Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(dianytis @ 2013 11 03, 13:14)
Ačiū, mergaitės, esam labai labai laimingi  wub.gif  neįsivaizduoju kaip galėjau gyventi be jos  wub.gif  gimdymas buvo kitoks nei tikėjausi. Dėl to, kad pas mane buvo mažai vaisiaus vandenų paguldė į klinikas. Ten patikrinus kaklelį, paaiškėjo, jog jis jau 3 cm atsidaręs, nors sąrėmių nejaučiau. Taigi nusprendėm nuleist vandenukus. Gimdykloj apie 9 val nuleido vandenis, o po 20 min pradėjau sąrėmiaut. Pradžioj viskas buvo pakenčiama, o vėliau pilvo skausmai taip įsivažiavo, kad buvo neįmanoma bent kiek jų apmalšint. Apie 1 val prireikė epidūro, nors labai nenorėjau aš jo. Skausmai šiek tiek apmalšo, protas sugrįžo į vietą ir 2 val jau turėjom 5 cm, o 3:30 jau 10 cm. Po valandos laikiau savo brangenybę ant krūtinės  wub.gif  gyvenime nebuvau taip verkus  wub.gif  Mano tamsiaplaukė mėlynakė varlytė gimė 3175 g ir 50 cm. Gavom 10 balų. Truputį plyšau, bet sėdėti iš kart galėjau. 
Dabar vargstam su maitinimu, pradžioje nenorėjo žįsti iš krūties, nes speneliai plokšti buvo, vėliau iki kraujo nugraužė, šiaip taip užsigydžiau, traukiau pientraukiu, o dabar vėl mokinamės imti papuką. Kiekvieną dieną sekasi vis geriau  smile.gif  tiesa, dar maniškei gelta buvo, tai teko po lempom pagulėti, bet dabar jau viskas tvarkoj smile.gif

O kaip jūsų vyrukai auga?  bigsmile.gif


svarbu viskas dabar gerai ir galit džiaugtis ax.gif oj kokia mažytė kruopa jūsų dukrytė smile.gif

mes tai augam kaip ant mielių - esam 71 cm ir 9,1 kg, turim jau 3 dantukus dar du pareina smile.gif jau ropojimo poziciją įkirtę esam tik kad kol kas keliaujam atbulom biggrin.gif biggrin.gif sėdėt jau patys mokam ir nuo vakar pats atsisėda! jau ir žaidžia po kelias valandas vienas pats, juokiasi praktiškai iš visko biggrin.gif yra superinis pozuotojas prieš objektyvą smile.gif jauir daržovienes pradėjom valgyt smile.gif
tiesa, apturėjom krikštynas, dalyvavom ir draugės krikštynose, tai vojėj kokie esam baliaunūs biggrin.gif Germantas užmiega paskutinis per balius biggrin.gif
ir dar va mes jau gyvenam savuose namuose! smile.gif

p.s. panos pasidalinam naujausiom mažylių nuotraukom wink.gif
p.s.s. aš jau įkėliau naujų foto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 11 03, 18:22)
o aš iškenčiau 13 valandų gimdymą , su baisiais skausmais , bet apie epidūra nei minčių nebuvo rolleyes.gif 
O mano vyrukas auga kaip ant mielių , žandai baisiniai pūpso , sveria virš 7kg tai jau ant rankų sunku panešiot biggrin.gif Daug šypsosi , guguoja bet ir pazirst mėgėjas , kankina pilvuko diegliukai tai link nakties nelabai užmigdyt eina , rėkia.. O šiaip dievinu savo mažylį ir džiaugiuosi kiekviena motinystės akimirka wub.gif  dar nuovargio nejaučiu , naktim išsimiegam visi 3 lovoj  rolleyes.gif



o gal diegliukai nuo kokio nors maisto, kurį suvalgai (jei dar pati maitini)..
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 11 03, 19:22)
o aš iškenčiau 13 valandų gimdymą , su baisiais skausmais , bet apie epidūra nei minčių nebuvo rolleyes.gif 


Nu aš irgi buvau labai prieš epidūrą, bet jau pradėjau su dievais šnekėt... niekas nepadėjo bent kiek palengvinti skausmelius, nei kvėpavimas nei pozos, niekas, o dar tarp sąrėmių jaučiau nemažus pilvo skausmus... Iš tikro likau nesupratus kas tai buvo, nes aparatas jų nefiksavo kaip sąrėmių.

