Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs rūbeliai lėlėms

Jau su naujais rūbeliais lauke:
user posted image user posted image
Atsakyti
Labai gražios lauke nuotraukos thumbup.gif ,Roskyte

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2013 10 15, 17:48)
Labai gražios lauke nuotraukos  thumbup.gif ,Roskyte


Ačiū, o aš vis neatsistebiu, kaip sukuriat tokius grožius monstriukams, kaip sučiupinėjat.
user posted image user posted image
Atsakyti
Kai patinka lėlės, tai ir sučiupinėt nėra sudėtinga.Man patinka jų tas trapumas.
Ir naujas apdaras ir naujas monekenas
user posted image
Atsakyti
Yukino gavo naują kūną DDdy3 ir Leeke Word limituoto leidimo peruką wub.gif
Drabužiai žinoma siūti mano lotuliukas.gif

user posted image

Daugiau foto mano bloge!
Atsakyti
padidinto biusto kunas biggrin.gif
Atsakyti
Sio kuno visi matmenys daug didesni tik ugis tas pats islieka, o krutine ir uzpakaliukas, beveik du kart didesni ;D
Atsakyti
Negalėčiau pasakyt , kad gražus tas kūnas. Mano akimis toks "Hyper sexual",
kas man lėlėms lyg ir nėr gražu. Lėlės veidas toks nekalto vaiko, o kūnas hmm. (Bet tai skonio reikalas.)
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2013 11 21, 00:31)
Negalėčiau pasakyt , kad gražus tas kūnas. Mano akimis toks "Hyper sexual",
kas man lėlėms lyg ir nėr gražu. Lėlės veidas toks nekalto vaiko, o kūnas hmm. (Bet tai skonio reikalas.)


Man ši skūnas irgi nėra gražesnis už pirmajį, bet teko nusipirkti vien dėl to, kad jis yra daug populiaresnis ir aš neatsiginu laiškų su prašimais pasiūti ką nors pardavimui DDdy kūnui... Taikliai pasakyta apie veidą ir kūną, bet tai juk anime stilius ir tai yprasta, jog kukli mergina turi nelogiškai moterišką kūną biggrin.gif
Atsakyti
Taip, toks kūnas populiarus anime stiluje, fantazijos.Būtų įdomu turėti lėlę su tokiu kūnu.

Atvyko jau mūsų Dami kūnelis: turėjom galvą iš Elfdoll, o kūnelį pirkom obitsu 40 cm. Šiaip taip pavyko galvą su kūnu sujungti, tik rūbelių kol kas tinkamų neturi. Sesių rūbai per dideli.
user posted image user posted image
Atsakyti
Sveikinimai Roskyte!!! 4u.gif

Man labai patinka Dami! ir jai ziauriai tinka tamsus perukas!!! Ji tokia miela!!! Labai laukiudaugiau nuotrauku!!! Taipat labai noriu pamatyti, ka jus jai pasiusite^^

Miela ''seimos'' nuotrauka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2013 11 23, 01:27)
Sveikinimai Roskyte!!!  4u.gif

Ačiū už sveikinimus. heart.gif Labai man Dami patinka. Peruko spalva tai super, tik pats perukas truputį mažokas, sunkiai laikosi, bet gal prasitampys. Kažką gražaus pasiūti trūksta laiko ir nusiteikimo. "Ant greičio" pasiuvau megztuką iš kojinių (suplyšusių blush2.gif ) ir sijonuką iš trikotažinės nuokarpos:
user posted image
Atsakyti