Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(dianytis @ 2013 04 25, 21:21)
Oi man gerai sekasi, pilvelis pamažu atsikiša, nors svorio dar nė gramo nepriaugau smile.gif


man ir jau buvo pilvelis atsikišęs , bet 14sav dar buvau nieko visiškai nepriaugus , o dabar 19sav turiu +2 kg 100 gramų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 25, 21:24)
nu ten proginių iš tikrųjų nelabai jos turi, aš buvau tam kambarėly kur proginės sukabintos tai ne itin daug turi ax.gif o va vestuvinių tai nešė  ir nešė, ir jaučiu dar būtų ir daugiau nešę, bet aš griežtai apibrėžiau ribas ko maždaug noriu ir ko visai nenešt ax.gif



o del vestuviniu ten nepaklausiau doh.gif blush2.gif gal reiketu nueiti pasiziureti ax.gif ? g.gif rolleyes.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(akela1 @ 2013 04 25, 21:28)
o del vestuviniu ten nepaklausiau  doh.gif  blush2.gif  gal reiketu nueiti pasiziureti ax.gif ? g.gif  rolleyes.gif  mastau.gif

tikrai rekomenduoju 4u.gif nežinau ar visos, bet dauguma tai tikrai jų suknelių yra iš Maggie sottero kolekcijos, bent jau tos kur aš matavausi tai tikrai visos buvo tos firmos 4u.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi uz visas,kad puikiai visom einasi smile.gif Niam ar darysite pas Toma sunaus fotosesija?
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 04 25, 20:09)
Nu šaunuolis, kaip smagiai jūs visi trys gyvenat  blush2.gif  O kaip tu pati jautiesi? jau apgijo viskas?


aš tai vis geryn ir geryn su savo savijauta smile.gif nors sakė, kad dvi savaites negalėsiu sėdėt, bet sėdint jau visai neskauda smile.gif užeina perštėjimas kartais per siūles, tai tada iškart lekiu į dušą ir viskas vėl labai gerai - svarbiausiai sakė dažnai praustis, kad infekcijos nepasigaučiau, tai realiai man atrodo nesiprausus nebūtų įmanoma išbūti nei pusdienio lotuliukas.gif smile.gif

dianytis džiugu, kad ir jums viskas gerai ax.gif va tokie tie vyrai ir yra - sūnų nusivesčiau ten ir ten darytume tą ir tą kartų lotuliukas.gif bet dėl traktoriaus, tai ir dukrytę galima vestis rolleyes.gif mūsų liudininkams gimusi mergytė, tai tėvelis tik ir svaigsta kaip kitais metais važiuos į laukus su dukra.. sako gimė pas ūkininką šeimoj, tai ir ji bus traktorininkė lotuliukas.gif

Sidabrinee va kaip gražiai svoris tau auga mirksiukas.gif kad taip ir toliau thumbup.gif

arual222 darysim pas jį per krikštynas šeimos fotosesiją smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niam_: 26 balandžio 2013 - 09:04
niam o kur tu gimdei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 04 26, 09:55)
dianytis džiugu, kad ir jums viskas gerai  ax.gif  va tokie tie vyrai ir yra - sūnų nusivesčiau ten ir ten darytume tą ir tą kartų lotuliukas.gif  bet dėl traktoriaus, tai ir dukrytę galima vestis  rolleyes.gif  mūsų liudininkams gimusi mergytė, tai tėvelis tik ir svaigsta kaip kitais metais važiuos į laukus su dukra.. sako gimė pas ūkininką šeimoj, tai ir ji bus traktorininkė lotuliukas.gif

Aš tikiu, kad ir dukrytę pasiimtų biggrin.gif gerai, nereiks į darželį leist - pamainom tai pas tėvelį, tai pas močiutę smile.gif žiemom iš viso bus gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Ir aš prie Jūsų prisijungsiu.
Planuojant vestuves iškilo man toks klausimėlis blush2.gif Mes planuojam tuoktis tik bažnyčioje, į metrikacijos biurą neiti, todėl kilo klausimas ar susituokus bažnyčioje reikia eiti į metrikacijos biurą įregistruoti santuoką?

Iš anksto dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 26, 11:53)
Sveikos merginos,

Ir aš prie Jūsų prisijungsiu.
Planuojant vestuves iškilo man toks klausimėlis blush2.gif Mes planuojam tuoktis tik bažnyčioje, į metrikacijos biurą neiti, todėl kilo klausimas ar susituokus bažnyčioje reikia eiti į metrikacijos biurą įregistruoti santuoką?

Iš anksto dėkoju už atsakymus  4u.gif


nereikia , bažnyčia pati nusiunčia duomenis , jums tik reikės nueiti abiems i metrikacijos biurą pasirašyti ir atsiimti santuokos liudijimą 4u.gif tik prieš einant turit susimokėt 70lt ir su čekiu keliaut į CMB 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 26, 10:56)
nereikia , bažnyčia pati nusiunčia duomenis , jums tik reikės nueiti abiems i metrikacijos biurą pasirašyti ir atsiimti santuokos liudijimą 4u.gif  tik prieš einant turit susimokėt 70lt ir su čekiu keliaut į CMB 4u.gif



Labai ačiū už atsakymą 4u.gif
O sakykite gal žinote per kiek laiko reikia nueiti į metrikacijos biurą? blush2.gif
Mano būsimas vyras nedirmavotas tai įdomu kaip bažnyčia reaguoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 26, 12:00)
Labai ačiū už atsakymą  4u.gif
O sakykite gal žinote per kiek laiko reikia nueiti į metrikacijos biurą?  blush2.gif
Mano būsimas vyras nedirmavotas tai įdomu kaip bažnyčia reaguoja  g.gif


mes gavom į el.paštą laišką iš CMB po 5 dienų nuo santuokos , kad jau galim atvykt atsiimti liudijimo smile.gif

aš ir nedirmavota tai kunigas nelabai buvo patenkintas , bet juk dabar ji nebūtina tuokiantis , o šiaip manau viskas nuo kunigo priklauso g.gif
Papildyta:
ir dar atsiprašau , kad klaidinu doh.gif dabar pažiūrėjau el . pašte tą laišką tai reikia susimokėti ne 70lt o 21lt 4u.gif ir tam laiške jie atsiunčia visą info su kodais ir saskaitom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 26, 11:07)
mes gavom į el.paštą laišką iš CMB po 5 dienų nuo santuokos , kad jau galim atvykt atsiimti liudijimo  smile.gif

aš ir nedirmavota tai kunigas nelabai buvo patenkintas , bet juk dabar ji nebūtina tuokiantis , o šiaip manau viskas nuo kunigo priklauso g.gif
Papildyta:
ir dar atsiprašau , kad klaidinu  doh.gif  dabar pažiūrėjau el . pašte tą laišką tai reikia susimokėti ne 70lt o 21lt 4u.gif  ir tam laiške jie atsiunčia visą info su kodais ir saskaitom  4u.gif


O sakykite Jūs tuokėtės savo parapijoje ar kitoje? Mes planuojame tuoktis Šunskų bažnyčioje, o ne pačioje Marijampolėje, tai girdėjau kad reikia išsiimti kažkokią pažymą iš savo bažnyčios. g.gif 4u.gif

Labai dėkoju Jums už atsakymus 4u.gif
Atsakyti