QUOTE(niam_ @ 2013 11 03, 21:23)
svarbu viskas dabar gerai  ir galit džiaugtis ax.gif oj kokia mažytė kruopa jūsų dukrytė smile.gif


nu tokia visa proporcigna lėlytė smile.gif

smagu girdėt, kad puikiai auga vyrukai, įsivaizduoju kaip smagu stebėt kiekvieną naujai išmoktą veiksmą wub.gif manoji tai tik parpia dar ir labai gražiai miegodama šypsosi wub.gif
vargstam su pieneliu truputį, labai prastai mažylė traukia, ne kokie (.)(.) pas mane, na svarbu pienelio užtenka, bet tenka vargti nustraukinėjant. Labai nugraužia spenelius kai duodu tiesiai, kažkaip nemoka paimt normaliai. Labai tikiuosi, kad su laiku išmoksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 11 03, 21:09)
Nu aš irgi buvau labai prieš epidūrą, bet jau pradėjau su dievais šnekėt... niekas nepadėjo bent kiek palengvinti skausmelius, nei kvėpavimas nei pozos, niekas, o dar tarp sąrėmių jaučiau nemažus pilvo skausmus... Iš tikro likau nesupratus kas tai buvo, nes aparatas jų nefiksavo kaip sąrėmių.
nu tokia visa proporcigna lėlytė smile.gif

smagu girdėt, kad puikiai auga vyrukai, įsivaizduoju kaip smagu stebėt kiekvieną naujai išmoktą veiksmą  wub.gif  manoji tai tik parpia dar ir labai gražiai miegodama šypsosi  wub.gif
vargstam su pieneliu truputį, labai prastai mažylė traukia, ne kokie (.)(.) pas mane, na svarbu pienelio užtenka, bet tenka vargti nustraukinėjant. Labai nugraužia spenelius kai duodu tiesiai, kažkaip nemoka paimt normaliai. Labai tikiuosi, kad su laiku išmoksim smile.gif


tai žinai man sunku suvokt kokia mažytė tavo dukrytė, kai mano pacanas 56 cm gimė, nors man nuolat manasis vyrutis atrodo peraugęs ir kad niekada nebuvo toks mažas kaip kitų biggrin.gif biggrin.gif linkim didelės sėkmės išmokstant maitintis tiesiogiai iš mamytės smile.gif nes tikrai esat šaunuolės, kad vis vien stengiatės, nors ir nesiseka ir įsivaizduoju kaip tau skauda (mane nukramtęs vyrukas buvo su dantukais iki kraujo, tai baisu būdavo prieš maitinimą, net kojas pakirsdavo nuo minties, kad tuoj jis norės valgyt..) ne kiekviena galėtų taip norėt ir stengtis pati maitinti smile.gif
Atsakyti
Niam, koks fainuolis sūnutis wub.gif kaip pozuoja gražiai biggrin.gif beje labai dailus krikštynų kostiumas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(niam_ @ 2013 11 03, 22:15)
tai žinai man sunku suvokt kokia mažytė tavo dukrytė, kai mano pacanas 56 cm gimė, nors man nuolat manasis vyrutis atrodo peraugęs ir kad niekada nebuvo toks mažas kaip kitų biggrin.gif biggrin.gif linkim didelės sėkmės išmokstant maitintis tiesiogiai iš mamytės smile.gif nes tikrai esat šaunuolės, kad vis vien stengiatės, nors ir nesiseka ir įsivaizduoju kaip tau skauda (mane nukramtęs vyrukas buvo su dantukais iki kraujo, tai baisu būdavo prieš maitinimą, net kojas pakirsdavo nuo minties, kad tuoj jis norės valgyt..)  ne kiekviena galėtų taip norėt ir stengtis pati maitinti smile.gif

o jo, man irgi iki kraujo pavarius buvo, bet vis mėginam, gal užsigrūdinsiu kaip nors. Įmečiau ir aš savo varlytės foto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 11 03, 21:21)
Niam, koks fainuolis sūnutis  wub.gif  kaip pozuoja gražiai biggrin.gif  beje labai dailus krikštynų kostiumas  thumbup.gif
Papildyta:

o jo, man irgi iki kraujo pavarius buvo, bet vis mėginam, gal užsigrūdinsiu kaip nors. Įmečiau ir aš savo varlytės foto  wub.gif



ten dar mūsų krikštynų uniformoj trūksta petnešų, kadangi labai draskėmės teko nuimti biggrin.gif biggrin.gif

ooo kokia miela maža mergytė! wub.gif wub.gif mums tiks į marčias biggrin.gif blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dianytis sveikinu tapus mama 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(arual222 @ 2013 11 03, 21:41)
Dianytis sveikinu tapus mama  4u.gif

Niam,koks grazus ir fainas Jusu sunelis thumbup.gif
Dianytis labai grazi mergyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 11 03, 22:31)
ten dar mūsų krikštynų uniformoj trūksta petnešų, kadangi labai draskėmės teko nuimti biggrin.gif biggrin.gif

ooo kokia miela maža mergytė!  wub.gif  wub.gif  mums tiks į marčias biggrin.gif blush2.gif  thumbup.gif



QUOTE(arual222 @ 2013 11 03, 22:50)
Dianytis sveikinu tapus mama  4u.gif
Papildyta:

Niam,koks grazus ir fainas Jusu sunelis  thumbup.gif
Dianytis labai grazi mergyte  wub.gif

Ačiū už komplimentus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 11 03, 21:23)


p.s. panos pasidalinam naujausiom mažylių nuotraukom wink.gif


o gal diegliukai nuo kokio nors maisto, kurį suvalgai (jei dar pati maitini)..


tuoj įkelsiu drinks_cheers.gif

Pati maitinu , kiek skaičiau diegliukai ne nuo maisto , būna beveik visiems kūdikiams, o kuriem nebūna tai laimės dalykas..



QUOTE(dianytis @ 2013 11 03, 22:09)
Nu aš irgi buvau labai prieš epidūrą, bet jau pradėjau su dievais šnekėt... niekas nepadėjo bent kiek palengvinti skausmelius, nei kvėpavimas nei pozos, niekas, o dar tarp sąrėmių jaučiau nemažus pilvo skausmus... Iš tikro likau nesupratus kas tai buvo, nes aparatas jų nefiksavo kaip sąrėmių.



įsivaizduoju ką kentėjai nes aš ir būčiau su dievais kalbėjusis jei ne vyro buvimas šalia.. be jo būčiau mirus biggrin.gif

QUOTE(niam_ @ 2013 11 03, 22:15)
kai mano pacanas 56 cm gimė,


mano gimė 54cm ir 4.360kg smile.gif


einu apžiūrėt jūsų mažylių ir saviškį pasirodyt smile.gif
Papildyta:
niam labai gražus ir stiprus jūsų Germantukas , toks išraiškingas berniukas 4u.gif

dianyti labai graži kruopytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 11 03, 23:09)
tuoj įkelsiu drinks_cheers.gif 

Pati maitinu , kiek skaičiau diegliukai ne nuo maisto , būna beveik visiems kūdikiams, o kuriem nebūna tai laimės dalykas..
įsivaizduoju ką kentėjai nes aš ir būčiau su dievais kalbėjusis jei ne vyro buvimas šalia.. be jo būčiau mirus biggrin.gif
mano gimė 54cm ir 4.360kg smile.gif
einu apžiūrėt jūsų mažylių ir saviškį pasirodyt smile.gif

maniškis irgi visą laiką buvo kartu, palaikė mane, ramino, tikrai nežinau kaip būtų reikėję gimdyti be jo, labai už tai jį myliu wub.gif
nu ir didčkiai jūsų vyrukai, kai pagalvoju, kad būtų reikėję tokį didelį vaiką gimdyt... Šaunuolės jūs, kad viską ištvėrėt 4u.gif
Papildyta:
Koks didelis sūnelis bigsmile.gif o jau plaukuosenos grožis wub.gif
Atsakyti
koks mielas vaikinukas!! bet jau plaukučių koks ilgumas ir juodumas! prieš jus mes be plaukiai, o tik su pūkučiais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 11 03, 23:24)

Koks didelis sūnelis  bigsmile.gif o jau plaukuosenos grožis  wub.gif



QUOTE(niam_ @ 2013 11 03, 23:32)
koks mielas vaikinukas!! bet jau plaukučių koks ilgumas ir juodumas! prieš jus mes be plaukiai, o tik su pūkučiais biggrin.gif


ačiū ačiū , bet čia jau pas mus mažai plaukų , daug jau išlinko ir nušviesėjo , jau plinka mano vaikinas biggrin.gif nepalyginsi kiek dar ansčiau buvo.. smile.gif

O išgimdyt buvo sunku užtat daug kirpo mane..
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 11 04, 09:41)
ačiū ačiū , bet čia jau pas mus mažai plaukų , daug jau išlinko ir nušviesėjo , jau plinka mano vaikinas biggrin.gif nepalyginsi kiek dar ansčiau buvo..  smile.gif 

O išgimdyt buvo sunku užtat daug kirpo mane..



Koks fainuolis !
Atsakyti