Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs rūbeliai lėlėms

QUOTE(jokunda2 @ 2013 04 20, 15:46)
Sveika prisijungus 4u.gif  4u.gif  4u.gif  Malonu, kad mūsų temukė prisikėlė  wub.gif



Dėkoju! Net gražu žiūrėti kokios jūs čia talentingos! Labai gražūs rūbeliai visų! blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Visų rūbeliai nuostabūs wub.gif
Jokunda2 jūsų lėlytės neraaalio, dukra svaiksta gimtadieniui tokios doh.gif

QUOTE(gustuko mama @ 2013 04 21, 22:41)
Tiesa sakant, net nezinau nuo ko ir pradeti. unsure.gif
Gal nuo tu Moxie Teenz leliu, nuo kuriu ir prasidejo mano susizavejimas leliu kolekcionavimu ir sustiprejo mano pomegis kurti joms.

user posted image


dar ir tokios norėtų doh.gif wub.gif smagu, kad pas vaiką atsirado norų, nes prieš gimtadienį būdavo bėda, nežino ko nori doh.gif bet jų kainytės verysad.gif Ar Moxie Teenz nėra labai gležna, na ar ji greitai nesulūžtų? Gal jos neskirtos vaikams žaisti (bus 9m)?
Atsakyti
Gražus pavasario vakaras ir naujos nuotraukytės ^^
Mano mergaitė Atėnė su rankų darbo rūbeliais, peruku, auskarais ir ginklu iš grandinėlių ir spyglių. smile.gif
user posted image
user posted image

Ir mano mergaitė Runa su rankų darbo suknele ir papuošalu. smile.gif
user posted image

Ir paskutinė, bet ne blogiausia, mano nebaigta mergaitė Marija su rankų darbo rūbais ir peruku. ^^

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilkiukė: 22 balandžio 2013 - 17:39
Ačiū mergaitės 4u.gif

QUOTE(gustuko mama @ 2013 04 21, 22:41)
Aciu Roskytei uz pakvietima, o merginom uz iniciatyva vesti leliu rubeliu tema -bendrai.
Man tai mielas hobis ir laisvalaikio praleidimo budas.

Tiesa sakant, net nezinau nuo ko ir pradeti. unsure.gif
Gal nuo tu Moxie Teenz leliu, nuo kuriu ir prasidejo mano susizavejimas leliu kolekcionavimu ir sustiprejo mano pomegis kurti joms.

Keli mano siuti drabuzelai:



Nuostabi lėlytė wub.gif O jau rūbelių gražumas wub.gif Gal kartais esate siūvėja??? bigsmile.gif
Na o čia mano pirmasis bandymas. Siuvimo mašina bandžiau pasiūti kelnytes barbei. Na dar bliuskutę suraukiau blush2.gif Kaip pirmu bandymu esu patenkinta. Manau galėsiu drąsiau paeksperimentuoti. Tiesa, turiu klausimą patyrusioms siūvėjoms, gal kuri galite patarti, kaip siūti iš trikotažo, kad neišsitampytų medžiagytė? blush2.gif

user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Vilkiukė @ 2013 04 22, 18:34)
Gražus pavasario vakaras ir naujos nuotraukytės ^^
Mano mergaitė Atėnė su rankų darbo rūbeliais, peruku, auskarais ir ginklu iš grandinėlių ir spyglių. smile.gif



Vau kaip seksualu bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šiandien pagaliau sulaukiau sagučių siuntos. Jei kam reikia sagučių ar mikro (labai plonos) juostelės užeikite į mano temukę 4u.gif

http://www.supermama...2#entry62163227
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2013 04 22, 18:40)
Ačiū mergaitės  4u.gif
Nuostabi lėlytė  wub.gif  O jau rūbelių gražumas  wub.gif 

