipuko pasidalinimui 4u.gif Žadu naudoti 10 eur nuolaidos koduką, kad siuntimas į LT gautųsi 3,99 eur, kurį dalinsiu iš užsakančių skaičiaus. Aš gyvenu Kauno r., bet galiu perduodi Kaune ir Alytuje (jei neskubiai) 4u.gif
Mergaitės, jei kuri turit ir nenaudosit 10% nuolaidos koduko iš mytoys, perleiskit man, prašau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 24 balandžio 2013 - 10:37
QUOTE(Tavo_Mano @ 2013 04 23, 22:55)

Dar jei kam aktualu 6pm be tarpininkavimo mokesčio. Tarpininkas patikimas, ilgą laiką tarpininkauja.
http://www.manodrabu...kavimo-mokescio

Ar tikrai patikima? g.gif
tada man labai daug ko reikėtų... bigsmile.gif
Atsakyti