QUOTE(Alexandra.R. @ 2016 04 08, 15:15)
bet alimentai mokami
vaiko poreikiams tenkinti. Ir net jei kazkuris is tevu bedarbis ir jo pajamos nulis, jis vistiek privalo rupintis savo vaiku. O jei vienas is vevu uzdirbs, kad ir 10.000 euru, tai juk nereiks, jog jis privalo nuo algos pvz. 1000 duot, nes mama taip sumaste. Koks skirtumas kas kiek uzdirba? Jei zmogus mazai uzdirba, niekas jam netrugdo uzdirbt daugiau, nebent neigalus ar pan. yra. Cia jau kartojuosi, bet esme manau, kad supratot. Negalima tiketis, kad vyras primes pinigu daugiau tik todel, kad daugiau uzdirba. Jis
gali tai padaryt savo valia, bet
neprivalo. Tai nera ko stebetis, kad advokatus zada samdyt.
Pinigų dalinimas tai paprasčiausias dalykas. O vat man įdomu, kaip teismas priteisia ir išreikalauja, kad tėvai po lygiai dar ir rūpintusi vaiku - kasdieniai darbai, ugdymas, priežiūra, sveikata (gal ligoninėj kokį kartelį pagulėti su vaiku ar sanatorijon nuvežti vietoj atostogų savo paties malonumui, pavyzdžiui, naktimis pabudėti prie sergančio vaiko ir t.t.), maisto gaminimas, užimtumas ir t.t., elementarus panešiojimas, pažaidimas ir pabendravimas, pasakos paskaitymas prieš miegą, pamokinimas su dviračiu važiuoti ir panašūs tėviški reikalai, kodėl čia normalu visas krūvis mamai, o tėtušio pareiga tik pinigus sukrapštyti? Ir dar, matot, po lygiai, nes bet kuri mama gali uždirbti daugiau ir pati išlaikyt? O žinote, gal ta mama negali daugiau dirbti ir daugiau uždirbti, nes būtent dėl vaiko poreikių tiesiog net laiko negali tam skirti, turi būti šalia vaiko? Ką į tai? Tėtušis savo pareigos neatliks, laiko vienodai prie vaiko nepraleis ir ta mama net ir norėdama daugiau neuždirbs. Nes o kada jai dirbti?
Alimentų nemokės - per antstolius išreikalausi. Bet vaiko gyvenime ne tik finansinė pusė egzistuoja. Tai kaip visa kita? Nes šitoj vietoj, matot, irgi vienodai PRIVALO įdėti. Nes tai yra VAIKO poreikiai irgi, ne tik pavalgyt gaut. Tačiau ar kam tai rūpi?