gustuko mamos rūbeliai super, ir iškarpos labai tikslios. Dar,kad batukus jos gamintus pamatytumėte, tai iš vis wub.gif
Dėl trikotažo siuvimo, tai čia gal mašiniukę pareguliuoti reiktų (specialią siūlę nustatyti), adatą naudoti trikotažinę (žymimos geltona spalva, jų pats smaigalys truputį kitoks negu universalių adatų), čia va tema yra, bet informacijos joje nelabai Trikotažo siuvimas.
Pas mus būna klijuojamų raidžių pirkti, tik uždedu ant medžiagos, palyginu ir prisiklijuoja:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Roskyte @ 2013 04 23, 17:24)
gustuko mamos rūbeliai super, ir iškarpos labai tikslios. Dar,kad batukus jos gamintus pamatytumėte, tai iš vis  wub.gif
Dėl trikotažo siuvimo, tai čia gal mašiniukę pareguliuoti reiktų (specialią siūlę nustatyti), adatą naudoti trikotažinę (žymimos geltona spalva, jų pats smaigalys truputį kitoks negu universalių adatų), čia va tema yra, bet informacijos joje nelabai


Labai Ačiū už patarimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Naujas lepetinukas iš senų džinsų:
user posted image user posted image
Atsakyti
Graži suknutė, ypatingai smagu , kad panaudojamos jau naudoti audiniai thumbup.gif .
Aš irgi pasirodysiu, noriu labai padėkot kažkuriai merginiai ,kuri nurodė iškarpu MH lėlėms foruma. Čia kitokia lėlė, bet adaptavau iškarpas ir thumbup.gif . Kadangi lėlė skubėjo grųžti pas šeimininke , tai fotosesija tokia paskubom:ax: .

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 26 balandžio 2013 - 17:02
QUOTE(Roskyte @ 2013 04 25, 17:08)
Naujas lepetinukas iš senų džinsų:



Labai miela suknutė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Katinytis @ 2013 04 26, 17:43)
Graži suknutė, ypatingai smagu , kad panaudojamos jau naudoti audiniai  thumbup.gif .
Aš irgi pasirodysiu, noriu labai padėkot kažkuriai merginiai ,kuri nurodė iškarpu MH lėlėms foruma. Čia kitokia lėlė, bet adaptavau iškarpas ir  thumbup.gif . Kadangi lėlė skubėjo grųžti pas šeimininke , tai fotosesija tokia paskubom:ax: .



Šaunūs rūbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 27 balandžio 2013 - 11:44
Sveiki! Super padirbėjote! thumbup.gif

gustuko mama, tai bent padirbėjote! Labai gražu!!!!

jokunda2, Va čia tai super talentas, tokias kelnytes pasiūti!!!!

Rosita, Sayuri kaip visada atrodo nuostabiai su naujais rubeliais! <3 Išbandžiau naujas adatas, kokios jos geras!!!!! Labai dėkoju!!!!! 4u.gif

Katinytis, Wow! Bradzila turite, kokia ji faina! Šauniai padirbėjoje, paskutinėje nuotraukoje drabužėlis man pats gražiausias!!!! <3

Aš tai pat turiu Bradzila, tik balta su širdutėm, užvakar jai drabužėlius pasiūvau, įkelsiu kada tik dar foto nepadariau...

O štai keli nauji Yukino drabuziai:
user posted image
user posted image

Daugio foto: Ausra's Vampires
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolllfie dream: 27 balandžio 2013 - 18:55
Katinytis - žaviuosi, mokėjimu siūti tokio tipo lėlėms kaip Bratzillaz (nuotraukoje lyg tais Cloetta), Monster High ir kt panašių figūrų. Rūbeliai labai stilingi.

Dolllfie dream, jau ta žalia suknelė Yukino kokia graži - tikra vasariška pieva.
Gerai, kad adatos tiko. Ten specialiai plonam trikotažui (Nr.75). Kažkur mačiau ir specialių džinsui, bet dar nepirkau, neišbandžiau. Nerandu dvigubų adatų Šiauliuose pirkti. Tai naudoju iš tarybinių laikų. Su jomis gerai siauras juosteles prisiūti, apdailos peltakiams, nes gaunasi vienodas atstumas.
Atsakyti