Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

QUOTE(murashke @ 2013 04 23, 20:02)


Aisku, o is JAV nesiuncia niekas i LT kaip suprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2013 04 23, 21:06)
Aisku, o is JAV nesiuncia niekas i LT kaip suprantu g.gif

tarpininkės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 04 23, 20:29)
tarpininkės  ax.gif



tai va tame ir beda kad neapsiema doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2013 04 23, 21:32)
tai va tame ir beda kad neapsiema doh.gif  verysad.gif

keista rolleyes.gif na nebet yra spec sąlygos parduotuvės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 04 23, 13:10)

Norėčiau prisijungti prie Tesco, bet jūsų pranešimų gaviklis pilnas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2013 04 23, 19:32)
Sveikos, kur perkate glamzytos medvilnes patalynes komplektus, na tokius kuriu lyginti nereikia  4u.gif  biggrin.gif

Jau kuris laikas kaip nebelyginu patalynės (ne nesiglamžanti pas mane, o paprasta) blush2.gif Išskalbus, išpurtau, ištampau, išdžiūsta, gražiai sulankstau ir vsio ax.gif Kiek laiko susitaupo, kai nebelyginu biggrin.gif Diskomforto nelygintoj miegoti nejaučiu, o MB turbūt net neatkreipė dėmesio lyginta ji, ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 23 balandžio 2013 - 21:11
QUOTE(Audry @ 2013 04 23, 21:10)
Jau kuris laikas kaip nebelyginu patalynės (ne nesiglamžanti pas mane, o paprasta) blush2.gif Išskalbus, išpurtau, ištampau, išdžiūsta, gražiai sulankstau ir vsio ax.gif Kiek laiko susitaupo, kai nebelyginu biggrin.gif Diskomforto nelygintoj miegoti nejaučiu, o MB turbūt net neatkreipė dėmesio lyginta ji, ar ne biggrin.gif

va va laiko ir jegu susitaupo, kol kas dar nekilo rankos padeti nelyginta, bet turbot teks pradeti doh.gif . O apskritai kur perkate kokybiska ir nebaisiai brangia patalyne?
Atsakyti
QUOTE(Šyška @ 2013 04 23, 21:04)
Gal žinote kur ECCO batų vaikams galima pigiau įsigyti?

Žinom smile.gif
Atsakyti
kas čia E5P užėjo? čia tos kaukolės mada kažkokia nauja?? blink.gif g.gif čia aš skonio nebeturiu ar kaip ? unsure.gif unsure.gif

lygtai ne pirma karta jau tos kaukolės ant rankinių unsure.gif g.gif
Atsakyti
Gal yra norinčių iš E5P pirkt?Kaunas,kitur galiu persiųst,užsakinėčiau jei susirinktų prekių kad kaina būtų po 25lt. Rytoj rankinukai vėl biggrin.gif Oi kaip aš juos myliu biggrin.gif loreta.nesvarbu@gmail.com
Atsakyti
Norim Vilniuj. Gal aks renka? Nepastebėjau biggrin.gif
Jooo, rankinės nieko būtų, jei nesvarovskinės kaukolės..
Atsakyti
renku užsakymą iš http://lessthan10pounds.com/
Jei surinksime suma 150 svaru, siuntimas tik 15,99 svaro.
Aš vilnietė, į kitus miestus galiu persiųsti, banko sąskaitas turiu: Swed, Medicinos ir DNB (vyro) bankuose.
Bendraujame per AŽ 4u.gif
Atsakyti