Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs rūbeliai lėlėms

QUOTE(kasiopeja @ 2014 03 06, 12:40)
Norėjau paklausti bandžiusių - kelių denų pėdkelnes naudojate?
Iš kojinių jau esu bandžiusi siūti, gaunasi puikiai, bet iš pėdkelnių vis baidausi, kad vos tik susiųsiu ir iškirpsiu, tuoj pat akys išsibėgios  lotuliukas.gif

Parduotuvėje "Seppala" perku nukainuotas pėdkelnes/leginus, kainuoja po 3 lt, rašo 60 denų. Tai jas galima karpyti, akys nebėga. Visoms lėlėms pėdkelnių/kelnių prisiuvau.
Nuotr. ir bliuskutė iš tų pėdkelnių:
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Roskyte @ 2014 03 06, 19:55)
Parduotuvėje "Seppala" perku nukainuotas pėdkelnes/leginus, kainuoja po 3 lt, rašo 60 denų. Tai jas galima karpyti, akys nebėga. Visoms lėlėms pėdkelnių/kelnių prisiuvau.
Nuotr. ir bliuskutė  iš tų pėdkelnių:


Fantastika, reikės ryžtis biggrin.gif
O kokia čia lėlė? Net ir man, kuri ne itin žavisi didžiaakėm japonėm, krito į akį? doh.gif
Atsakyti
Va, iš tokių siuvu lėlėms pėdkelnes:
user posted image
Lėlė Dami mano meilė. Visada norėjau lėlės siauromis akutėmis. Ji hibridas: galva iš Elfdoll (jau išparduota), o kūnas - obitsu 40cm.
user posted image
Atsakyti
Dami yra mano mėgstmiausia BJD iš Lietuvos wub.gif Labai šauni idėja siuti iš pėdkelnių, būtinai pamėginsiu ir aš 4u.gif

Na pagaliau radau truputį laiko išeiti į lauką ir nufotkinti savo mažąją Natsumi Drabužėliai nėra nauji, aš juos siuvau prieš kelis mėnesiu mini BJD meet'ui Beje, įsigyjau naujas akytes^^ Daugiau foto čia.

user posted image
Atsakyti
Senoka besirodyta, bet pagaliau pavyko , nes kompas vis pyko ir neleido ikelt nuotrauku
user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 14 gegužės 2014 - 22:20
Katinytis, jūsų Monstes nuostabios, o gal yra albumas kur sudėtos visos blush2.gif
Atsakyti
sveiki.
is kur galima nusipirkti kontaktines juostos( kur sukimba) barbes rubams? Buvau nusipirkusi is siuvimo reikmenu parduotuves, bet ji tokia stora ir labai grubi. ant pirktiniu barbes rubu tokie ploni. aciu ax.gif
Atsakyti
saulxx,albumo neturiu, turiu tik parduotuvėle.Jei idomu galiu parašyt i AŽ.
fani20,jokunda2 pardavinėjo anksčiau gal ir dabar turi. Paklauskit.

Sukrapštinėjau šortus piknikėliui biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 19 birželio 2014 - 23:04
[quote=Katinytis,2014 06 19, 23:48]
saulxx,albumo neturiu, turiu tik parduotuvėle.Jei idomu galiu parašyt i AŽ.
fani20,jokunda2 pardavinėjo anksčiau gal ir dabar turi. Paklauskit.

Galit parašyti, nes jusu lėlytės man gražesnės už parduotuvės smile.gif


Atsakyti
Ilgai čia nekėliau jokių foto, tai mano siūti drabužėliai Yukino^^

Daugiau foto mano bloge: Ausra's Vampires

user posted image
Purple_Lolita by Ausra's Vampires^^, on Flickr
Atsakyti
Nesilyginu su čia kuriančių drabužėliais - meno kūriniais, bet kartais lėlytes aprengiu ir aš ax.gif Kadangi tema bendra visoms lėlėms, tai pasirodysiu, gal neišvysit biggrin.gif

Naujausia suknelė dukrytės monstriukei iš kojinės. Juk kartais ir kojinei pavyksta suknele patapt rolleyes.gif .
user posted image

Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2014 08 16, 18:17)
Naujausia suknelė dukrytės monstriukei iš kojinės. Juk kartais ir kojinei pavyksta suknele patapt rolleyes.gif .

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti