Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs rūbeliai lėlėms

Gražios visos jūsų Blythe, Momoko ir monstrės 4u.gif
ar nepyksite, jei įsiterps ir kelios vaikiškesnės lėlės? ax.gif

user posted image
user posted image

ir dukros mylimiausia indėnė KAYA (American Girl) wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai dailūs drabužėliai 4u.gif
Atsakyti
Kasiopeja, kur radai Kaya? labai ilgai ieškau Lietuvoje American Girl lėlytės ir niekur negaliu rasti... Kiek mokėjai? ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(skridliene @ 2014 02 18, 12:49)
Kasiopeja, kur radai Kaya? labai ilgai ieškau Lietuvoje American Girl lėlytės ir niekur negaliu rasti... Kiek mokėjai? ohmy.gif


siunčiausi, LT jų niekur nėra schmoll.gif
Bet buvo verta - dukra nuo pat Kalėdų iš rankų nepaleidžia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 19 vasario 2014 - 20:28
Tiesiog šiaip lėlė, parodau suknelę, kol lėlė dar pa mane (parduodu, jei kam įdomu)

user posted image


O čia dar šis bei tas indėnei (kailiai - stilizuota indėniška "patalynė") wub.gif
(originali idėja: http://store.america.../185788/uid/13)

user posted image


Atsakyti
Sveikos mergaitės. Ką tik apžiūrėjau visų grožius. Lėlės ir rūbeliai tiesiog nerealūs... smile.gif Pas mane taip pat lėlių šeimynos papilnėjimas, kai turėsiu laiko - parodysiu. smile.gif Apgyvendinau pas save Lorifiną ir Tonner lėlytę. neatsispyriau pagundai... Tik dar aprengt nespėjau - vaikų beibius kol kas apmezginėju, mat ir dukra ir sūnus dabar po beibi borną turi. biggrin.gif Tai reikia "anūkus" aprengti...
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2014 02 27, 10:35)
Sveikos mergaitės. Ką tik apžiūrėjau visų grožius. Lėlės ir rūbeliai tiesiog nerealūs... smile.gif Pas mane taip pat lėlių šeimynos papilnėjimas, kai turėsiu laiko - parodysiu. smile.gif Apgyvendinau pas save Lorifiną ir Tonner lėlytę. neatsispyriau pagundai... Tik dar aprengt nespėjau - vaikų beibius kol kas apmezginėju, mat ir dukra ir sūnus dabar po beibi borną turi. biggrin.gif Tai reikia "anūkus" aprengti...


laukiam laukiam foto. Ir vienų, ir kitų... biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien yra Mirai Suenaga gimtadienies (Danny Choo sukurto personažo), tai ta progą sukūriau savo stiliaus Mirai drabužius. Viską pasiuvau ir padariau pati (suknelę, rožytes, kaspinukus, kaklo papuošalą, auskarus) wink.gif Ką manote?^^

user posted image

Daugiau foto mano bloge: [URL=http://lantis.lt/aus...birthday-mirai/]Ausra's Vampires[/URL]

Apie Mirai: [URL=http://www.dannychoo...ai Suenaga.html]Mirai Suenaga[/URL]
Atsakyti
Man tai labai labai gražu... wub.gif Ir lėlytė ir drabužėliai labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2014 03 03, 11:53)
Šiandien yra Mirai Suenaga gimtadienies (Danny Choo sukurto personažo), tai ta progą sukūriau savo stiliaus Mirai drabužius. Viską pasiuvau ir padariau pati (suknelę, rožytes, kaspinukus, kaklo papuošalą, auskarus) wink.gif Ką manote?^^


Labai kruopštus darbas ir modelis gražiai gula. O papuošalai miniatiūriniai iš viso saldainiukas biggrin.gif

vienintelis minusas bendram vaizdui - mėlyna spalva pykstasi su violetiniais plaukais ir akimis, bet čia tik mano subjektyvi nuomonė ax.gif
Atsakyti
Sveiki visi, o mes čia su makalu buvome per ta laika apsikeitusios savo gamintais drabuželais :

Štai laimingoji savo gleby laiko savo Kaledine dovana:
user posted image

O štai jau vienas iš dovanos pasišarkinimas:

user posted image

Nuostabus mochero kardiganas dar ir raštotas, bei puoštas karoliukais, ištiesu labai smulkus ir kruopštus darbelis!
Atsakyti
QUOTE(gustuko mama @ 2014 03 06, 09:21)
Sveiki visi, o mes čia su makalu buvome per ta laika apsikeitusios savo gamintais drabuželais :

Štai laimingoji savo gleby laiko savo Kaledine dovana:
user posted image

O štai jau vienas iš dovanos pasišarkinimas:

user posted image

Nuostabus mochero kardiganas dar ir raštotas, bei puoštas karoliukais, ištiesu labai smulkus ir kruopštus darbelis!


kokio dydžio virbalais šitas nykštukinis reikalas megztas? blink.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Roskyte @ 2013 09 24, 12:25)
Miyuki su mano siūtais lepetinukais: megztukas iš puskojinių, sijonukas iš staltiesėlės, pėdkelnės iš pėdkelnių. Batukai - iš raktų pakabukų.


Norėjau paklausti bandžiusių - kelių denų pėdkelnes naudojate?
Iš kojinių jau esu bandžiusi siūti, gaunasi puikiai, bet iš pėdkelnių vis baidausi, kad vos tik susiųsiu ir iškirpsiu, tuoj pat akys išsibėgios lotuliukas.gif
Atsakyti