Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

O ten pas tave ne kaspinas is plauku padarytas ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 08 07, 21:05)
Žinoma, viskas savu laiku, o ir dar jaunučiai abu esat, spėsit  mirksiukas.gif  bet linkiu, kad kai tik panorėsit, iškart tas angelėlis pas jus atsirastų  4u.gif

blush2.gif na aš tai dar tikrai palyginti pačiam jaunystės žydėjime, o MV 4 metais už mane vyresnis biggrin.gif

ačiū 4u.gif jau darbe dar tik 4 dienos kaip po atostogų atėjus o jau iš kokių 4 žmonių išgirdau "gal laukiesi?" doh.gif

QUOTE(arual222 @ 2013 08 07, 21:37)
O ten pas tave ne kaspinas is plauku padarytas ?  smile.gif

net nežinau kaip ten pavadint, neįsidėmėjau labai biggrin.gif bet šiaip ten kuodas žemai susuktas, o iki jo plaukai iš sruogelių bangelėm suvesti 4u.gif
Atsakyti
Sidabrinee sveikinimai sulaukus sunelio clap.gif Kaip jauciates ?
Atsakyti
QUOTE(arual222 @ 2013 09 15, 16:46)
Sidabrinee sveikinimai sulaukus sunelio  clap.gif  Kaip jauciates ?


ačiū wub.gif mes puikiai , augam , valgom , miegam ir kakojam biggrin.gif o šiaip mažiukas labai geras vaikas wub.gif
Atsakyti
Prisidedu prie sveikinimų!!!! Aukit didučiai ir stipručiai!!!! Jaučiu devintam danguj su vyru esat wub.gif pavydžiu nerealiai, kad jau turtelį savo galit ant rankų paimt wub.gif wub.gif
O kaip tu jautiesi? atsigauni pamažu?
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 09 15, 17:50)
Prisidedu prie sveikinimų!!!! Aukit didučiai ir stipručiai!!!! Jaučiu devintam danguj su vyru esat  wub.gif  pavydžiu nerealiai, kad jau turtelį savo galit ant rankų paimt  wub.gif  wub.gif
O kaip tu jautiesi? atsigauni pamažu?


ačiū 4u.gif aha su vyru esam beprotiškai laimingi turėdami sveiką , gražų , stiprų sūnutį wub.gif

aš pati puikiai jaučiuosi , nieko neskauda nors kirpo mane ir siuvo , dvi savaites sėdėt negaliu , liko dar savaitė , va šitas tai žudo doh.gif kai neskauda užsimirštu ir jau vos neatsisėdu.. bet būtų blogai nes vėl pliščiau per siūles unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 09 15, 17:53)
ačiū  4u.gif  aha su vyru esam beprotiškai laimingi turėdami sveiką , gražų , stiprų sūnutį wub.gif

aš pati puikiai jaučiuosi , nieko neskauda nors kirpo mane ir siuvo , dvi savaites sėdėt negaliu , liko dar savaitė , va šitas tai žudo doh.gif  kai neskauda užsimirštu ir jau vos neatsisėdu.. bet būtų blogai nes vėl pliščiau per siūles unsure.gif

ojei tai nesmagu unsure.gif na bet niekis, ta savaitėlė greit pralėks ir vėl jausiesi puikiai mirksiukas.gif gal labai didelis vaikutis gimė?
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 09 15, 20:01)
ojei tai nesmagu  unsure.gif  na bet niekis, ta savaitėlė greit pralėks ir vėl jausiesi puikiai  mirksiukas.gif  gal labai didelis vaikutis gimė?


aha didelis smile.gif 54cm ir 4,360kg smile.gif einu bandyt įmest į mūsų albumą foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 09 15, 19:11)
aha didelis smile.gif  54cm ir 4,360kg  smile.gif  einu bandyt įmest į mūsų albumą foto  4u.gif


Jetau , koks grazutis, mielas !!!
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 09 15, 20:11)
aha didelis smile.gif  54cm ir 4,360kg  smile.gif  einu bandyt įmest į mūsų albumą foto  4u.gif

Oho, didelis koks bigsmile.gif Labai gražus sūnelis, jau tėveliai nosis gerokai gali riest biggrin.gif kokia odelė tamsi ir plaukučiai ilgai labai bigsmile.gif Fainuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(arual222 @ 2013 09 15, 22:03)
Jetau , koks grazutis, mielas !!!



QUOTE(dianytis @ 2013 09 15, 22:22)
Oho, didelis koks  bigsmile.gif Labai gražus sūnelis, jau tėveliai nosis gerokai gali riest  biggrin.gif  kokia odelė tamsi ir plaukučiai ilgai labai  bigsmile.gif Fainuolis  wub.gif


ačiū mergytės už pagyras mano ilgaplaukiui gražuoliui wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 09 16, 09:07)
ačiū mergytės už pagyras mano ilgaplaukiui gražuoliui  wub.gif  4u.gif


Sveikinam ir mes jūsų šeimyną su pagausėjimu!! :* labai gražus berniukas!! Aukit gražūs, dideli, sveiki ir stiprūs wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 09 15, 16:53)
ačiū  4u.gif  aha su vyru esam beprotiškai laimingi turėdami sveiką , gražų , stiprų sūnutį wub.gif

aš pati puikiai jaučiuosi , nieko neskauda nors kirpo mane ir siuvo , dvi savaites sėdėt negaliu , liko dar savaitė , va šitas tai žudo doh.gif  kai neskauda užsimirštu ir jau vos neatsisėdu.. bet būtų blogai nes vėl pliščiau per siūles unsure.gif


Dėl atsisėdimo jei neskauda gali bandyt ant minkšto paviršiaus sėst tikrai neplyši wink.gif dvi savaites sako nesėst tam kad per tiek laiko dažniausiai siūlės suyra, bet būna kitom ir anksčiau smile.gif aš savaitei nepraėjus jau pilnai sėdėjau smile.gif man mano gydytoja sakė jei diskomforto nejaučiu atsisėdus vadinasi sėdėt jau galima, jei nors koks nemalonus kad ir mažytis skausmas ar ale kutenimas tai dar luktelt smile.gif
Atsakyti