Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs rūbeliai lėlėms

QUOTE(raganieška @ 2013 05 07, 19:40)
Tą limpančią juostelę tai žinau  biggrin.gif  galvojau gal kažką dar mandresnio radote skirtą trikotažui  blush2.gif
O kenas tas pirmas tai laaabai jau fainas  bigsmile.gif o tai jūs per ebay perkate?


Taip. Šituos ebay radau smile.gif
Atsakyti
jokunda2 blink.gif , tai kad neturiu nei vieno Barbino i kuri galeciau orientuotis lekalu gamybai.
Dazniausiai darau muliazo budu, tuomet kai pasidarau bazinius muliazo lekalus, tai nuo ju visaip modeluoju. O neturint leles, taip kaip zmoniems ne darau. Savo leles gerokai pakankinau, kol tas bazes issipiesiau, be to dabar tokie visi tie kunai skirtingi, del savo raumenuku ir t.t.
Vat jeigu salia butumet ir butu galimybe meeta koki pasidaryt...

Paziurejau jusu "Kenus" Google ir forume:
Stai kaip atrodo tas twiligth Jasperas niude:
user posted image

Tamsesnis vadinasi Harley Ken, tai sitie yra dveju rusiu vieni su šarnirais kiti be: http://flic.kr/p/9vHe4h

Idomu dabar tai koks pas jus atvyks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustuko mama: 08 gegužės 2013 - 14:27
Įvyko foto sesija
Teko prie švarkelio pasiūti ir kelnytes, bliuzele ir papuošala padaryt biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

[
Atsakyti
O jau švarkučio grožis!

Atsakyti
QUOTE(gustuko mama @ 2013 05 08, 15:24)
jokunda2 blink.gif , tai kad neturiu nei vieno Barbino i kuri galeciau orientuotis lekalu gamybai.
Dazniausiai darau muliazo budu, tuomet kai pasidarau bazinius muliazo lekalus, tai nuo ju visaip modeluoju. O  neturint leles, taip kaip zmoniems ne darau. Savo leles gerokai pakankinau, kol tas bazes issipiesiau, be to dabar tokie visi tie kunai skirtingi, del savo raumenuku ir t.t.
Vat jeigu salia butumet ir butu galimybe meeta koki pasidaryt...

Paziurejau jusu "Kenus" Google ir forume:
Stai kaip atrodo tas twiligth  Jasperas niude:


Tamsesnis vadinasi Harley Ken, tai sitie yra dveju rusiu vieni su šarnirais kiti be:  http://flic.kr/p/9vHe4h

Idomu dabar tai koks pas jus atvyks?

Savo kenus nuogus mačiau. Maniškiai ne šarnyriniai. Čia maniškis smile.gif
user posted image

Iš tikrųjų gaila, kad visos esam iš skirtingų miestų smagu būtų susirinkti bendramintėm bigsmile.gif

Na be lėlės aš taip pat nelabai mokų daryt. Na nieko palauksiu savo nuogalių ir tada imsiuosi darbo. Ačiū už mano berniukų vardus. Kad šviesaplaukis gali būti Jasperas kažkaip ir įtariau, o to tamsesnio nežinojau 4u.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Katinytis @ 2013 05 08, 16:21)
Įvyko foto sesija
Teko prie švarkelio pasiūti ir kelnytes, bliuzele ir papuošala padaryt  biggrin.gif

[


Kokia smagi fotosesija thumbup.gif Rubeliai wub.gif tiesiog puikus 4u.gif

P.S.
Kviečiu užsukti į savo puslapį yra naujų smulkmenėlių lėlių rūbelių gamybai biggrin.gif
http://www.supermama...?...04443&st=12
Atsakyti
Radau pamokėlę kaip iš kamštukų padaryti lėlėms ledus How to Make a Doll Tub of Ice Cream , ten yra ir daugiau pamokėlių paprastų darbelių. Gal kam pravers.
O mūsų Sayuri švenčia pirmąsias atvykimo pas mus metines. lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Roskyte, kaip faina! Sveikinu su metinėmis!!!!! \=^o^=/

Skubu užbaigti dovanėles, atsiprašau, kad nespėjau, deja semestro pabaiga ir nieko nebespėju....
Atsakyti
QUOTE(Roskyte @ 2013 05 10, 12:51)
Radau pamokėlę kaip iš kamštukų padaryti lėlėms ledus How to Make a Doll Tub of Ice Cream , ten yra ir daugiau pamokėlių paprastų darbelių. Gal kam pravers.
O mūsų Sayuri švenčia pirmąsias atvykimo pas mus metines.  lotuliukas.gif



Mes taip pat prisijungiam prie sveikinimų group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 10 gegužės 2013 - 21:32
Sveikos mergaitės,
Vakar siuvau pėdkelnes barbei ir Blythe lėlytėms, tai nutariau truputi pafotografuoti. Gal kam pravers mirksiukas.gif

1. Paėmiau paprastą neiloninę kokinytę:

user posted image

2. Iš akies (čia nelabai svarbu labai tikslus dydis, nes kojinytės tamposi) atsiuvau vieną kojytę, tada maždaug pagal liemens dydi atlenkiau atgal medžiagytę ir atsiuvau antrą kokytę. Atrodo taip:

Geroji pusė:

user posted image

O taip atrodo iš kitos pusės:

user posted image

3. Liko atsiūti siūlę nuo klyniuko iki liemens ir iškirpti. O štai galutinis rezultatas:

user posted image

4. Kojinytės iki klyniuko iš likučių:

user posted image

user posted image

user posted image

Taigi iš vienos poros kojinyčių galima pasisiūti dvejas pėdkelnes ir vieną porą kojinyčių 4u.gif

Jei kuri darote kitaip, pasidalinkite savo idėja, būtų smagu išgirsti ir pamatyti mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
jokunda2,
ačiū.
Aš kai kada (Barbės tipo lėlėms) kojines, pėdkelnes darau pagal šitokią pamoką, o kai kada tiesiog apibrėžiu lėlės koją ant popieriaus ir paskui iš medžiagos sukerpu, o būna, kad grynai iš akies darau.
Rusiškame lėlininkų forume yra tema skirta kojinėms Носки - yra net kaip nunerti lėlei kojines.
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Jokunda2, super padirbejai!!! As esu bandziusi tokia technika siuti body stocking Yukino, bet kazkur jau ja ismeciau... Va cia puiki pamokele yra: Murasaki.me

O kojines, tai labai paprastai siunu, palei koja ant lapo pasibreziu kontura, kai kur paliekus uzlaidos pagal audini ir viskas biggrin.gif Labai paprasta pamokele yra cia: Puppy52dolls

Roskyte, kaip man patinka sis raudonas komplektas!!!! Gaila maniske negali ryskiais drabuziais rengtis doh.gif

Nauja suknele, siuvau pagal uzsakyma thumbup.gif
user posted image
Daugiau foto fb foto albume: DD Yukino
Atsakyti
Kaip smagu, kad yra tiek daug idėjų. Ačiū mergaitės 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Roskyte @ 2013 05 12, 14:36)
jokunda2,
ačiū.
Aš kai kada (Barbės tipo lėlėms) kojines, pėdkelnes darau pagal šitokią pamoką, o kai kada tiesiog apibrėžiu lėlės koją ant popieriaus ir paskui iš medžiagos sukerpu, o būna, kad grynai iš akies darau.
Rusiškame lėlininkų forume yra tema skirta kojinėms Носки - yra net kaip nunerti lėlei kojines.



Aš kojinytes taip pat mezgu (kaip ir sau smile.gif )
Lėlytės rūbeliai labai seksualūs wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dolllfie dream @ 2013 05 12, 20:38)
Jokunda2, super padirbejai!!! As esu bandziusi tokia technika siuti body

Nauja suknele, siuvau pagal uzsakyma thumbup.gif

Daugiau foto fb foto albume: DD Yukino



Ačiū 4u.gif Labai graži suknutė wub.gif
Atsakyti