Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

QUOTE(Audry @ 2013 04 23, 23:10)
Jau kuris laikas kaip nebelyginu patalynės (ne nesiglamžanti pas mane, o paprasta) blush2.gif Išskalbus, išpurtau, ištampau, išdžiūsta, gražiai sulankstau ir vsio ax.gif Kiek laiko susitaupo, kai nebelyginu biggrin.gif Diskomforto nelygintoj miegoti nejaučiu, o MB turbūt net neatkreipė dėmesio lyginta ji, ar ne biggrin.gif

as tai lyginu ir neketinu to atsisakyti, visu pirma del higienos, lyginant zusta mikrobai visokie, kurie skalbiant nezusta, nes patalynes neskalbiu ant 90 laipsniu, nes siek tiek gaila, o antra man kur kas maloniau miegoti islygintoje, aisku po pirmos nakties to lyginimo jau kaip nebuve, bet va pasikeitus patalyne taip smagu buna ikrist i svarius islygintus patalus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 04 23, 22:35)
Norim Vilniuj. Gal aks renka? Nepastebėjau  biggrin.gif
Jooo, rankinės nieko būtų, jei nesvarovskinės kaukolės..


Galiu rinkti e5p vilniuje, tik nezinau kokia prekes kaina jus tenkina? as is tarpininkes uzsakinejau po 28 Lt/vnt, bet ci ne SM puslapyje
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2013 04 23, 21:37)
renku užsakymą iš http://lessthan10pounds.com/
Jei surinksime suma 150 svaru, siuntimas tik 15,99 svaro.
Aš vilnietė, į kitus miestus galiu persiųsti, banko sąskaitas turiu: Swed, Medicinos ir DNB (vyro) bankuose.
Bendraujame per AŽ 4u.gif



reiks rytoj eit i zvalgyba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 04 23, 22:39)
as tai lyginu ir neketinu to atsisakyti, visu pirma del higienos, lyginant zusta mikrobai visokie, kurie skalbiant nezusta, nes patalynes neskalbiu ant 90 laipsniu, nes siek tiek gaila, o antra man kur kas maloniau miegoti islygintoje, aisku po pirmos nakties to lyginimo jau kaip nebuve, bet va pasikeitus patalyne taip smagu buna ikrist i svarius islygintus patalus smile.gif


drinks_cheers.gif mano mintys biggrin.gif
aš net vaiko triusikėlius lyginu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 23, 22:42)
reiks rytoj eit i zvalgyba  smile.gif


aš jau kašiką prisikroviau:)

Dar jei kam aktualu 6pm be tarpininkavimo mokesčio. Tarpininkas patikimas, ilgą laiką tarpininkauja.
http://www.manodrabu...kavimo-mokescio

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tavo_Mano: 23 balandžio 2013 - 21:57
QUOTE(gaaabriele @ 2013 04 23, 13:01)
O jei kas ASOS koduka veikianti zinotu but labai gerai, is interneto daugybe bandziau, bet netiko smile.gif

as gavau gimtadienio proga. manau nepanaudosiu, tad jei leistu panaudot, galeciau parasyt...
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2013 04 23, 22:40)
Galiu rinkti e5p vilniuje, tik nezinau kokia prekes kaina jus tenkina? as is tarpininkes uzsakinejau po 28 Lt/vnt, bet ci ne SM puslapyje

Na mane tenkintu kuo mažesnė biggrin.gif 24-25lt
Kol kas mano dvi prekės ne iš papildymų. Bet gal dar ką pridėčiau, reik žiūrėt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 04 23, 23:18)
as gavau gimtadienio proga. manau nepanaudosiu, tad jei leistu panaudot, galeciau parasyt...

Man kažkodėl nei vienas gimtadieninis nesuveikė, net tikrojo mano mėnesio. g.gif
bet kai kurie sako veikia, tai jus pasidalinkit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 04 23, 23:20)
Na mane tenkintu kuo mažesnė  biggrin.gif 24-25lt
Kol kas mano dvi prekės ne iš papildymų. Bet gal dar ką pridėčiau, reik žiūrėt  ax.gif



as irgi turiu dvi ne is papildymo ir gal dar trecia-batukai prisides bet del ju abejoju vis dar.
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 04 23, 22:39)
as tai lyginu ir neketinu to atsisakyti, visu pirma del higienos, lyginant zusta mikrobai visokie, kurie skalbiant nezusta, nes patalynes neskalbiu ant 90 laipsniu, nes siek tiek gaila, o antra man kur kas maloniau miegoti islygintoje, aisku po pirmos nakties to lyginimo jau kaip nebuve, bet va pasikeitus patalyne taip smagu buna ikrist i svarius islygintus patalus smile.gif

visokių versijų yra apie lyginimą rolleyes.gif viena tų,kad kaip tik viskas yra užlyginama ir tada nekvėpuoja kūnas, gulėdamas ant tokios užlygintos paklodės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 04 23, 21:42)
aš net vaiko triusikėlius lyginu  blush2.gif

ligone biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 04 23, 22:39)
as tai lyginu ir neketinu to atsisakyti, visu pirma del higienos, lyginant zusta mikrobai visokie, kurie skalbiant nezusta, nes patalynes neskalbiu ant 90 laipsniu, nes siek tiek gaila, o antra man kur kas maloniau miegoti islygintoje, aisku po pirmos nakties to lyginimo jau kaip nebuve, bet va pasikeitus patalyne taip smagu buna ikrist i svarius islygintus patalus smile.gif

Mikrobai, pač naminės erkutės žūsta skalbiant 60 laispnių temperatūroje. Tad, drąsiai galite sau skalbt ir taupyt laiko lyginimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 04 23, 23:44)

Dar ne, nes savuju nelyginu lotuliukas.gif
Atsakyti