Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

QUOTE(agne_ja @ 2013 04 23, 12:00)
Na, nesakyčiau, kad Tesco didinti, nuo vaiko priklauso, maniškei 4 metai,

drinks_cheers.gif maniškis ilgarankis biggrin.gif tai iš pločio ok, bet va rankovės trumpos cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2013 04 23, 08:53)
H&M yra kodukas 10% nenukainuotoms prekems  mirksiukas.gif 0406
25% vienai brangiausiai prekei 0241


bet tas kodukas 25% man rodos jau baigesi...jis galiojo tik iki 04.21d. g.gif
Atsakyti
pirksiu SD, Vilnius, eurais - noreciau rytoj padaryti uzsakyma
priimsiu 2-3 asm. su nelabai dideliais krepsiukais siuntimui pasidalinti smile.gif
rasyti mazhulele@gmail.com
nurodyti nicka, varda pavarde, kontaktus, bankas swed (euro kursas apie 3.462)
4u.gif

jei nedidelis siuntinukas, galiu persiusti pastu i kita miesta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazhule: 23 balandžio 2013 - 12:13
QUOTE(tabeliukas @ 2013 04 22, 19:39)
pirksiu TESCO, priimciau 4 mamas kad 10 svaru siuntima pasidalinti po 2 svarus.
Vilnius
yra galimybe perduoti i Kauna


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 04 23, 10:21)
labas
gal kas tesco vilniuj renkat??prisijungciau

ir dar klausimas,sunelis 2.5m,ne is liesuju, ugis 1m beveik,maikes ir kelnytes geriau ziuret 2-3m ar 3-4?aciu kuri pagelbes 4u.gif  4u.gif


Kiek esu tesco rūbų saviškiui pirkus, visi į mažesnę pusę. Maniškis panašaus amžiaus ir ūgio kaip ir Jūsų berniukas, esu nupirkus pavasariui striukytę iš tesco 3-4m dydžio, ir visai ne perdidele. Kelnes tikrai imčiau 3-4m. dydžio, o maikutes, jeigu trumpom rankovėm, tai 2-3m., jei ilgom - 3-4 m.

Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 04 23, 10:16)
Renku Tesco rubu uzsakyma  4u.gif



NEBERASYKIT 4u.gif

Sulaukiau i az zinuciu, su prasymu koda parasyt lotuliukas.gif Tai tam, kas nemoka,tingi pasinaudoti google, rasau ji cia, viesai biggrin.gif

FFSUMMER Minusuoja 10svaru, surinkus ne mazesni uzsakyma, kaip 50svaru
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 23 balandžio 2013 - 12:35
QUOTE(tabeliukas @ 2013 04 23, 13:02)
bet tas kodukas 25% man rodos jau baigesi...jis galiojo tik iki 04.21d.  g.gif

man veikia,pabandykit suvesti ir matysit ar minusuoja nuo brangesnio daikto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2013 04 23, 09:55)
merginos, gal žinot kur rast tokio stiliaus rūbų, bet didesniam berniukui 146 d.  g.gif  g.gif kiek kur dairausi visi max iki 140 ir tie patys mažinti  doh.gif  doh.gif


niu gražu.. wub.gif O tai jei siųstis iš Alliexpress, tai bent 2 dydžiais didesnius?
Atsakyti
Apie HM koduka diskutavot, kur minusuoja 5 svarus. Tai dariau antra karta gyvenime HM uzsakyma ir koduka man pritaike vel. Geriausiai tiesiog pabandyti pries perkant ar pritaikys ar ne 4u.gif

O jei kas ASOS koduka veikianti zinotu but labai gerai, is interneto daugybe bandziau, bet netiko smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaaabriele: 23 balandžio 2013 - 13:04
QUOTE(agne_ja @ 2013 04 23, 11:00)
Na, nesakyčiau, kad Tesco didinti, nuo vaiko priklauso, maniškei 4 metai, o pižamas pirkau 4-5 metai, ir jau mažos doh.gif , per daug aptemptos rankovės, ir nepatogu, taip pat megztuką turim, tai sakyčiau į mažesnę pusę....skirtingų yra  g.gif
Jeigu vaikas stambesnis, tai geriau dydžiu didesnius pirkti, na , bet čia tik mano pamąstymai ax.gif



maniskiams abiems pizamos tai ziauriai per dideles, tiksliau pizamu kelnes- per placios ir per ilgos, tiks po metu, jei ne po dvieju... o virsutines dalys kaip tik, tai net nezinau ar cia mano vaikai tokie trumpakojai biggrin.gif ar padidintos tos kelnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 04 23, 13:02)
bet tas kodukas 25% man rodos jau baigesi...jis galiojo tik iki 04.21d.  g.gif

ne, tas buvo 0483 ir jis tikrai vakar neveike ax.gif

QUOTE(gaaabriele @ 2013 04 23, 14:01)
Apie HM koduka diskutavot, kur minusuoja 5 svarus. Tai dariau antra karta gyvenime HM uzsakyma ir koduka man pritaike vel. Geriausiai tiesiog pabandyti pries perkant ar pritaikys ar ne  4u.gif

O jei kas ASOS koduka veikianti zinotu but labai gerai, is interneto daugybe bandziau, bet netiko smile.gif

nu cia jau rase mergaite, kad su HM kodais reikia atsargiai. Nes blokuoja accountus, jei naudojat ne jums asmeniskai atsiustus kodus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 04 23, 12:02)
bet tas kodukas 25% man rodos jau baigesi...jis galiojo tik iki 04.21d.  g.gif

Sitas galioja iki 08.01

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 23, 13:09)
ne, tas buvo 0483 ir jis tikrai vakar neveike  ax.gif
nu cia jau rase mergaite, kad su HM kodais reikia atsargiai. Nes blokuoja accountus, jei naudojat ne jums asmeniskai atsiustus kodus  rolleyes.gif


tai kad viesai skelbiami sitie kodai
Atsakyti