Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

Kazkada kazkas domejosi kaip tie lagaminai is sportdirect, ta wa as jau gavau juos. Uzisakiau is DUNLOP pora, viena raudona, o kita violetini,bet jis labiau ryskiai rozinis nei violetinis smile.gif , taigi abu be galo grazus ir lengvi, atrodo patogus, esu patenkinta netgi labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 04 20, 14:09)
blink.gif  blink.gif  eina sau doh.gif tai skelbk garsiai pavardes, nikus, kad kitos mergaites ant tokiu "draugiu" nepakliutu  doh.gif

Gal kas atsitiko,kad nepervedė g.gif Geriau palauksiu dar truputį ax.gif Nes daugelis tikrai labai draugiškos merginos pasirodė 4u.gif

Atsirado mano norimi bačiukai,galėčiau parinkit e5p,ryt po prekių įkėlimo užsakinėčiau.Kaunas,bet galiu ir persiųsti. 4u.gif Jei ką rasit rytojaus prekėse meskit nuorodas iš facebooko. Klausimus ir krepšelius rašyti tik į email,ne į a.z. loreta.nesvarbu@gmail.com Lauksiu iki rytojaus 12 valandos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 04 20, 13:05)
Pirma karta uzsakinejau is e5p.Po uzsakymo gavau  email,kad truksta vieno rankinuko, dabar po 6 dienu gaunu email,kad truksta batu ir grazins uz juos pinigus+siuntimo islaidos.Uzsakinejau pries savaite,kiek suprantu dar neisiustas siuntinys.Kazin taip ilgai visada ten pakuoja?Tai dabar nesuprantu,ar negausiu rankinuko,ar batu doh.gif Jau bijau net sulaukti tos siuntos doh.gif O tai prisakiau prekiu kitoms panoms,imerkiau savo litus,yra ir tokiu,kurios per savaite taip ir nesusimokejo doh.gif

Velniai nemate tu prekiu, svarbu, kad pinigelius grazintu... O toms nesugebancioms per savaite susimoketi parasykit, kad paskelbsit viesai ju duomenis, jei neperves pinigu... Na, bet ir naglumas kai kuriu blink.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 04 20, 13:05)
Pirma karta uzsakinejau is e5p.Po uzsakymo gavau  email,kad truksta vieno rankinuko, dabar po 6 dienu gaunu email,kad truksta batu ir grazins uz juos pinigus+siuntimo islaidos.Uzsakinejau pries savaite,kiek suprantu dar neisiustas siuntinys.Kazin taip ilgai visada ten pakuoja?Tai dabar nesuprantu,ar negausiu rankinuko,ar batu doh.gif Jau bijau net sulaukti tos siuntos doh.gif O tai prisakiau prekiu kitoms panoms,imerkiau savo litus,yra ir tokiu,kurios per savaite taip ir nesusimokejo doh.gif


Man irgi taip yra buvę. Paskutinį kartą atsiuntė irgi gal po 5 dienų, kad cancelino dar 2 prekes, o siuntinį gavau po to po 2 dienų. Manau jie pirmiau išsiunčia, ką turi, o tik paskui laiškus parašo žymiai vėliau, kai nebeturi ką veikt lotuliukas.gif

QUOTE(šarūnė @ 2013 04 20, 15:14)
Aš pati važiuoju bent pora kartų į mėnesį- nuo darbo iki Seinų man apie 20 km  bigsmile.gif Sakot, rasčiau ten? Ačiū už idėją, reiks užeit paklaust  4u.gif


Manau tikrai taip 4u.gif , gi meta PL psl. su tuo kremu. Bet kokiu atveju jei ir neturės kažkokioj vaistinėj - prašykit kad užsakytų (kaip LT), ir būna po poros dienų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gomerta @ 2013 04 20, 17:06)
Velniai nemate tu prekiu, svarbu, kad pinigelius grazintu... O toms nesugebancioms per savaite susimoketi parasykit, kad paskelbsit viesai ju duomenis, jei neperves pinigu... Na, bet ir naglumas kai kuriu  blink.gif  mad.gif

Bet sako zakon podlasti,abi prekės maniškės ir dingo doh.gif ,o kitų merginų lyg viskas gerai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(priklausomybe @ 2013 04 20, 17:10)
Man irgi taip yra buvę. Paskutinį kartą atsiuntė irgi gal po 5 dienų, kad cancelino dar 2 prekes, o siuntinį gavau po to po 2 dienų. Manau jie pirmiau išsiunčia, ką turi, o tik paskui laiškus parašo žymiai vėliau, kai nebeturi ką veikt  :lotuliuka

O tai nuraminot truputuką,nes jau galvoju kiek gi tų tašiokų reiks dar laukt biggrin.gif Džiaugiuos ir taip kad pavyko visoms pagaut tašiukus,nes po 10 minučių nuo įkėlimo jau trečdalio nebebuvo doh.gif
Atsakyti
mergaites, gal kas su PayPal, gali uzsakyti viena maza daikteli is ebay? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smalyziuke @ 2013 04 20, 15:45)
Kazkada kazkas domejosi kaip tie lagaminai is sportdirect, ta wa as jau gavau juos. Uzisakiau is  DUNLOP pora, viena raudona, o kita violetini,bet jis labiau ryskiai rozinis nei violetinis smile.gif , taigi abu be galo grazus ir lengvi, atrodo patogus, esu patenkinta netgi labai  biggrin.gif


as klausiau biggrin.gif ir jau mano lagaminas ir keliauja dunlopas thumbup.gif emiau 24 dydi, tikiuosi nebus mazas, ness neramina jo plotis tik 20 cm rase g.gif
Atsakyti
O gal kuri pirkote ar žinote kur būtų galima rasti samsonite lagaminų ? g.gif
Atsakyti
e5 uzsakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smalyziuke @ 2013 04 20, 16:45)
Kazkada kazkas domejosi kaip tie lagaminai is sportdirect, ta wa as jau gavau juos. Uzisakiau is  DUNLOP pora, viena raudona, o kita violetini,bet jis labiau ryskiai rozinis nei violetinis smile.gif , taigi abu be galo grazus ir lengvi, atrodo patogus, esu patenkinta netgi labai  biggrin.gif

Aš juos irgi turiu, gal prieš du mėn atsisiunčiau, juodus, jau ir kelionę atlaikė, tik kad jie labai užbrangina siuntimo kainą. Du lagaminai ir kelios maikės kainavo 15 eur.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 20, 17:37)
e5 uzsakyti  4u.gif

Nespejau verysad.gif
Gal dar kas nors uzsakines? Butu geriausia, kad is Vilniaus ax.gif
Atsakyti
sveikos merginos,gal pagelbėtumėt kas nors blush2.gif
kokius duomenis čia reikia įrašyti iš kortelės? g.gif
CVC/CVV Code
ups,jau radau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PATAPSA: 20 balandžio 2013 - 18:30