Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs rūbeliai lėlėms

Pristatau naujojo savo gyventojo apdarus ( taip norėjau pasiūti džinsus su tikromis šoninėmis kišenėmis, kad siūt pradėjau apie 22 val ir siuvau kol pabaigiau lotuliukas.gif kaimynai nemanau kad tuo džiaugėsi biggrin.gif )
user posted image)

user posted image)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 05 birželio 2013 - 11:51
Kaip dailiai pasiuti dzinsiukai!!! thumbup.gif Tokie tikroviski... wub.gif
Atsakyti
Ohoho, kokie gražumynai! thumbup.gif Na ir aš pasirodau su savo lėlyte-Gabriela iš vidurinės mokyklos miuziklo biggrin.gif Kostiumėlis,švarkelis ir kepurytė. Nesu profesionalė, bet kažkaip gėda kai taip nekruoščiai siuvu,juk jau 14 metų nosies sad.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(skridliene @ 2013 06 15, 15:05)
Ohoho, kokie gražumynai!  thumbup.gif  Na ir aš pasirodau su savo lėlyte-Gabriela iš vidurinės mokyklos miuziklo biggrin.gif Kostiumėlis,švarkelis ir kepurytė.

Visai neblogai. Jeigu su mašina siuvat, tai pabandykit kelnių juosmeniui ištemtą gumą prisiūti, o paskui tik kurią nors šoninę siūlę.
Atsakyti
QUOTE(Roskyte @ 2013 06 15, 20:21)
Visai neblogai. Jeigu su mašina siuvat, tai pabandykit kelnių juosmeniui ištemtą gumą prisiūti, o paskui tik kurią nors šoninę siūlę.

Ačiū až patarima good.gif
Atsakyti
Sveikuės! Pristatau jums savo puslapį- Barbių Lietuva https://www.facebook.com/BarbiuLietuva Čia renkasi ne tik barbės gyvenančios Lietuvoje bet ir visos kitos nuostabios lėlytės,kurios gyvena ir yra mylimos Lietuvoje! Kviečiu užsukti gossip.gif
Atsakyti
Mano lėlyčių facebook puslapyje vyksta konkursas kuriame galite laimėti priziukų! Kviečiu! O puslapio nuoroda rasite mano komenatr,viršuje! Laukiu visų nuostabių lėlyčių smile.gif
Atsakyti
Toliau rengiam berniuka
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(skridliene @ 2013 06 15, 15:05)
Ohoho, kokie gražumynai!  thumbup.gif   Na ir aš pasirodau su savo lėlyte-Gabriela iš vidurinės mokyklos miuziklo biggrin.gif Kostiumėlis,švarkelis ir kepurytė. Nesu profesionalė, bet kažkaip gėda kai taip nekruoščiai siuvu,juk jau 14 metų nosies sad.gif


Sveika prisijungus 4u.gif Na o kruopštumas manau ateis su laiku, svarbu labai norėti ir stengtis. O pradžiai patarčiau pasinaudoti iškarpėlėm mirksiukas.gif O kepurytė labai miela ir megstukas šauniai gavosi 4u.gif Lauksim daugiau rūbelių mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Katinytis @ 2013 06 20, 14:00)
Toliau rengiam berniuka



Tavo berniukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dabar tik mergaičių kybint biggrin.gif Rūbeliai išties labai gražūs wub.gif Net pavydžiu kai taip vyruką rengiat blush2.gif
Papildyta:
Na ir aš netingėjau. Sulaukiau dviejų naujokių (nuogų). Tai truputį aprengiau. Pristatau savo monstriukes ir keletą rūbelių:

user posted image

user posted image

user posted image

Visų pėdkelnių ir kojinyčių nekėliau blush2.gif Kai prie jų ką padarysiu- pasirodysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 20 birželio 2013 - 23:14
Gražu thumbup.gif
Kaip grybai po lietaus vis randasi naujos kelnės lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kaip matau pagavo įkvėpimas ne tik mane lotuliukas.gif thumbup.gif

Na, o čia naujausias mano kūrinys. Toliau pušiam monstriukes smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kokie visų rūbeliai gražūs. wub.gif
Pagaliau sulaukėm Miyuki, jos kūnas obitsu 50cm, o galva Dolfie Dreem.
Už rūbelius ačiū Dolllfie dream
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti