Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

mergaites, kiek kainuoja lindex pristatymas I lt ir kas pristato bei mangooutlet kiek kainuoja pristatymas I lt ir kas pristato?
is anksto dekui!
Atsakyti
RENKU:

Tesco iki nemokamo siuntimo i UK
Galiu parinkti ASDA

Priimu i HM kooperacija. Salygos HM:
1. siuntimas i UK zmogui 1 sv (krepsiukai proto ribose) biggrin.gif
2. Prekes turi buti in stock arba max 2 sav atidetas issiuntimas
3. Pinigus rinksiu iskart


Renku, nes reikia tase pririnkti i LT. Manyciau greit neateis, gal uz kokiu 4-6 sav. Siusiu per patikimus kurjerius, tai gausis apie 30 sv tase. Neturetu gautis daugiau nei 8 lt/kg. Mano bankas swed. Jei jusu uzsakymas nera didelis, priimsiu ir su seb. Galesiu persiusti i kitus miestus. Uz persiuntima kainas apvalinsiu del pakavimo islaidu (t.y. iki 500 g - 5 lt, iki 2 kg - 7 lt ir pan.)

Uzsakymus siusti i oliuke@gmail.com ir nepamirskite pasiskaityti kooperavimosi atmintine 1 psl biggrin.gif

TESCO
ASDA
HM

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, ypač vilnietės smile.gif blush2.gif
Gal kuri dažniau po Gariūnus vaikštot nei aš (buvau prieš 10 metų turbūt hihihi.gif ) ir matėt kažką panašaus berniukui krikštynoms?

user posted image

user posted image

Pardavėja sakė, kad lenkiškas ir pirko Palangoj doh.gif . Dabar žiauriai užsikabinau, nes jis man labai patiko biggrin.gif - šaukit jei kas užmatysit!! Ačiū smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 04 19, 19:02)
deja, pasieke mane šiandien siuntinys, trūksta dviejų prekių kolkas. Bijau, kad netrūktų daugiau, nes gavau 2 siuntinius, tad iki galo visko nesužiūrėjau dar.
Įdomu būtų suinoti ar E5p kam nors padengė nuostolius dėl trūkstamų prekių? g.gif nesinori patirti nuostolių blush2.gif


Aš gavau praeitą sav., irgi trūko 1 prekės, grąžino $$$ be jokių bylų, tiesa, tik po antro laiško hihihi.gif
Atsakyti
Priminkit kiek mazdaug keliauja prekytes laiko is SD ir i LT buna nemokamas siuntimas ar pirk kiek nori vistiek siuntimo mokesti ims?
Aciukas is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 04 19, 22:36)
Priminkit kiek mazdaug keliauja prekytes laiko is SD ir i LT buna nemokamas siuntimas ar pirk kiek nori vistiek siuntimo mokesti ims?
Aciukas is anksto 4u.gif

apie 10 d nuo uzsakymo. Labai retai buna free siuntimas i LT rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(šarūnė @ 2013 04 19, 14:03)
Merginos, perkat viską ir iš visur  thumbup.gif Gal kur esat matę tokį kremą Xerolys 5 randu visokiuose vengriškuose, bet ne lt ar angliškuose puslapiuose. Anytai gydytojas išrašė, pas mus vaistinėse jo nebėra. Aišku, ne tragedija, jei kas, nueis ir išrašys kokį kitokį, bet gal kuri netyčia esat matę  ax.gif Labai ačiū  4u.gif


Ale gyd. "geras", kad išrašė tokį, kurio nėr doh.gif . O neturit kas į lenkus važiuoja pasishopint - parvežtų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 04 19, 17:37)
neigiamai nevertinu  nieko  mirksiukas.gif  tik  manau kad nuo tokiu dalyku ir prasideda nenorejimas priimti i koperacija  smile.gif  jeigu zmogus net nepasidomi ar kazkam liko nuostolis  smile.gif kooperuotis visada norinciu buna  biggrin.gif  biggrin.gif  bet  kaip kazko neideda nelabai kam ir rupi  smile.gif nieks nesako kad pinigu negrazins nes to ir as nezinau  ax.gif  kazkada suzinosiu  biggrin.gif  cia ne kazkam adresuoju  mirksiukas.gif  bendras pastebejimas  4u.gif
O apie koki klausimo kilima jus rasot  g.gif  4u.gif


nelabai supratau, gal ka praleidau g.gif

O jus ne paypal mokejote?
jei taip , tuomet $ atgausit, tik uztruks
na ir nuostolis bus iki 1 lt (kursu skirtumas)
Papildyta:
QUOTE(bbiitute @ 2013 04 19, 19:46)
blink.gif  kiek laiminguju  doh.gif




man viskas atejo

tik vienos tases spalva sumaisyta
zinoma mano lotuliukas.gif
bet jau jos nebeturiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 04 19, 22:44)
Ale gyd. "geras", kad išrašė tokį, kurio nėr  doh.gif . O neturit kas į lenkus važiuoja pasishopint - parvežtų wink.gif

Ar tikrai nera g.gif paziurekit kokioje universiteto vaistineje (dermatologineje) jei Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 04 19, 20:46)
blink.gif  kiek laiminguju  doh.gif

pas mane pilnas kasikas, nors del vienos prekes ir abejojau ar ateis, nes buvo pranesimas Problem. Bet dziaugiuosi viska gavusi.
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 04 20, 00:04)
nelabai supratau, gal ka praleidau g.gif

O jus ne paypal mokejote?
jei taip , tuomet $ atgausit, tik uztruks
na ir nuostolis bus iki 1 lt (kursu skirtumas)
Papildyta:
man viskas atejo

tik vienos tases spalva sumaisyta
zinoma mano lotuliukas.gif
bet jau jos nebeturiu mirksiukas.gif

paypal mirksiukas.gif kuo labai dziaugiuosi biggrin.gif pagal mergynu patirti matau kad viskas turetu buti gerai ax.gif biggrin.gif
bet jeigu mokejimas butu ne paypal ir pinigeliu neatgautum smile.gif panasu kad tik man rupetu lotuliukas.gif biggrin.gif

Smagu kad viska gavot 4u.gif


Atsakyti
Sveikutes, gal uzmatete kur graziu ilgu vasarisku sukneliu smile.gif juk vasara arteja, norisi buti grazioms smile.gif
Atsakyti
*****, kas 5 poundsus parinktu Vilniuje biggrin.gif nejau teks sesers adresu pirkt, niu noriu keliu betu sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 20 balandžio 2013 - 10:21