Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

niam kaip jum trims sekasi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 25, 19:48)
niam kaip jum trims sekasi? bigsmile.gif


gerai sekasi mums smile.gif per dienas su Germantuku būnam dviese, o apie 21.30 val grįžta ir tėtukas iš darbo, tai pavakarieniaujam visi trys ir miegot einam lotuliukas.gif kartais naktimis ilgiau, o kartais ir nelabai ilgai pamiegam, bet viskas tvarkingai kol kas ax.gif
na šiandien išsigandau, kai atpylė dar valgydamas ir iškart žagsėt ėmė, bet tas žagsėjimas toks stiprus iš paties skranduko.. bet jau gerai viskas parpia sūnutis pavalgęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 04 25, 20:57)
gerai sekasi mums  smile.gif  per dienas su Germantuku būnam dviese, o apie 21.30 val grįžta ir tėtukas iš darbo, tai pavakarieniaujam visi trys ir miegot einam  lotuliukas.gif  kartais naktimis ilgiau, o kartais ir nelabai ilgai pamiegam, bet viskas tvarkingai kol kas ax.gif
na šiandien išsigandau, kai atpylė dar valgydamas ir iškart žagsėt ėmė, bet tas žagsėjimas toks stiprus iš paties skranduko.. bet jau gerai viskas parpia sūnutis pavalgęs smile.gif


tai kodėl tėvelis nėjo tėvystės atostogų mėnesiuką? ax.gif

o , kad žagsi tai leliukams normalu ir nieko baisaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 04 25, 20:36)
110 proc. sutinku su tavo pasisakymu thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif
tikrai daug gražesnė už anas.. tuokčiaus antrą kartą užsidėčiau ir aš tokią lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif smagu girdėt, kad mažulėlis gerai jaučiasi namučiuos smile.gif o kaip šiaip, ramus ar triukšmingesnis vaikutis? duoda pailsėt mamytei?
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 25, 19:58)
tai kodėl tėvelis nėjo tėvystės atostogų mėnesiuką? ax.gif 

o , kad žagsi tai leliukams normalu ir nieko baisaus 4u.gif


tai, kad pamainom dirba, tai ir nėjo smile.gif

o kaip tau sekasi su nėštumu, viskas gerai? pūpso jau pilvukas? jau pusė kelio įveikta, kas ir beliko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dianytis @ 2013 04 25, 19:59)
drinks_cheers.gif  biggrin.gif  smagu girdėt, kad mažulėlis gerai jaučiasi namučiuos smile.gif o kaip šiaip, ramus ar triukšmingesnis vaikutis? duoda pailsėt mamytei?


dienom galiu ir kambarius tvarkytis ir visą kitą smile.gif naktimis miegoti leidžia kartais visą naktį nepabunda, kartais pavargti reikia, bet 5-6 val pamiegot naktį tikrai duoda smile.gif dienom abu kai pavargę būnam parpiam susiglaudę blush2.gif
o šiaip neramus būna tik ant vystymo stalo biggrin.gif baisiai nepatinka rytiniai tualetai, sauskelnių keitimas ir persirengimas doh.gif tik tada ir terėkia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 04 25, 21:03)


o kaip tau sekasi su nėštumu, viskas gerai? pūpso jau pilvukas? jau pusė kelio įveikta, kas ir beliko smile.gif


taip, viskas puikiai thumbup.gif pilvukas jau matosi , bet dar nedidukas smile.gif spardosi vaikinukas jau vis stipriau smile.gif Pusę kelio pralėkė nepastebimai , reikės dar visą vasarą prastūmt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 04 25, 21:06)
dienom galiu ir kambarius tvarkytis ir visą kitą smile.gif naktimis miegoti leidžia kartais visą naktį nepabunda, kartais pavargti reikia, bet 5-6 val pamiegot naktį tikrai duoda smile.gif dienom abu kai pavargę būnam parpiam susiglaudę blush2.gif
o šiaip neramus būna tik ant vystymo stalo biggrin.gif baisiai nepatinka rytiniai tualetai, sauskelnių keitimas ir persirengimas  doh.gif tik tada ir terėkia  lotuliukas.gif

Nu šaunuolis, kaip smagiai jūs visi trys gyvenat blush2.gif O kaip tu pati jautiesi? jau apgijo viskas?
Atsakyti
o kaip tau dianytis su nestuke.gif ? gerai jautiesi? smile.gif kažkodėl man atrodo , kad mergytės lauki , nežinau kodėl bet man jums su vyru tiktų mergaičiukė wub.gif
Atsakyti
[quote=Ronera,2013 04 25, 20:39]
ačiū 4u.gif labiausiai patiko salonas prie miesto sodo, prie pat vieversio salono, ten labai daug gražių suknelių, jos nenudėvėtos, puikus aptarnavimas, o ir savo pačią pačiausią radau ten thumbup.gif



o as ten, kai buvau, tai parode tik dvi sukneles (pamergems ziurejom tada) ir pasake, kad daugiau neturi verysad.gif g.gif blink.gif
tai aptarnavimas man ... doh.gif
Atsakyti
Oi man gerai sekasi, pilvelis pamažu atsikiša, nors svorio dar nė gramo nepriaugau smile.gif jaučiuosi gerai, prisipirkau knygų, skaitinėju vakarais apie gimdymą apie leliuko priežiūrą, mezgu pamažu rūbelius kai netingiu smile.gif buvau vakar pas gydytoją tai viskas tvarkoj, sekantis susitikimas tik birželio 5 dieną, tada siųs echoskopijai, taip kad teks dar ilgai palaukt iki sužinosim ką nešioju smile.gif mudu mergytės ir norim baisiausiai, bet jau neužsiprogramuosi juk biggrin.gif nors šiandien maniškis sako - žinok jau ir berniuko noriu - pasiimčiau į traktorių pavažinėt kai paaugs, tai su motociklu kartu važiuotume lotuliukas.gif na va sakau, visur savi privalumai smile.gif jau mūsų giminaičiai beveik pradėjo lažintis kas gims biggrin.gif kol kas trys prieš tris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akela1 @ 2013 04 25, 21:20)
o as ten, kai buvau, tai parode tik dvi sukneles (pamergems ziurejom tada) ir pasake, kad daugiau neturi  verysad.gif  g.gif  blink.gif
tai aptarnavimas man ...  doh.gif

nu ten proginių iš tikrųjų nelabai jos turi, aš buvau tam kambarėly kur proginės sukabintos tai ne itin daug turi ax.gif o va vestuvinių tai nešė ir nešė, ir jaučiu dar būtų ir daugiau nešę, bet aš griežtai apibrėžiau ribas ko maždaug noriu ir ko visai nenešt ax.gif
Atsakyti
[quote=akela1,2013 04 25, 21:20]
[quote=Ronera,2013 04 25, 20:39]
ačiū 4u.gif labiausiai patiko salonas prie miesto sodo, prie pat vieversio salono, ten labai daug gražių suknelių, jos nenudėvėtos, puikus aptarnavimas, o ir savo pačią pačiausią radau ten thumbup.gif
o as ten, kai buvau, tai parode tik dvi sukneles (pamergems ziurejom tada) ir pasake, kad daugiau neturi verysad.gif g.gif blink.gif
tai aptarnavimas man ... doh.gif
[/quote]


smagu girdeti, kad visoms nestuke.gif ir 2.gif einasi viskas gerai thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti