Įkraunama...
Įkraunama...

Stokholmas

QUOTE(Gurmano @ 2011 08 18, 19:09)
O ka verta be muzieju aplankyt?
Zinau plaukima aplink sostines per salynus laivu. Brangu - bet verta.
Kas dar??


Taip, plaukiant laivu galima pamatyti kitokį miestą. smile.gif Be to, yra nemažas įvairių turų laivais pasirnkimas. Žinoma, galima apsilankyti ir archipelago salyne. Mažose salelėse įkurti miestukai.
Taip pat galima apsilankyti atrakcionų parke 'Grön Lund', kino teatre (yra daug kino teatrų, nuo senovinių iki šiuolaikiškų), pramogų centre, vaikščioti parkuose (kai kuriuose jų yra kavinukės), apsilankyti Nacka strand vietovėje arba Fåfängan, Boule & Berså. Iš tiesų, daug kas priklauso nuo pomėgių, tikslo, laiko ir pan.
Tikrai nemažai informacijos apie įdomias vietas galite rasti anglų kalba.
Linkiu sėkmės planuojant maršrutą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 08 18, 16:11)
Tikrai verta, buvom rugsėjo vidury, tai dar ir toks geras oras pasitaikė, o miestas labai gražus. Kiek buvau ir domėajusi, visi įdomesni objektai (muziejai) mokami, bet gal gyvenančios Stokholme ką nors galėtų patart, ko mes nežinom smile.gif


pabandysiu padet.idedu nuoroda ten svediskai bet gal suprasit.nurodyti muziejai kur iejimas nemokamas.ten parasyta kokiomis dienomis ir valandomis galite nemokamai aplankyt muzieju
http://www.gratisist...?categoriesId=4
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2011 08 18, 19:09)
O ka verta be muzieju aplankyt?
Zinau plaukima aplink sostines per salynus laivu. Brangu - bet verta.
Kas dar??


Mes isbandem dar SkyView, patiko. Su Londono akim nelyginu, bet viena syki tikrai galima apziureti Stokholma is aukstai. mirksiukas.gif
http://www.globearen...en/skyview.aspx

Ir dar, kai muziejus apejom, norejosi kojeles pailsint, tai "isokom" i panoramini autobusa, kuris veza apie 75 min. ir labai idomiai pasakoja.
http://www.destinati...norama-tour.htm

O Stockholm a la carte yra tikras geris: muziejus, kuriuos norejom, aplankem su ja nemokamai, tik i vieninteli Junibacken mokejom. A, dar i atrakcionu parka iejimas nemokamas, o pramogos kainuoja, bet uztikrinu, kad verta. Ypac vaikams. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2011 08 21, 15:08)
O Stockholm a la carte yra tikras geris: muziejus, kuriuos norejom, aplankem su ja nemokamai, tik i vieninteli Junibacken mokejom. A, dar i atrakcionu parka iejimas nemokamas, o pramogos kainuoja, bet uztikrinu, kad verta. Ypac vaikams. thumbup.gif
O kodėl į Junibakeną mokėjot? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2011 08 21, 22:40)
O kodėl į Junibakeną mokėjot?  g.gif  blink.gif


Todėl, kad nuo birželio 14 d., berods, Junibacken nebeįeina į Stockholm a la carte paketą. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi besidomintys Stokholmu ir Svedija.Kaip esu minejas gyvenu cia 2 metai.Truputi esu mates bet, zinoma dar nedaug.Per paskutines tris savaites pamaciau ir patyriau siektiek daugiau.Kadangi buvo pas mane mano seima atostogu praleisti tai bandem pramogauti.Todel dabar noriu truputi aprasyti musu patirty.
Atostogu pirma savaite praleidome vasarnamyje Nackos komunoje.Viskas ten buvo fainai tik vienas minusas gerokai nustebines.Nebuvo elektros ir apie tai suzinojom tik atvyke.Skelbime apie tai nebuvo parasyta o, kadangi buvo parasyta kad yra saldytuvas tai nekilo klausimu apie elektra.O pasirodo saldytuvas veikia ant duju.Nezinau kaip, nesigilinau.
Taigi aplankeme Sky View tai yra liftas keliantis ant Globen Arena.Smagi atrakcija norintiems pamatyti Sthlm is virsaus ir gera proga pafotografuoti.Is ten matosi gan daug praktiskai visas Sthlm.
Pasivaiksciojom Nacka Strand tai yra krantine kurioje irengta kavines, prieplauka.Tuo metu praplauke keli keltai.Nuo kranto jie ispudingai atrodo.
Viena diena skyrem plaukimui laivu salia krantu.Kelione trunka 3 val 15 min.Galima islipti keliose vietose arba tiesiog plaukti visa marsruta pirmyn atgal.Praplaukem gausybe salu ir saleliu.Yra keletas marsrutu trunkanciu iki 5 ar 6 valandu.
Kita diena keliavome automobiliu i Norrtalje miesta esanti i siaure nuo Sthlm.Mielas nedidelis miestelis mes ten tiesiog pasivaiksciojome ir papietavo kinieciu restorane.Grizimui pasirinkome nuosalius kelius.Stojome prie Kapelskar uosto pasifotografuot ir pamankstint kojas.Bevaziuodami radome kelta kuris kelia i Ljustero sala ten nieko idomaus neradome bet, salia mazoj Siaro salelej yra gynybinis fortas kuri galima aplankyt ir kaip sake turizmo informacijoj ten pakankamai idomu ypac paaugliams tokiem kaip mano sunus.bet, keltas i sala kelia tik ryte.Teks kitom atostogom palikt sia pramoga.
Tai tiek trumpai apie atostogas Sthlm.Dar truputi apie maitinimosi istaigas.Kadangi ir mano sunus ir as esam picu megejai tai aplankem keleta piceriju.Galiu pasakyt picos Svedijoj tikrai skanesnes nei Lt ir kainos labai panasios gal net ir pigiau.Tik vat kebabas nuvyle biski nes blynas neskanus nors idaras kebabo nenusileidzia lietuviskam.
Nezinau ar tinkamoj temoj ikeliu si aprasyma jei administratoriam netiks prasom perkelkit.Taip pat atsiprasau uz klaidas ir rasymo stiliu.Gramatika nera mano stiprioji puse.Geru kelioniu ir ispudziu visiems.
Atsakyti
QUOTE(tomas1979 @ 2011 08 29, 16:41)
Taigi aplankeme Sky View tai yra liftas keliantis ant Globen Arena.Smagi atrakcija norintiems pamatyti Sthlm is virsaus ir gera proga pafotografuoti.Is ten matosi gan daug praktiskai visas Sthlm.

