Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(Ronera @ 2013 04 23, 19:33)
tai čia jau be abejo wub.gif bet norėjau pasakyti, kad viskam savas laikas, dabar džiaugiamės vienu rūpestėliu, paskui džiaugsimės kitu didesniu ax.gif



Ronera,ar jau issirinkai suknele? Maciau nauja suknele turi ,,Irminos““ salonas
Atsakyti
QUOTE(arual222 @ 2013 04 25, 17:41)
Ronera,ar jau issirinkai suknele? Maciau nauja suknele turi ,,Irminos““ salonas

aha jau išsirinkau wub.gif

o Irminos salonas man nelabai patiko su savo atsakomybės jausmu, nelabai aš tuo salonu (kartu ir kirpykla) pasitikiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 25, 18:21)
aha jau išsirinkau wub.gif

o Irminos salonas man nelabai patiko su savo atsakomybės jausmu, nelabai aš tuo salonu (kartu ir  kirpykla) pasitikiu g.gif



na na ir kurią? smile.gif
Atsakyti
Šitą 4u.gif nei ta nei ta iš tų kurias rodžiausi blush2.gif nuvažiavau į labiausiai patikusį saloną, išsimavatau iš naujo dar visas sukneles, kurios praeitą kartą patiko ir išsirinkau tada, bet jau eidama į tą saloną žinojau kas jame yra ir buvau tikra kad iš jo tuščiomis neišeisiu wub.gif
Atsakyti
ploja.gif karsta.gif eina sau kokia graži, tikrai daug gražesnė už anas abi wub.gif nu jau labai mano skonio 4u.gif labai graži nuotaka būsi 4u.gif 4u.gif 4u.gif apalps tavo vyras pamatęs tave biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 04 25, 20:00)
ploja.gif  karsta.gif  eina sau kokia graži, tikrai daug gražesnė už anas abi  wub.gif  nu jau labai mano skonio  4u.gif  labai graži nuotaka būsi  4u.gif  4u.gif  4u.gif  apalps tavo vyras pamatęs tave  biggrin.gif

ačiū 4u.gif

žinok ir man pačiai ji toookia tobula wub.gif nors ji kai stambaus nėrinio tai nėjo taip gražiai įsiveržt kad matytųsi realus vaizdas ant manęs, bet šiaip tai ji man labai graži, su ja jaučiausi pasakiškai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 25, 20:02)
ačiū 4u.gif

žinok ir man pačiai ji toookia tobula wub.gif nors ji kai stambaus nėrinio tai nėjo taip gražiai įsiveržt kad matytųsi realus vaizdas ant manęs, bet šiaip tai ji man labai graži, su ja jaučiausi pasakiškai wub.gif

Ir atrodysi kaip princesė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 04 25, 20:05)
Ir atrodysi kaip princesė  mirksiukas.gif

blush2.gif wub.gif manau kad tikrai išsirinkau tokią suknelę, dėl kurios jau neteks dvejoti, kaip prieš tai dvejojau dėl kitų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 25, 19:10)
blush2.gif  wub.gif manau kad tikrai išsirinkau tokią suknelę, dėl kurios jau neteks dvejoti, kaip prieš tai dvejojau dėl kitų rolleyes.gif



Puikiai atrodysi smile.gif Kuriame salone ja radai?
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 04 25, 19:00)
ploja.gif  karsta.gif  eina sau kokia graži, tikrai daug gražesnė už anas abi  wub.gif  nu jau labai mano skonio  4u.gif  labai graži nuotaka būsi  4u.gif  4u.gif  4u.gif  apalps tavo vyras pamatęs tave  biggrin.gif


110 proc. sutinku su tavo pasisakymu thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
tikrai daug gražesnė už anas.. tuokčiaus antrą kartą užsidėčiau ir aš tokią lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 25, 20:02)
ačiū 4u.gif

žinok ir man pačiai ji toookia tobula wub.gif nors ji kai stambaus nėrinio tai nėjo taip gražiai įsiveržt kad matytųsi realus vaizdas ant manęs, bet šiaip tai ji man labai graži, su ja jaučiausi pasakiškai wub.gif



o tai ir yra svarbiausia mirksiukas.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arual222 @ 2013 04 25, 20:12)
Puikiai atrodysi  smile.gif  Kuriame salone ja radai?

ačiū 4u.gif labiausiai patiko salonas prie miesto sodo, prie pat vieversio salono, ten labai daug gražių suknelių, jos nenudėvėtos, puikus aptarnavimas, o ir savo pačią pačiausią radau ten thumbup.gif

QUOTE(niam_ @ 2013 04 25, 20:36)
110 proc. sutinku su tavo pasisakymu thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif
tikrai daug gražesnė už anas.. tuokčiaus antrą kartą užsidėčiau ir aš tokią lotuliukas.gif

ačiū 4u.gif panos bet ir jūsų suknelės atrodė nuostabiai, o juk visų suknelių nesusirengsi, visgi vestuvės dažniausiai būna tik vieną kartą biggrin.gif
Atsakyti