Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(egleee18 @ 2013 07 13, 22:05)
Mergaites, kiek laiko likus iki vestuviu jus uzsisakinejot puokstes? Buvau susiradus floriste, sumokejau avansa, pusiau lyk ir apsitarem del puoksciu, pries menesi turejo ji man parasyt butumem galutinai viska nusprende, taciau iki dabar is jos jokiu ziniu... o as pasimetus, nzn ka daryt, vestuves uz menesio, nezinau, ar ieskotis kitos floristes, ar tiesiog perdaug panikuoju...? verysad.gif


manau panikuoji per daug mirksiukas.gif
aš buvau sutarusi viską pas floristę, bet likus savaitei ją paguldė į ligoninę, tai teko ieškotis kitos ir radau, viską spėjo laiku ir dvi dienos iki vestuvių galutinai viską sutarėm ką turi padaryti smile.gif
Atsakyti
aš kai pati dariausi sau puokštę tai man jokių problemų nekilo biggrin.gif

Kažkaip norėjosi vestuvėms daug ką savom rankom pasidaryt tad pasitelkiau fantazija ir va tokią puokštę pasidariau bigsmile.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 07 14, 12:48)
aš kai pati dariausi sau puokštę tai man jokių problemų nekilo  biggrin.gif 

Kažkaip norėjosi vestuvėms daug ką savom rankom pasidaryt tad pasitelkiau fantazija ir va tokią puokštę pasidariau bigsmile.gif 


Labai graži puokštė 4u.gif O kaip čia orchidėjų žiedai pritvirtinti? Ir kas ten per kitos gėlės prie orchidėjų, tos stambesnės?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2013 07 16, 15:58)
Labai graži puokštė 4u.gif  O kaip čia orchidėjų žiedai pritvirtinti? Ir kas ten per kitos gėlės prie orchidėjų, tos stambesnės?
smile.gif


jau žinok dabar nieko nebeatsimenu kaip dariau biggrin.gif žiedus tvirtinau pagal youtubėj rastą filmuką kaip žiedus į puokštę dėt , o ir tų baltų gėlių pavadinimo nebepamenu , nes ėjau per turgų ir tiesiog ieškojau kokios čia tiktų prie orchidėjos tai antrą dieną ieškojimų ėmiau šitas biggrin.gif ir vyrui prie švarko tą žiedą pati meistravau pagal youtubę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 07 16, 17:17)
jau žinok dabar nieko nebeatsimenu kaip dariau biggrin.gif  žiedus tvirtinau pagal youtubėj rastą filmuką kaip žiedus į puokštę dėt , o ir tų baltų gėlių pavadinimo nebepamenu , nes ėjau per turgų ir tiesiog ieškojau kokios čia tiktų prie orchidėjos tai antrą dieną ieškojimų ėmiau šitas biggrin.gif ir vyrui prie švarko tą žiedą pati meistravau pagal youtubę biggrin.gif

bet gavosi tai superinė puokštė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 07 16, 22:18)
bet gavosi tai superinė puokštė thumbup.gif


o ir nenuvyto dar virš savaitės bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 07 16, 22:19)
o ir nenuvyto dar virš savaitės bigsmile.gif  thumbup.gif

oho, retos gėlės tiek išsilaiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 07 16, 17:17)
jau žinok dabar nieko nebeatsimenu kaip dariau biggrin.gif  žiedus tvirtinau pagal youtubėj rastą filmuką kaip žiedus į puokštę dėt , o ir tų baltų gėlių pavadinimo nebepamenu , nes ėjau per turgų ir tiesiog ieškojau kokios čia tiktų prie orchidėjos tai antrą dieną ieškojimų ėmiau šitas biggrin.gif ir vyrui prie švarko tą žiedą pati meistravau pagal youtubę biggrin.gif


Na, ir šaunuolė 4u.gif Vadinasi, kai nori, tai viskas įmanoma. Aš internete prisižiurėjau puokščių vien iš tokių baltų orchidėjų, tai jeigu ir man pavyktų susikomponuoti, tai būtų super smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif atsiprašau, kad taip įlindau, bet iškilo klausimas ir tikiuosi, gal kuri galėsit man padėti 4u.gif
Gal esate užsakinėję ar ragavę Kirbės darytų tortų? Kurie skaniausi?
Ačiū!
Smagaus planavimo ir gražios šventės kiekvienai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos suvalkietės:) patarkit, kur galima nuvažiuoti po zakso, negyvenu jau Mrj 9 metai, daug kas pasikeitę, tai gal patarsit, nesumąstau nieko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2013 07 23, 10:54)
Sveikos suvalkietės:) patarkit, kur galima nuvažiuoti po zakso, negyvenu jau Mrj 9 metai, daug kas pasikeitę, tai gal patarsit, nesumąstau nieko. 4u.gif

Centrinis parkas, Paežerių dvaras, Gazdų malūnas

Ronera, iš anksto noriu palinkėti tau pačios nuostabiausios dienos, be galo gražios ir šiltos šventės, kupinos tik malonių siurprizų ir nuoširdžių šypsenų 4u.gif 4u.gif 4u.gif Būkit abu labai labai laimingi ne tik šeštadienį, bet ir visą gyvenimą wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianytis: 23 liepos 2013 - 10:07
QUOTE(dianytis @ 2013 07 23, 11:02)
Ronera,  iš anksto noriu palinkėti tau pačios nuostabiausios dienos, be galo gražios ir šiltos šventės, kupinos tik malonių siurprizų ir nuoširdžių šypsenų  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Būkit abu labai labai laimingi ne tik  šeštadienį, bet ir visą gyvenimą  wub.gif

ačiū, dianytis wub.gif jetus kaip faina jau nebedaug liko blush2.gif bet jau kartu ir taip viskas nusibodo, bjauru darosi, kad aš vakarais daugiau verkiu nei džiaugiuosi blush2.gif
Atsakyti