Kadangi ir mano sunus ir as esam picu megejai tai aplankem keleta piceriju.Galiu pasakyt picos Svedijoj tikrai skanesnes nei Lt ir kainos labai panasios gal net ir pigiau.


Del Sky View. drinks_cheers.gif Kas dar vaziuos i Stokholma, nepatingekit ir uzkilkit pasigrozet.

Ir as pritarsiu is savo puses del picu, kad tikrai jos ten skanios. Musu seimynai taip patiko senamiestyje esanti Michelangelo picerija/restoranelis (Vasterlanggatan gatveje), kad pietavom du kartus. Liuks. Savininkas tikras italas, padavejai irgi, tai pasijautem, kaip tikroj Italijoj. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 30 rugpjūčio 2011 - 14:48
Ruošiamės į Stokholmą keltu iš Rygos. Gal kas galit pakomentuoti, koks kelte vakarienės švediško stalo meniu? Kaina žvėriška (90 Lt) blink.gif doh.gif ...
Ar verta imti, ar geriau į a la carte... g.gif
Iš namų užkast, kad nemirt iš bado, aišku pasiimsim, bet norisi ir kažko išmėginti... essen.gif
Atsakyti
QUOTE(JolkaM @ 2011 09 12, 22:58)
Ruošiamės į Stokholmą keltu iš Rygos. Gal kas galit pakomentuoti, koks kelte vakarienės švediško stalo meniu? Kaina žvėriška (90 Lt) blink.gif  doh.gif ...
Ar verta imti, ar geriau į a la carte...  g.gif
Iš namų užkast, kad nemirt iš bado, aišku pasiimsim, bet norisi ir kažko išmėginti...  essen.gif


kelto restoranas, kur svediskas stalas, gausus ir galite buti ten iki pat kito "reiso" - 2 ar 3 valandas (nebeprisimenu tiksliai). Ir saltu, ir karstu pasirinkimas didelis (bet nieko stebuklingo), desertu nemazai, alkoholiniai gerimai i kaina neieina. Siaip vakariene nieko ypatingo ir bent jau mes niekad nebeinam, syki isbande. Pagrinde ten svedai vakarieniauja (ir pusryciauja).
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2011 09 13, 08:07)
kelto restoranas, kur svediskas stalas, gausus ir galite buti ten iki pat kito "reiso" - 2 ar 3 valandas (nebeprisimenu tiksliai). Ir saltu, ir karstu pasirinkimas didelis (bet nieko stebuklingo), desertu nemazai, alkoholiniai gerimai i kaina neieina. Siaip vakariene nieko ypatingo ir bent jau mes niekad nebeinam, syki isbande. Pagrinde ten svedai vakarieniauja (ir pusryciauja).

Tai neverta meginti? Tai kad a la carte kainas pasiziurejau, ten irgi kainos klaikios... O kadangi Stokholme irgi nepyragai, tai gal vis delto verta imti laive?
Atsakyti
Pusryčiai tai mana labai patiko, o dėl vakarienės girdėjau, kad brangoka ir nelabai verta.
Atsakyti
Merginos, tai kur vakarieniaut? mega_shok.gif patarkit, plyz... Neprisiimsiu tiek maisto...
Atsakyti