Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

Gal kas zinote, perkant is feelunique, imanoma tam paciam zmogui uzsiregistruoti du kartus? Pagal pavardes atrenka ar pagal kreditines. Nezinau ar aiskiai parasiau, pav iherb kiek turi kreditiniu, tiek kartu ir gali registruotis, o kaip idomu su feelunique?
Atsakyti
HM perkam, junkites. persiusiu i kitus miestus, be mokescius.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 04 19, 00:15)
Gal kiek dydžiai nuo pačio rūbo modeliuko gali skirtis. O šiaip jei čia LT parduotuvėje Jums tinkamas M dydis, tai drąsiai M dydį ir iš SD galit siustis. Nes tos pačios firmos dydžiai atitinka ar LT ar UK pirktumėt. Netgi ir modeliukai dažnai pas mus būna tokie kaip ir UK, tik va kainos tai smarkiai skiriasi smile.gif

Aciu,na vyras prisisake rubu tai ziuresim atitiks ar ne
Atsakyti
Atsiunte royal mail, bet mano siuntos nr. prasideda su raidem, dpd skambinau sake pas juos skaiciais prasideda ir labai daug tu skaiciuku unsure.gif

QUOTE(audroneplius @ 2013 04 18, 20:50)
jums nuorodos siuntimo neatsiunte? siaip iki 10 dienu, nebent kazkur pastrigo

Atsakyti
sian gavau 5 pondsus, 04.10 dienos, vilnius, tai tuoj ir kitoms turi sueiti manau 4u.gif mano sekimo nuoroda rode, kad issiusta 15d. ir ateis 23 smile.gif
Atsakyti
Niekaip nerandu 5pounds dydžių lentelės. Gal galit pagelbėt?
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2013 04 19, 09:08)
Niekaip nerandu 5pounds dydžių lentelės. Gal galit pagelbėt?



man atrodo nera ten tokio dalyko.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 19, 10:15)
man atrodo nera ten tokio dalyko.

o kaip pataikyti batų dydį g.gif
Nesiorientuoju angliškuose...
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2013 04 19, 09:33)
o kaip pataikyti batų dydį g.gif
Nesiorientuoju angliškuose...



batai visiska loterija smile.gif siaip paieskokite paprastu lenteliu internete, po to bandykit skiatyt ka raso prie aprasymo, standart ar small, ar atsiliepimus. nors ir jie nevisada tikslus, buna paskaitai mazinti, paimi dydesni dydi ir per dideli.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 19, 10:36)
batai visiska loterija smile.gif siaip paieskokite paprastu lenteliu internete, po to bandykit skiatyt ka raso prie aprasymo, standart ar small, ar atsiliepimus. nors ir jie nevisada tikslus, buna paskaitai mazinti, paimi dydesni dydi ir per dideli.

5pounds temoje užmačiau, kad pirkote mėlynus zomšinius 40 dydžio batus bigsmile.gif aš jų irgi noriu. Gal galite pakomentuoti, kokio dydžio jūsų pėda/kokiį dydį įprastai nešiojate/kokį perkate iš šios parduotuvės? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 18, 20:46)
a labai mes baisios, kad visos bijo ateit  biggrin.gif  o vilnieciu cia perkanciu tikrai nemazai  smile.gif
biggrin.gif nu jo, ypač kai ateina kudenos cool.gif


QUOTE(Sense @ 2013 04 18, 21:07)
drinks_cheers.gif  smagiai pasisėdėjom  smile.gif
drinks_cheers.gif


Rytoj užsakinėsiu iš Aroma Zone, Vilnius 4u.gif
Atsakyti
nieks nerenka E5P? g.gif reik vienos prekes doh.gif
Atsakyti