Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs rūbeliai lėlėms

QUOTE(Dolllfie dream @ 2013 05 22, 15:48)
Wow!!! Kokios jūs nerealios!!!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Tiek daug nuostabiu nuotraukų, rubelių wub.gif  thumbup.gif
Reikėtų čia dažniau apsilankyti mirksiukas.gif

O aš prieš savaite užbaigiau siūti sukneles, kurias pažadėjau pasiūti pardavimui^^ Visos tokios pat tik spalvos skiriasi biggrin.gif



Labai fainas modeliukas wub.gif Man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Jokunda2, ačiū!!! Jau 3 šias suknelės pardaviau, liko tik orandžinė blush2.gif

Beje, pagaliau radau laiko padaryti foto su nuostabiais Roskyte siūtais drabužėliais!!!! Labai dėkoju!!!! 4u.gif

Nors drabužėliai buvo siūti Yukino, manau jie labai gerai tinka ir mažajai Natsumi thumbup.gif
user posted image

Natsumi su naujom akytėm lotuliukas.gif
Daugiau foto: Ausra's Vampires^^
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2013 05 22, 23:06)
Jokunda2, ačiū!!! Jau 3 šias suknelės pardaviau, liko tik orandžinė blush2.gif

Beje, pagaliau radau laiko padaryti foto su nuostabiais Roskyte siūtais drabužėliais!!!! Labai dėkoju!!!! 4u.gif

Natsumi labai tinka, net nepagalvojau, kad jai gali tikti. Sijonuko spalva prie batukų tinka. Megztukas tai šiltas su mohera. Stilinga Natsumi!
Atsakyti
Ačiū Roskyte!!! Viskas tik jūsų dėka!!!! =^o^=
Atsakyti
Nuostabūs rūbeliai , o va dėl akyčių, tai čia matyt skonio reikalas ax.gif .
Kažkaip man tas liūdnu akių efektas nepatinka 4u.gif , bet svarbiausia šeimininkėms jos mielos ir pačios pačiausios thumbup.gif .
Šiandien bandysiu monstiukėms vyrą įsigyt lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2013 05 22, 21:06)
...

oi kokia gražuolė su aukštakakliu golfuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2013 05 22, 15:13)
O tu ar dar ką darai lėlytėm?  bigsmile.gif  Pamenu nuostabius tavo darbelius  wub.gif



Jau nebe. Puošiu nebe lėles o savo paneles. Tik jų norų labai daug, kad net nespėju jų užgaidų vykdyti, nes mezgimui ne tiek ir daug laiko po darbo lieka ,tačiau temukę seku laiks nuo laiko ir negaliu atsigrožėti tobulais darbais. Beje brolio mergaitė jau 3m tai dar tikiuosi teks prisiminti šitą smagų užsiėmimą ax.gif žiemą jos beibi bornui nunėriau kelis nereikšmingus mažus darbelius kaip šalikas, kepurė ir pirštinės su batais kad einant į darželį nesušaltų, bet tai tik tiek.
o jūs visos tik kurkit ir dalinkitės šituo gėriu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Pagaliau mano mažąją lėlių kolekciją papildė dvi naujos lėlytės. Kaip visada pirma padarau paskui galvoju... doh.gif Lėlytėm atvažiavus buvo lengvas šokas- nesitikėjau tokių didelių. Rūbelius kol kas padariau tik vienai, tai su ja ir pasirodom. Dar įdedu nuotraukytę kartu su barbe (nauja trikotažine suknute), kad lengviau būtų įsivaizduoti lėlytės ūgį. Tai Tonner lėlės wub.gif Man jų veidukai labai gražūs, tikroviški blush2.gif

Taigi Roksi, ją pirkau ne naują, bet labai gerai užlaikytą ir megzta suknutė 4u.gif

user posted image
user posted image

P. S. Antra gražuolė laukia savo rūbelių ir batukų. Kai sulauks -pasirodysim rolleyes.gif
Atsakyti
Toner gražuolės, tik negalvojau , kad jos tokio dydžio .Galvojau , kad barbinio dydžio.Pas mane sparčiai auga monstriu kolekcija, negaliu atsispirti biggrin.gif .
gražu thumbup.gif
Atsakyti
jokunda2,
sveikinu su ypatingu pirkiniu. wub.gif
O mes laukiam obitsu 50cm kūno, turim Dollfie Dream galvą, bandysim hibridinti. (Nuotr. ant Sayuri kūno primatavimas, kaklas neatitinka)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gustuko mama @ 2013 05 21, 20:14)
Katinytis, nebloga street MH kolekcija!

smile.gif Dekui merginos uz komplimentus jojikei.

Pries metus as su MT Tristen dalyvavome konkurse, tema buvo 12 ivaizdziu.
Konkursas truko 12 menesiu, svarbu buvo su viena is pasirinktu leliu igyvendinti koki personaza, bet tema turejo vieniti visus darbus.
(Kas pasirinko tema spalvos, tad kiekviena menesi pasirodidavo su tam tikros spalvos apranga, kas pasirinko ikuniti salduminus ir kiekviena menesi buvo tai karamele, tai cukraus vata, tai marmeladu.)
O as pasirinkau pati su Moxie Teenz lele ikuniti zinomu dailininku tapytas merginas, moteris, bei ju portretus.

Deje dalyvauti visus metus viename konkurse, kas menesi pateikiant nauja darba, man pritruko laiko  ir jegu, tad nusprendziau pasitraukti ir kurti toliau tik savo malonumui.

user posted image


OPAPAPA kokia FRIDA! pakele nuotaika, saunuoles jus mergaites!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 29 gegužės 2013 - 13:00
Katinytis, ačiū! Na visų pirma Natsumi skulptas labai liūdnas (dėl to ją ir pirkau), tai akyčių spalva niekaip jos linksmesnės nepadarys, bet man tai patinkaXDDD

Ri Art
, ačiū! ^^

jokunda2, wow! Šauniai padirbėjai!!! Sveikinu su kolekcijos padidėjimu!!!! Įspudinga lėlytė! Tokių niekur nemačiau internete, išvis tokia pirmakart matau!^^

Roskyte, puiki naujiena (nors jau apie tai žinauXD)!!!! Labai laukiu kada Miyuki turės savo kūnelį! =^o^=

Gaila, kad nieko nepasiūvau doh.gif
Atsakyti