Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

Sveikos 4u.gif renku HM (Anglijos) uzsakyma. Siuntimas i UK adresa nemokamas (jei suveiks kodas), pirksiu tik tas prekes, kurias idejus i krepseli iskart issius (tad pirmiau pasitikrinkit). Apmokejimas is anksto, beja negaliu garantuoti, kad viskas seksis gerai ir uzsakymas neuzklius HM. Taciau viena siunta pavyko, tikiuosi ir kitoms seksis taip pat. Noriu surinkti kuo daugiau kg siuntos, kad gautusi siuntimas kuo pigiau. Siaip 1 kg parsiuntimo i Kauna kaina gausis apie 8 lt.

Siuskite uzsakymus i gaaabriele@yahoo.com (priimsiu kelias merginas) ir nurodykite savo SM nika.
Atsiemimas, Kaunas, netoli PC SAVAS.
Saskaita Swedbank'e.
Jeigu atsiras greit norinciu uzsakysiu jau siandien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 04 22, 16:28)
Iš swedo į swedą gavėjui niekada neskaičiuoja, o jei iš kito banko į swed, tai siuntėjui pagal banko įkainius 1,20 arba 1,40, o gavėjui swed 1,20.

as biski nesuprantu, tai jei man dabar pavedima darot is kito banko tai man uz tai kad gaunu nuskaiciuos??? kazkokia nesamone, niekad nemaciau kad taip butu, va reik patikrinti.
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 04 22, 17:20)
as biski nesuprantu, tai jei man dabar pavedima darot is kito banko tai man uz tai kad gaunu nuskaiciuos??? kazkokia nesamone, niekad nemaciau kad taip butu, va reik patikrinti.


Tikrai nuskaičiuos, pasitikrinkit išrašus
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2013 04 22, 14:04)
ar jau pirkote? O gal Vilniuje kas renkate?  ax.gif




QUOTE(murashke @ 2013 04 22, 14:06)
as galiu parinkti vilniuje boots  4u.gif
skiriasi kapsuliu kiekis smile.gif


gal apsiimtumėte kelis daiktelius į Šiaulius persiųsti? blush2.gif
Jie siunčia į LT ar per tarpininkus perkate?
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 04 22, 18:20)
as biski nesuprantu, tai jei man dabar pavedima darot is kito banko tai man uz tai kad gaunu nuskaiciuos??? kazkokia nesamone, niekad nemaciau kad taip butu, va reik patikrinti.

Taip, 1,20Lt, jei iš kito banko pavedimą darys. Aš iš swedo dariau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 04 22, 18:24)
Tikrai nuskaičiuos, pasitikrinkit išrašus

tai as jau nuostoli dabar nuo mamyciu reiskias geram sedziu, nes neprasau pinigeliu papildomai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 04 22, 17:39)
tai as jau nuostoli dabar nuo mamyciu reiskias geram sedziu, nes neprasau pinigeliu papildomai  doh.gif



na tai atsiimant danes, arba jei siusit dades 4u.gif
Atsakyti
pirksiu TESCO, priimciau 4 mamas kad 10 svaru siuntima pasidalinti po 2 svarus.
Vilnius
yra galimybe perduoti i Kauna
Atsakyti
lyg vis būna kalbama apie smėlio dėžes , bet niekaip nerasdavau tinkamos smile.gif
gal kas galit parekomenduoti? plastmasinės,kad užsidengtų? ax.gif ateina sezonas...norėsis ilgiau sode būt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2013 04 22, 15:52)
beje, gal zinote kaip zuvu tauku kvapa is rubu panaikinti? uzlasejo sie taukai ant maikutes vaiko, tai jau 4 kartus ploviau, o zuvu kvapas vis yra  doh.gif

pabandykite fairy uzpilti ir palikti 10-15 min, tada skalbkite. Labai gerai isima riebalus ir kvapas turetu dingti mirksiukas.gif


QUOTE(bbiitute @ 2013 04 22, 17:19)
Merginos ar kuri siandien pirkot SD  g.gif  g.gif  niekaip negaliu apmoketi  doh.gif  g.gif niekaip nesuprantu  g.gif  jau  daug kartu bandziau  g.gif  korta moketi bijau , nes praejusi karta korta apmokejau ir gavai striuke su baisiniu broku  doh.gif  doh.gif
kas tai  verysad.gif Sorry, there was a problem processing your payment. Please try again.   jau ir korta bandziau niekaip  doh.gif

bandykite kita narsykle ir dar galite nauja accounta susikurti. O kaip siaip psl ju? nestringa narsant?

Jei negrazino pinigu uz broka, darote taip: darot nauja uzsakyma ir uzsakot ta pacia striuke tokio pat dydzio. Kai gaunat, nusiunciat foto tos pirmos mirksiukas.gif aisku butinai mokekite per paypal

QUOTE(gaaabriele @ 2013 04 22, 18:18)
Sveikos 4u.gif renku HM (Anglijos) uzsakyma. Siuntimas i UK adresa nemokamas (jei suveiks kodas),

cia asmenini koduka turite? ax.gif
Atsakyti
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 22, 21:00)
bandykite kita narsykle ir dar galite nauja accounta susikurti. O kaip siaip psl ju? nestringa narsant?

Jei negrazino pinigu uz broka, darote taip: darot nauja uzsakyma ir uzsakot ta pacia striuke tokio pat dydzio. Kai gaunat, nusiunciat foto tos pirmos  mirksiukas.gif aisku butinai mokekite per paypal
cia asmenini koduka turite? ax.gif

o krepseli irgi teks is naujo krauti g.gif g.gif jau du kartus susikroviau doh.gif doh.gif , lyg ir stringa g.gif

pabandziau su kita narsykle irgi neleido doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 22 balandžio 2013 - 19:16
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 22, 20:00)
cia asmenini koduka turite? ax.gif


Yra kodukas -5sv. 1304, tikiuosi jis suveiks, na cia ne nemokamas siuntimas, bet suma minusuoja siuntimo islaidas smile.gif
Atsakyti