Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(dianytis @ 2013 07 05, 13:03)
labas, dešinėj pusėj prie bažnyčios, toliau nuo gatvės yra parapijos namai, ten šventorium dešine puse reik paeit, už tualeto truputį gilyn smile.gif


Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kilo problemų dėl leidimo tuoktis kitoj parapijoj doh.gif Esame registruoti Marijampolėje bet šiuo metu gyvename Kaune. Todėl kilo klausimas reikia Kaune ar Marijampolėje išsiimti leidimą? g.gif Baltos bažnyčios administratorė Marijampolėje sakė, kad reikia imti leidimą iš ten kur gyveni.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 07 08, 09:43)
Sveikos  4u.gif

Kilo problemų dėl leidimo tuoktis kitoj parapijoj  doh.gif  Esame registruoti Marijampolėje bet šiuo metu gyvename Kaune. Todėl kilo klausimas reikia Kaune ar Marijampolėje išsiimti leidimą?  g.gif  Baltos bažnyčios administratorė Marijampolėje sakė, kad reikia imti leidimą iš ten kur gyveni..  g.gif


bent aš tą pažymą pernai gavau iš tos bažnyčios, kurioje mane krikštijo smile.gif o situacija tokia buvo, kad gyvenau Kaune, registruota Rietave, o krikštyta Tveruose.. nes tik toje savo knygoje jie mato įrašą, kad esi pakrikštytas ir kada, nes tas leidimas tik tam ir reikalingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 07 08, 17:29)
bent aš tą pažymą pernai gavau iš tos bažnyčios, kurioje mane krikštijo smile.gif o situacija tokia buvo, kad gyvenau Kaune, registruota Rietave, o krikštyta Tveruose.. nes tik toje savo knygoje jie mato įrašą, kad esi pakrikštytas ir kada, nes tas leidimas tik tam ir reikalingas smile.gif

As buvau krikštyta Marijampoleje, gyvenam Kaune, o tuokėmės Vilkaviškio rajone. Tai Marijampolėje iš baltos bažnyčios gavau krikšto ir laisvo stovio pažymą, o leidimą tuoktis kitoje parapijoje išdavė Kauno tos parapijos, kurios ribose gyvenam, klebonas.
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 07 08, 09:43)
Sveikos  4u.gif

Kilo problemų dėl leidimo tuoktis kitoj parapijoj  doh.gif  Esame registruoti Marijampolėje bet šiuo metu gyvename Kaune. Todėl kilo klausimas reikia Kaune ar Marijampolėje išsiimti leidimą?  g.gif  Baltos bažnyčios administratorė Marijampolėje sakė, kad reikia imti leidimą iš ten kur gyveni..  g.gif


Leidimas isduodamas is tos baznycios,kuri priklauso pagal tavo deklaravimo vieta.
Atsakyti
Mums irgi reikejo to leidimo, bet mum kunigas sake, kad galima ji pasiimti is tos parapijos, kur esi registruotas arba jei tarkim gyveni daugiau nei 3 menesius kitam mieste, tai is to miesto parapijos irgi gali pasiimti ta leidima, nelabai aiskiai as cia isdesciau, bet gal suprasit biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

mes registruoti Marijampolėj, nors jau 4m gyvenam Kaune, bet tuokiamės toj bažnyčioj kurioj nuo mažens priklausėm ir ten visus sakramentus priėmėm (išskyrus MB krikštas buvo kitur, nes anksčiau kai buvo visai mažas dar su tėvais kitam miestely gyveno), jokių leidimų tuoktis "kitoj parapijoj" mums nereikėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 07 08, 21:20)
sveikos 4u.gif

mes registruoti Marijampolėj, nors jau 4m gyvenam Kaune, bet tuokiamės toj bažnyčioj kurioj nuo mažens priklausėm ir ten visus sakramentus priėmėm (išskyrus MB krikštas buvo kitur, nes anksčiau kai buvo visai mažas dar su tėvais kitam miestely gyveno), jokių leidimų tuoktis "kitoj parapijoj" mums nereikėjo smile.gif

