Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs rūbeliai lėlėms

Mano naujausia mergaitė Afroditė DeMew - Leskot. smile.gif
Nelabai gražūs rubeliai, bet vis šis tas. smile.gif ir tik 1 nuotrauka.. wub.gif
user posted image
Atsakyti
Vilkiuke, nuostabu! labai laukiau daugiau foto, nes mačiau prisiuvaidaug labai fainų drabužėlių, tikiuosi ir Shiro parodysi 4u.gif

O čia mano mažoji Natsumi su nauju peruku ir nauja suknele lotuliukas.gif
user posted image

Daugiau foto čia^^
Atsakyti
Na o mes buvom išvykę į Vilnių tai truputėlį pasifotkinom biggrin.gif
user posted image
user posted image
Gabriela su nauja bliuskute ir auskarais smile.gif
user posted image
Visa graži šeima Vyrui pasiuvom šortus o Gabrielai kaip jau sakiau bliuskuti auskaraai ir šortukai wink.gif
user posted image
Atsakyti
Ziuriu temele visiskai apmire tai bandau gaivinti nors turbut auguma atostogauja o asbe darbo nesedziu-dirbu,greitai mokslai ir reikes vel daug pinigu bet.... Stai pasigirsiu kokius batelius padariau jei norit pasakykit,numesiu nuoroda kur tokius galit pasidaryk wink.gif
user posted image
Atsakyti
Taip seniai čia buvau, ir taip džiugu matyti vis daugiau naujų lėlyčių ir naujų darbų wub.gif

Aš tai kaip visada su mezginiais, niekaip su siuvimu nesusidraugauju smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mezginiai nerealūs. lėlės taip pat. Jau tokiais išraiškingais veidukais wub.gif thumbup.gif
Turiu krūva rūbeliu, bet neturiu laiko juos sufotografuoti.Labai intensyvios atostogos lotuliukas.gif . Gero ir kūribingo visoms laikotarpio mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2013 08 08, 21:46)
Taip seniai čia buvau, ir taip džiugu matyti vis daugiau naujų lėlyčių ir naujų darbų wub.gif

Aš tai kaip visada su mezginiais, niekaip su siuvimu nesusidraugauju  smile.gif 



Tiesiog atgaiva dūšiai wub.gif Labai gražu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dolllfie dream @ 2013 07 29, 19:10)
Vilkiuke, nuostabu! labai laukiau daugiau foto, nes mačiau prisiuvaidaug labai fainų drabužėlių, tikiuosi ir Shiro parodysi 4u.gif

O čia mano mažoji Natsumi su nauju peruku ir nauja suknele lotuliukas.gif



Nuostabi lėlytė ir suknutė 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Keli nauji siuvinukai

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2013 08 20, 10:20)
Keli nauji siuvinukai



Labai gražu wub.gif
Atsakyti
Katinytis, sauniai jus savo monstrus rengiate!

QUOTE(makalas @ 2013 08 08, 21:46)
Aš tai kaip visada su mezginiais, niekaip su siuvimu nesusidraugauju  smile.gif 


Uz tat kiek grožio! Pirmos dvi suknutes tokios ach! Tiesiog isimilejau!
Sezonas jau ne uz kalnu, labai jau megztu tokius kaip jus mezgate darbelius, jauciu jems tokia pukuota aistra! mirksiukas.gif Gal cia viena maza kliente pas jus kaip nors isiprasytu?

O stai ir ji, karstosi po Milano tvoras, tikedamasi nuskinti koki niekeno mandarina ( kombinezonas mano ranku darbas)

user posted image user posted image

Atsakyti
Katinytis, super drabužėliai, o jau kelnyčių gražumas wub.gif

Gustuko mama, kombinezonas tiesiog tobulumo viršūnė wub.gif Na kaip įmanoma visas tas smulkmenas pasiūti g.gif Dėl tokios mielos klientės manau susitartume, tik reikia į mokyklos režimą savo trečioką vėl įstatyti ir dienotvarkę sudėlioti, kad liktų laiko ir man maloniems mezginėjimams smile.gif Parašysiu į AŽ kai tik galėsiu
Atsakyti
OK, manau kad galesim susiderinti kai vaikucius i ritma po vasaros sustatysim.
Kliente kaip ir minejau kunu visa i jus (tik pas Blythe krutine siek tiek platesne, kiek nagrinejau forumuose), bet ugiu ir visu kitu mes vienodos. bigsmile.gif

Vaikysteje as ir pati neriau, mezgiau, zinau kas tai, bet dabar visai nebeuzsijemu. Rankas prie kitokiu instrumentu traukia. O labai myliu mielus mezginius, musu kraste be ju sezono ne praziemosi! Tai ir lelems norisi visko panasaus.

Dekui uz pagyrias tam kombinezonui.
Is tiesu tai smulkmenas megstu, man labai patinka taip krapstitis.
Pasiuvau per pusdieni, nes labai jau skubejau pasijimti lelyte i kelione su savimi.

Ta cia dar truputis linkejimai iš Milano visiems: biggrin.gif

user posted image
Atsakyti