Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(niam_ @ 2013 09 17, 17:21)

O kaip jūsų gražuolis auga? jau didelis vyrukas spėju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 09 17, 17:21)

Dėl atsisėdimo jei neskauda gali bandyt ant minkšto paviršiaus sėst tikrai neplyši wink.gif dvi savaites sako nesėst tam kad per tiek laiko dažniausiai siūlės suyra, bet būna kitom ir anksčiau smile.gif aš savaitei nepraėjus jau pilnai sėdėjau smile.gif man mano gydytoja sakė jei diskomforto nejaučiu atsisėdus vadinasi sėdėt jau galima, jei nors koks nemalonus kad ir mažytis skausmas ar ale kutenimas tai dar luktelt smile.gif


ačiū už tokią džiugią info bigsmile.gif aš šiandien užsimiršus guldama ant lovos sau atsisėdau o po to tik supratau ką padariau biggrin.gif ir jokio skausmo man ten thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 09 17, 17:55)
ačiū už tokią džiugią info bigsmile.gif  aš šiandien užsimiršus guldama ant lovos sau atsisėdau o po to tik supratau ką padariau biggrin.gif ir jokio skausmo man ten thumbup.gif


šaunu, vadinasi jau sugijai wink.gif kaip sekasi būt mamyte? smile.gif turbūt akių atitraukti nuo savo angėliuko wub.gif kaip pats gimdymas - ilgai truko, dalyvavo vyras? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 09 17, 20:06)
šaunu, vadinasi jau sugijai wink.gif kaip sekasi būt mamyte? smile.gif turbūt akių atitraukti nuo savo angėliuko  wub.gif kaip pats gimdymas - ilgai truko, dalyvavo vyras? smile.gif


jau šiuo metu sėdėdama maitinu , gėris bigsmile.gif thumbup.gif tai kai pilietį tėtis pasiims atrūgint atrašysiu plačiau tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 09 17, 16:46)
O kaip jūsų gražuolis auga? jau didelis vyrukas spėju  bigsmile.gif


oj auga kaip ant mielių thumbup.gif penktadienį būsim lygiai 5 mėn smile.gif sversim apie 9 kg manau ir sieksim jau 70 cm smile.gif turim jau beveik mėnuo 2 dantukus smile.gif vyrukas lb nori sėstis, laisvai vartosi, šliaužia atgal, pirmyn dar neišeina lotuliukas.gif pilna pėdute jau remiasi, kai pastatau smile.gif daug dainuoja, moka pasakyti NE ir KĄ smile.gif ir išmoko rodyti liežuvį tyčia doh.gif juokingas veiksmas, bet bijau, kad įpras.. atrodo tiek pasikeitęs vyrukas nuo paskutinių pasakojimų lotuliukas.gif

kaip tavo laukimas? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 09 17, 19:08)
jau šiuo metu sėdėdama maitinu , gėris bigsmile.gif  thumbup.gif  tai kai pilietį tėtis pasiims atrūgint atrašysiu plačiau tau mirksiukas.gif


kai pavydžiu, kad gali maitinti sėdėdama.. mano zuikis tokioj padėtį valgo tik mašinoj, Akropolyje ir Megoje biggrin.gif o namie ar svečiuose tik gulint..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niam_: 17 rugsėjo 2013 - 19:12
QUOTE(niam_ @ 2013 09 17, 20:14)
oj auga kaip ant mielių  thumbup.gif penktadienį būsim lygiai 5 mėn smile.gif sversim apie 9 kg manau ir sieksim jau 70 cm smile.gif turim jau beveik mėnuo 2 dantukus smile.gif vyrukas lb nori sėstis, laisvai vartosi, šliaužia atgal, pirmyn dar neišeina  lotuliukas.gif pilna pėdute jau remiasi, kai pastatau smile.gif daug dainuoja, moka pasakyti NE ir KĄ smile.gif ir išmoko rodyti liežuvį tyčia  doh.gif  juokingas veiksmas, bet bijau, kad įpras.. atrodo tiek pasikeitęs vyrukas nuo paskutinių pasakojimų lotuliukas.gif

kaip tavo laukimas? smile.gif
Papildyta:
kai pavydžiu, kad gali maitinti sėdėdama.. mano zuikis tokioj padėtį valgo tik mašinoj, Akropolyje ir Megoje biggrin.gif o namie ar svečiuose tik gulint..


Nu jau tikrai daug pasikeitimų smile.gif))) šaunuolis, linksmina tėvelius thumbup.gif
Aš ramiai laukiu, pūškuoju kaip ežiukas ir tiek, savijauta pakankamai gera smile.gif mezgu dabar drabužėlius kaip užkurta lotuliukas.gif jau viską susipirkom, susidėliojom, lagaminai irgi sukrauti, taip, kad nebaisu jei ir anksčiau lėlytė pasiprašys lauk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 09 17, 20:06)
šaunu, vadinasi jau sugijai wink.gif kaip sekasi būt mamyte? smile.gif turbūt akių atitraukti nuo savo angėliuko  wub.gif kaip pats gimdymas - ilgai truko, dalyvavo vyras? smile.gif


mama būti tiesiog tobulas jausmas wub.gif džiaugiuosi kiekviena akimirka smile.gif o gimdymas mano košmariškas buvo, nuvariau nubėgus vandenims , o veiklos , jokios tai ir skatino ir kaklelį tampė , vonią prileido , vyras su dušu ratus aplink pilvuką suko , sąrėmiavau žiauriai , skausmas buvo nežmoniškas , pagimdžiau po 12 valandų kančių ir stumt sunkiai sekėsi , sąrėmiai jau dinginėjo.. Vyras buvo nuo pirmos sekundės iki paskutinės.. ėmėm ir šeimyninę palatą gyvenom visi trys.. be jo būčiau pražuvus..

QUOTE(niam_ @ 2013 09 17, 20:14)

kai pavydžiu, kad gali maitinti sėdėdama.. mano zuikis tokioj padėtį valgo tik mašinoj, Akropolyje ir Megoje biggrin.gif o namie ar svečiuose tik gulint..


o maniškiui buvo pirmas kartas tai patiko jam , pasidėjau ant tokio žaislo krokodilo toks grynai kaip maitinimo pagalvė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 09 17, 19:26)
Nu jau tikrai daug pasikeitimų smile.gif))) šaunuolis, linksmina tėvelius  thumbup.gif
Aš ramiai laukiu, pūškuoju kaip ežiukas ir tiek, savijauta pakankamai gera  smile.gif  mezgu dabar drabužėlius kaip užkurta  lotuliukas.gif  jau viską susipirkom, susidėliojom, lagaminai irgi sukrauti, taip, kad nebaisu jei ir anksčiau lėlytė pasiprašys lauk  smile.gif


kaip šaunu, kad viskas sutvarkyta ir beliko sulaukti savo gražuolės smile.gif pavyzdinga nėštukė esi, aš pamenu mantos į gimdymo namus nesidėjau iki paskutinių dienų biggrin.gif vardą išrinkot? smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 09 17, 19:43)
mama būti tiesiog tobulas jausmas wub.gif  džiaugiuosi kiekviena akimirka smile.gif  o gimdymas mano košmariškas buvo, nuvariau nubėgus vandenims , o veiklos , jokios  tai ir skatino ir kaklelį tampė , vonią prileido , vyras su dušu ratus aplink pilvuką suko , sąrėmiavau žiauriai , skausmas buvo nežmoniškas , pagimdžiau po 12 valandų kančių ir stumt sunkiai sekėsi , sąrėmiai jau dinginėjo.. Vyras buvo nuo pirmos sekundės iki paskutinės.. ėmėm ir šeimyninę palatą gyvenom visi trys.. be jo būčiau pražuvus..
o maniškiui buvo pirmas kartas tai patiko jam , pasidėjau ant tokio žaislo krokodilo toks grynai kaip maitinimo pagalvė smile.gif


eina sau! kiek kančių.. neįsivaizduoju aš kas yra skausmingas gimdymas.. bet svarbu viskas gerai ir abu su vaikučiu sveiki ir laimingi smile.gif tas kančias man atrodo iš kart užgožė vaikiukas padėtas ant krūtinės smile.gif

oj tai labai gerai, kad patiko galėsit įvairiom pozom valgyt smile.gif aš mėnesį beveik bandžiau jį pripratint valgyt ne tik gulint, bet kantrybė nelaikė jo pasipriešinimams biggrin.gif dabar kartais tenka visaip pasukt galvą kaip jam krūtį įduot, nes užsispiria ir nori gulėdamas ant nugaros arba ant pilvo valgyt, o ne ant šono biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 09 18, 11:19)
kaip šaunu, kad viskas sutvarkyta ir beliko sulaukti savo gražuolės smile.gif pavyzdinga nėštukė esi, aš pamenu mantos į gimdymo namus nesidėjau iki paskutinių dienų biggrin.gif vardą išrinkot? smile.gif

Laukiam labai labai, o vardą tikriausiai jau turim, kol kas gražiausiai mums skamba Rusnė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 09 18, 11:32)
Laukiam labai labai, o vardą tikriausiai jau turim, kol kas gražiausiai mums skamba Rusnė  wub.gif


labai gražus vardukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 09 18, 10:32)
Laukiam labai labai, o vardą tikriausiai jau turim, kol kas gražiausiai mums skamba Rusnė  wub.gif

thumbup.gif labai gražus vardas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 09 18, 11:59)
labai gražus vardukas wub.gif



QUOTE(niam_ @ 2013 09 18, 12:16)
thumbup.gif  labai gražus vardas wub.gif  wub.gif

Ačiū mergaitės 4u.gif
Atsakyti