Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs rūbeliai lėlėms

Nuostabi suknutė thumbup.gif
Atsakyti
Dekui! ax.gif
Moxie Teenze gatvės neformalė:

user posted image user posted image

user posted image user posted image

Nuotraukoje:
marškiniai su aplikacija, kelnės su funkcionaliom kišenėm, berankovė trikotažinė liemenė.
batai, kojinės ir papuošalai- MT lėlės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustuko mama: 06 gegužės 2013 - 11:18
QUOTE(gustuko mama @ 2013 05 06, 12:17)
Dekui!  ax.gif
Moxie Teenze gatvės neformalė:

Marškiniai tai super!
O nebandėte dar siūti Yumi rūbelius? Ar jai tinka MT rūbai?
Atsakyti
QUOTE
O nebandėte dar siūti Yumi rūbelius? Ar jai tinka MT rūbai?

Netinka jai MT drabuziai, iskirus viena suknele, kuria labai laisva siuvau kadaise. Yumi ko gero dvigubai stambesne uz MT.
Jai kol kas siuvamas tik kimono, nes sulaukus vasaros su ja daug darbo laukia- isrinkti, perklijuoti sarnirus, nes nealiko pozu, slista. Tai visi mano sumanimai siuti jai, kol kas atideti neaiškiam laikui.


Marskinuku lekalai:
user posted image

Persipiesti per monitoriu visas nuroditas linijas ( ne spausdiname)
Kai didis ant ekrano languciu sutaps su 1cm, reiskia jau didis tinkamas-galite persipiesti per ekrana per kalke ar šiltnamiu celofana su minkstu flomasteriu.

As labai jau megstu siaurus įliemenuotus gaminius pati, tai ir mano lėliu gaminiai dažniausiai tokie priglude.
Noredami sukirpti laisvesnius- siulau persipiešti linijas storesniu flomasteriu, keliu mm paklaida ir gausis savotiskas lekalo padidinimas.

Pastaba: lekalai be uzlaidu, kerpant visur dadekite po kokius 0,5-0,6mm rolleyes.gif
Atsakyti
Fantastika thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(gustuko mama @ 2013 05 06, 11:36)
O cia ji mano nenuorama Azone biggrin.gif 

is seno dukters sijono dabar nauja vintazine suknele!




Labai wub.gif O jau Moxie rūbeliai labai labai gražu. O iškarpėles pati darai? Žaviuosi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 06 gegužės 2013 - 22:24
Dėkui, merginos, taip iškarpos mano.

Suknėle Moxie Teenz lėlėi:

Be pečių siūlės, sijonas be šoniniu.
Visos linijos be užlaidu, sukerpant dadeti po 0,5-0,6mm
Kopijuoti nuo ekrano, kaip nurodita aukščiau.

user posted image
Atsakyti
Šiandien pasiuvau toki švarkeli su kapišoniuku monstriukei, bet va sagos neturiu lotuliukas.gif . Strigau kaip sakant lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2013 05 07, 17:53)
Šiandien pasiuvau toki švarkeli su kapišoniuku  monstriukei, bet va sagos neturiu  lotuliukas.gif . Strigau kaip sakant  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Ir kokios sagutės tau reikia? bigsmile.gif
Lauksim pasirodant. O aš šiandien vėl žaidžiau su trikotažu. Nusipirkau juostelės atlenkimui. Super dalykas. Štai kas gavos: Suknutė, karoliai ir pėdkelnės (jas man labai patinka iš kojinyčių daryti. Kokios tik reikia spalvos-greit ir sukurpiu. Vis niekaip neatsistebiu, kad akys neišbėga ir labai gerai laiko bigsmile.gif )

user posted image
Papildyta:
Gustuko mama turiu į jus didelį prašymą. Niekaip nepajudu iš vietos su savo Kenu. Gal jūs galėtumėte padėti ir padaryti kelnyčių iškarpą jam blush2.gif . Kažkaip nelabai patinka berniukam lėlėm rūbus daryti, bet kad mano vyrukai ramybės neduoda, be to laukių labai gražių naujos kartos Kenų. Neiškenčiau ir nusipirkau iš Amerikos. Bet siūsti turėjau per Vokietiją. Tik gaila, kad nuogi. Tad reikia rūbus padaryti ir tada būtinai pasirodysim. Jie nuostabūs wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 07 gegužės 2013 - 17:10
QUOTE(jokunda2 @ 2013 05 07, 18:09)
O aš šiandien vėl žaidžiau su trikotažu. Nusipirkau juostelės atlenkimui. Super dalykas. Štai kas gavos: Suknutė, karoliai ir pėdkelnės (jas man labai patinka iš kojinyčių daryti. Kokios tik reikia spalvos-greit ir sukurpiu. Vis niekaip neatsistebiu, kad akys neišbėga ir labai gerai laiko  bigsmile.gif )

user posted image
Papildyta:
Gustuko mama turiu į jus didelį prašymą. Niekaip nepajudu iš vietos su savo Kenu. Gal jūs galėtumėte padėti ir padaryti kelnyčių iškarpą jam  blush2.gif . Kažkaip nelabai patinka berniukam lėlėm rūbus daryti, bet kad mano vyrukai ramybės neduoda, be to laukių labai gražių naujos kartos Kenų. Neiškenčiau ir nusipirkau iš Amerikos. Bet siūsti turėjau per Vokietiją. Tik gaila, kad nuogi. Tad reikia rūbus padaryti ir tada būtinai pasirodysim. Jie nuostabūs  wub.gif


Nuostabi suknutė thumbup.gif kas per juostelė atlenkimui blush2.gif O pėdkelnes iš "Danos" kojinaičių siūnate?
kas per naujos kartos Kenas? turiu užsakymą dovanų nupirkti Keną su besilankstančiom rankom ir kojom kaip pas barbę fashion doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2013 05 07, 18:54)
Nuostabi suknutė  thumbup.gif kas per juostelė atlenkimui  blush2.gif O pėdkelnes iš "Danos" kojinaičių siūnate?
kas per naujos kartos Kenas? turiu užsakymą dovanų nupirkti Keną su besilankstančiom rankom ir kojom kaip pas barbę fashion  doh.gif


Ačiū. Tiesiog nuėjau į audinių parduotuvę, pas mus ten labai mielos moterys dirbą. Ir paprašiau atlenkimui naudojamos juostelės. Paėmiau pačią siauriausią, bet ir ją reikėjo kirpti dar pusiau. Tada palygini su lygintuvu truputi ir puikiai prisiklijuoja. Nereikia net atsiūti.
Pėdkelnes siūvu iš paprastų kojinyčių. Perku turgui po 0,60- 1 lt, ( neiloninės lyg tai, gėda nė nežinau kaip vadinas blush2.gif doh.gif )

Na o čia nekankinsiu ir idedu savo Kenų foto. Ar judina rankas ar kojas nežinau, bet kai atsiūs galėsiu parašyti.

user posted image

user posted image

Bent jau man jie labai gražūs wub.gif

Atsakyti
Tą limpančią juostelę tai žinau biggrin.gif galvojau gal kažką dar mandresnio radote skirtą trikotažui blush2.gif
O kenas tas pirmas tai laaabai jau fainas bigsmile.gif o tai jūs per ebay perkate?
Atsakyti