Kaip tu gyvuoji? Dar daug darbelių liko pasidaryt? Kokios emocijos, juk jau nebedaug beliko laukt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 07 09, 08:44)
Kaip tu gyvuoji? Dar daug darbelių liko pasidaryt? Kokios emocijos, juk jau nebedaug beliko laukt  wub.gif

oi aš sunkiai, darbe paskutiniu metu turiu daug problemų tai tom vestuvėm jau net nelabai yra ūpas ruoštis blush2.gif bet šiaip judam po truputį į priekį rolleyes.gif liko dar daug smulkmenų visokių, nemažai smulkmenų ir susipirkt, ir su Royaliu, fotografais, bažnyčia ir t.t. visas detales aptart, kitą savaitgalį eisim pas mano tetą šokt pradėt mokintis smile.gif mano teta šokių mokytoja tai sakė nepergyvent, spės MB išmokint, dar ne tokius išmokina lotuliukas.gif

o šiaip jau pagrindą kaip ir turim viską, gėlės užsakytos, tik pasiderint galutinį žodį reikia, batelius praeitą savaitgalį nusipirkau, suknelės šį savaitgalį jau antram primatavimui važiuosiu, su muzikantais kaip tik šiandien viską suderinom galutinai smile.gif

o šiaip tai jau pavargom nuo visko, laukiam to pirmadienio kai po vestuvių sėsim tik dviese į mašiniuką ir trauksim į pajūrį, nes jau viskas nusibodo ir norim ramiai pabūt tik dviese blush2.gif kuo daugiau detalių aiškėja tuo daugiau ir "planuotojų" iš šalies atsiranda doh.gif kad ir pvz nekvietėm į vestuves vaikų tai skambino ne tik jų tėvai, bet ir močiutės pamokslus skaityt kad kur tai matyta, to dar nebuvo ir pan doh.gif biggrin.gif

tai vat taip ir judam į priekį, jau tikrai nebedaug liko, tik va gaila kad darbas neleidžia džiaugtis tais paskutiniais planavimo darbais ir jaust tą artėjančią šventę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 07 09, 20:10)

Na jo, kai prisimenu... Vargelio nemažai buvo visur sulakstyt. o dar jei darbe ne kas, tai visai liūdna 4u.gif niekis, atsigausit po to dviese, pailsėsit ir pajausit tikrą malonumą wub.gif na o per vestuves mesk visas blogas mintis iš galvos ir mėgaukis SAVO diena, juk ji nepakartojama ir tik nuo judviejų priklausys kaip ją prisiminsit wub.gif meskit piktus dėdes ir tetas iš galvos, tegu džiaugiasi, kad patys pakviesti yra blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 07 10, 08:31)
Na jo, kai prisimenu... Vargelio nemažai buvo visur sulakstyt. o dar jei darbe ne kas, tai visai liūdna  4u.gif  niekis, atsigausit po to dviese, pailsėsit ir pajausit tikrą malonumą  wub.gif  na o per vestuves mesk visas blogas mintis iš galvos ir mėgaukis SAVO diena, juk ji nepakartojama ir tik nuo judviejų priklausys kaip ją prisiminsit  wub.gif  meskit piktus dėdes ir tetas iš galvos, tegu džiaugiasi, kad patys pakviesti yra  blink.gif

iš vienos pusės nelengva, bet kartu ir geras jausmas kai su kiekviena diena vis po kokį darbelį vestuvių labui nudirbam blush2.gif o per vestuves tai jau tikrai niekas neberūpės, o ir tas darbas, išeisiu savaite prieš vestuves atostogų ir atsigausiu ax.gif vestuvių dieną jau ir dabar nusiteikę kad jokių blogų minčių ir jokie bumbantys aplinkiniai neįstengs mums tobulos nuotaikos sugadint, tą dieną matysim tik vienas kitą wub.gif

o dėl giminių tai mes irgi nebesuprantam, pakvieti žmogų, parodai kad jis dar tau svarbus o jie šitaip blink.gif

šiandien atsiėmėm savo stalo korteles, pati negaliu atsižiūrėt wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, kiek laiko likus iki vestuviu jus uzsisakinejot puokstes? Buvau susiradus floriste, sumokejau avansa, pusiau lyk ir apsitarem del puoksciu, pries menesi turejo ji man parasyt butumem galutinai viska nusprende, taciau iki dabar is jos jokiu ziniu... o as pasimetus, nzn ka daryt, vestuves uz menesio, nezinau, ar ieskotis kitos floristes, ar tiesiog perdaug panikuoju...? verysad.gif
Atsakyti