Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs rūbeliai lėlėms

QUOTE(Roskyte @ 2013 04 19, 12:47)
Sveika, prisijungusi į būrį.



nu nereaaaali lėlytė wub.gif o kokio ji dydžio ir kur tokią galima nusipirkti? beje, kiek ji kainuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2013 04 19, 15:32)
nu nereaaaali lėlytė  wub.gif  o kokio ji dydžio ir kur tokią galima nusipirkti? beje, kiek ji kainuoja  ax.gif

Kurią lėlytę turite omenyje?
Čia tai Moxie Teenz Tristen- jau nebegaminama. Parduotuvėse pilna jos kaina buvo apie 140 lt. Žiemą kai buvau Vilniuje, dar mačiau neišparduotus likučius tų lėlių. Jos ūgis 35 cm, keičiasi perukas, turi lankstukus. Jeigu skaitote rusiškai, tai: Всё о куклах Moxie Teenz.
user posted image user posted image user posted image
O čia Tristen (Moxie Teenz) ir Sayuri (Obitsu Haruka 60cm, kaina nuo 200 dolerių)):
Sekančioje nuotraukoje (iš lėlininkų susitikimo): Dollfie Dream, Obitsu ir viduryje Azone mergytė.
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Roskyte @ 2013 04 19, 17:08)
Kurią lėlytę turite omenyje?
Čia tai Moxie Teenz Tristen- jau nebegaminama. Parduotuvėse pilna jos kaina buvo apie 140 lt. Žiemą kai buvau Vilniuje, dar mačiau neišparduotus likučius tų lėlių. Jos ūgis 35 cm, keičiasi perukas, turi lankstukus. Jeigu skaitote rusiškai, tai: Всё о куклах Moxie Teenz.



čia šitos gražuolės wub.gif o kur Vilniuje jų matėte, bandysiu ieškoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2013 04 19, 19:59)
čia šitos gražuolės  wub.gif  o kur Vilniuje jų matėte, bandysiu ieškoti  blush2.gif

Oi, jau tiksliai nebepamenu, ėjau per žaislų parduotuves. Lyg tais p/c "Panorama" kažkokioje parduotuvėje mačiau.
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vilkiukė @ 2013 04 19, 01:28)
Sveikos visos. smile.gif Rašo čia jau paminėta Dovile Wolfee. ^^ Aš irgi panorau pademonstruoti savo pačios siūtus rubelius mano mergaitėms. smile.gif Jie gana seni, tad vėliau įkelsiu naujesnių rūbelių foto!



Sveika prisijungus 4u.gif 4u.gif 4u.gif Malonu, kad mūsų temukė prisikėlė wub.gif

Na o čia dar keletas rūbelių. Seniai pradėti, bet tik dabar radau laiko užbaigti doh.gif

user posted image

Pagaliau visos Blythe lėlytės atsinaujinusios smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 20 balandžio 2013 - 15:52
Vilkiukė, sveika prisijungusi! Keista matyti čia savo beraamžiaXDDD Nuostabūs rubeliai!!! Būtinai įkelk ir tą rožinį komplektą kurį labai mėgstu!!! =^o^=

jokunda2, omg! Profisanali žmonių drabužių "kopija"! Tai bent talentas!!!! wub.gif Ilgai užtrukai?^^ 4 tokias lėlytes turi (Bly.. ir kaip toliau vadinasi, nepamenu pilno pavadinimo doh.gif )

Roskyte, jau padariau kelias foto su jūsų dovanėlėmis, tik deja pinai apsirengusios Yukino su sijonukais dar nenufotkinau, atsiprašau unsure.gif
user posted image
O čia daugiau foto: http://lantis.lt/aus...mesis-presents/

Tai pat mano vampyriukai su Vilkiukės dovanomis:
user posted image
Daugiau foto: http://lantis.lt/aus...-wolf-presents/
Atsakyti
Grižtu su nauja aistra Monstėm drabužių joms siuvimu ax.gif
Ir labai smagu, kad atgijo tema bigsmile.gif , kad yra tikrai prisiūta -primegzta gražiu drabužėliu thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2013 04 20, 17:52)

jokunda2, omg! Profisanali žmonių drabužių "kopija"! Tai bent talentas!!!! wub.gif  Ilgai užtrukai?^^  4 tokias lėlytes turi (Bly.. ir kaip toliau vadinasi, nepamenu pilno pavadinimo doh.gif )



Ačiū 4u.gif Šitos lėlytės vadinasi Blythe. Šiuo metu turiu keturias. Buvau jau sugalvojus dvi parduoti ir skelbimą įdėjus, bet taip ir nesugebėjau. Pagailo. Vaikai taip pat neleido parduoti, taigi visos liko namie blush2.gif Na o rūbus daryt nėra labai sunku, bet tik, kad su laiku pas mane labai striuka. Per kiek padarau rūbelius, tiksliai negaliu pasakyti, nes pradedu, o paskui kas nors sutrukdo, o po kokio mėnesio prisimenu ir baigiu doh.gif Šiaip rūbelių darymas mane veikia kaip relaksas. Viska pamirštu, nusiraminu, atsipalaiduoju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Katinytis @ 2013 04 20, 23:08)
Grižtu su nauja aistra Monstėm drabužių joms siuvimu ax.gif
Ir labai smagu, kad atgijo tema  bigsmile.gif , kad yra tikrai prisiūta -primegzta gražiu drabužėliu  thumbup.gif



Nuostabūs rūbeliai. O jau kokia fotosesija wub.gif
Atsakyti
jokunda2 tikrai labai grazu, kiek krupstumo ir smulkiu detaliu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2013 04 20, 16:46)
Pagaliau visos Blythe lėlytės atsinaujinusios  smile.gif

Man ta su rudu sarafaniuku pati gražiausia.

Dolllfie dream, kad nespėji, tai suprantu, aš pati nebespėju. Minčių turiu ką siūti, bet laiko neatrandu. Bijau, kad tas kelių aukštų sijonukas nebūtų per mažas Yukino, nes Sayuri jau sunkokai apmauti ėjo. Jeigu ką, tai mezginius panaudosi kitiems rūbeliams.

Katinytis - siūti Monstriukėms, tai iš vis talentas. Jeigu nežinote, tai rusiškame forume yra tema su iškarpomis Выкройки: Monster High.
O čia daugiau, kaip prieš 20 metų siūti rūbeliai negriukei. Kažkada mėgau lėlėms saulės kliošo sijonus siūti, tik ne visi išliko.
user posted image
Atsakyti
Dėkui visoms.
Labai dėkoju už nuoroda i iškarpas, nors labai mėgstu jas daryti pati tiek Barbėms, tiek Monstrėms.
Dabar baisingai užsėdau siūti pėdkelnes ax.gif .
Atsakyti
Aciu Roskytei uz pakvietima, o merginom uz iniciatyva vesti leliu rubeliu tema -bendrai.
Man tai mielas hobis ir laisvalaikio praleidimo budas.

Tiesa sakant, net nezinau nuo ko ir pradeti. unsure.gif
Gal nuo tu Moxie Teenz leliu, nuo kuriu ir prasidejo mano susizavejimas leliu kolekcionavimu ir sustiprejo mano pomegis kurti joms.

Keli mano siuti drabuzelai:

user posted image user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti