Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs rūbeliai lėlėms

Nors vasara ne už kalnų, bet negalėjau atsispirti ir numegiau dar vieną suknutę smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2013 05 15, 18:50)
Nors vasara ne už kalnų, bet negalėjau atsispirti ir  numegiau dar vieną suknutę smile.gif

Na jus ir darbstuole! Man labai patinka jusu suknutes!
Jos labai atitinka lėlės masteli (kas yra reta), nes ne kiekviena mezgant lėlėm i tai ziuri.


AS naujenu tai neturiu,bet pasidalinsiu savo gamintais arklio pakinktais ir jojimo apranga:
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustuko mama: 16 gegužės 2013 - 08:22
Nieko sau bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif .
Mano mergaičiukė pamišus dėl arkliu, tai jai čia jau būtu nerealu thumbup.gif .
Pėdkelnes siuvu tiesiog iš gabalo pėdkelniu audinio, kadangi mažoms lėlėms , kuriu liemuo kūdas, tai išradau savo siuvimo būda, kada nors parodysiu , dabar lekiu pas gydytoja mirksiukas.gif
Atsakyti
gustuko mama wub.gif aš be žodžių... nu ir grožis... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gustuko mama @ 2013 05 16, 09:20)
Na jus ir darbstuole! Man labai patinka jusu suknutes!
Jos labai atitinka lėlės masteli (kas yra reta), nes ne kiekviena mezgant lėlėm i tai ziuri.
AS naujenu tai neturiu,bet pasidalinsiu savo gamintais arklio pakinktais ir jojimo apranga:



Ačiū 4u.gif O jau kokia foto sesija wub.gif Rūbeliai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Ilgokai neturėjau noro fotografuoti, tai šiandien kaip dėjau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pasirodysiu
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 21 gegužės 2013 - 17:21
QUOTE(Katinytis @ 2013 05 21, 18:18)
Ilgokai neturėjau noro fotografuoti, tai šiandien kaip dėjau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
pasirodysiu



Šaunūs rūbeliai thumbup.gif Šaunuolė 4u.gif Atgaivinai mūsų temukę thumbup.gif
Atsakyti
Katinytis, nebloga street MH kolekcija!

smile.gif Dekui merginos uz komplimentus jojikei.

Pries metus as su MT Tristen dalyvavome konkurse, tema buvo 12 ivaizdziu.
Konkursas truko 12 menesiu, svarbu buvo su viena is pasirinktu leliu igyvendinti koki personaza, bet tema turejo vieniti visus darbus.
(Kas pasirinko tema spalvos, tad kiekviena menesi pasirodidavo su tam tikros spalvos apranga, kas pasirinko ikuniti salduminus ir kiekviena menesi buvo tai karamele, tai cukraus vata, tai marmeladu.)
O as pasirinkau pati su Moxie Teenz lele ikuniti zinomu dailininku tapytas merginas, moteris, bei ju portretus.

Deje dalyvauti visus metus viename konkurse, kas menesi pateikiant nauja darba, man pritruko laiko ir jegu, tad nusprendziau pasitraukti ir kurti toliau tik savo malonumui.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustuko mama: 21 gegužės 2013 - 20:17
Dėkui 4u.gif
Labai gražūs isikūnijimai thumbup.gif .Nuostabiausias pirmas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 21 gegužės 2013 - 21:06
na merginos ir šaunuolės, kad pasipylė grožių, tiesiog viskas TOBULA, net trūksta žodžių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2013 05 22, 13:26)
na merginos ir šaunuolės, kad pasipylė grožių,  tiesiog viskas TOBULA, net trūksta žodžių  thumbup.gif


O tu ar dar ką darai lėlytėm? bigsmile.gif Pamenu nuostabius tavo darbelius wub.gif

Papildyta:
QUOTE(gustuko mama @ 2013 05 21, 21:14)

O as pasirinkau pati su Moxie Teenz lele ikuniti zinomu dailininku tapytas merginas, moteris, bei ju portretus.

Deje dalyvauti visus metus viename konkurse, kas menesi pateikiant nauja darba, man pritruko laiko  ir jegu, tad nusprendziau pasitraukti ir kurti toliau tik savo malonumui.




Nuostabūs darbai. Ir idėja labai gera wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Wow!!! Kokios jūs nerealios!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Tiek daug nuostabiu nuotraukų, rubelių wub.gif thumbup.gif
Reikėtų čia dažniau apsilankyti mirksiukas.gif

O aš prieš savaite užbaigiau siūti sukneles, kurias pažadėjau pasiūti pardavimui^^ Visos tokios pat tik spalvos skiriasi biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti