QUOTE(Tepaluota @ 2016 05 07, 11:20)
Uogos, daržovės? Braškės, avietės, šilauogės - sezoninės uogos, o iš obuolių, bulvių ir kopūstų vargiai ką uždirbsit, nes šiuolaikinis ūkininkas nebėra tik žemknisys, ūkininkauja daug jaunų, gabių, išsilavinusių žmonių, gebančių savo produkciją parduoti tiesiai vartotojui, be tarpininkų ir jų prekybinio antkainio.
Dėl mėsos, tai sutinku, nes labai daug vargo ir dar daugiau reikalavimų
O garantijos nėra, kad eilės stovės, prasidės nudžiuvimai, sugedimai ir kitokie nemalonumai.
O štai daržovės visais laikais buvo geras verslas, nes:
1. Žmogus gali be mėsos išgyventi, be daržovių-niekaip, net tos pačios bulvės kartais tampa pagrindiniu patiekalu neturtingajam.
2. Daržovės taip negenda greit nuo šilto oro, kaip mėsa
3. Nereikia jokių brangių investicijų, šaldytuvų, vitrinų.
4. Pabandymui net nereikia jokių parduotuvių, jokių įmonių steigimų ir brangios buhalterijos, pakanka išsipirkti verslo liudijimą ir gauti seniūno sutikimą prekiauti vaisiais/daržovėmis nustatytoje vietoje.
Mano sūnaus klasioko tėvai-ūkininkai. Priemiestis nuo Vilniaus nutolęs per 15km, žmonės-vilniečiai. Pradėjo nuo eilinių lietuviškų bulvių, morkų ir kopūstų iš autobusiuko(kalbėjomės, sakė, jog suderino su seniūnu vietą, kasdien, kai tik būdavo laisvi nuo ūkio darbo, iki pietų stovėdavo su tuo autobusiuku nustatytoj vietoj). Greit pirkėjai susiorientavo, kad čia skanios, lietuviškos bulvės, atsirado klientų ratas. Praėjus 7 metams jie jau nusipirko kioską ir prekiauja žiemą lietuviškom daržovėm, kurios sandėliuojamos+egzotikos, atsivežtos iš Lenkijos, bet beveik per pusę mažesnėmis kainomis, nei šalia siūlo Maxima. Spėkit, kaip jiems sekasi? Teisingai, žmonės stovi eilėse, nes jie mūsų priemiestyje
vieninteliai, prekiaujantys pigiomis daržovėmis