Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(niam_ @ 2013 06 26, 09:26)
pasirodysim pasirodysim wink.gif įmečiau kelias foto, bet labai nekokybiškos, nes su telefonu tik tai, kad naujausios blush2.gif


tik dvi foto man kažkodėl rodo kitų 2 nerodo g.gif bet tikrai koks didelis wub.gif o jau grožis wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 06 26, 09:26)
pasirodysim pasirodysim wink.gif įmečiau kelias foto, bet labai nekokybiškos, nes su telefonu tik tai, kad naujausios blush2.gif

Jetus koks fainuoliukas bigsmile.gif bet tikrai labai paaugęs ir pasikeitęs sūnelis tavo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 06 26, 09:38)
tik dvi foto man kažkodėl rodo kitų 2 nerodo  g.gif  bet tikrai koks didelis  wub.gif  o jau grožis wub.gif  4u.gif


iš naujo sukėliau nuotraukas, nes tikrai dviejų nerodė biggrin.gif

dėkojam už pagyras merginos mirksiukas.gif jis keičiasi ir auga tiesiog valandom biggrin.gif net atrodo aprengiam kitaip ir jau vaikas kitas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, 4u.gif

Pilvinukems kuo didziausi linkejimai, 4u.gif viska perskaitau ir dziaugiuosi su jumis kartu. wub.gif thumbup.gif

niam,nuostabus mazylis wub.gif Gal jamsim i zentus? g.gif mirksiukas.gif biggrin.gif

Mes jau atsventem savo princeses krikstynas,imeciau keleta nuotraukyciu jusu teismui. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wipse* @ 2013 06 26, 22:10)


niam,nuostabus mazylis wub.gif Gal jamsim i zentus? g.gif  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Mes jau atsventem savo princeses krikstynas,imeciau keleta nuotraukyciu jusu teismui. ax.gif  blush2.gif


tai jei tinka jaunesni gal ir mes į eilę stojam g.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nu tavo mergytė tai pasakiško grožio wub.gif wub.gif wub.gif o kur čia krikštinot? nes pagal bažnyčios laiptus matosi jog ne mrj biggrin.gif pagal sienas sakyčiau šunskuose g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 06 26, 21:17)
tai jei tinka jaunesni gal ir mes į eilę stojam g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 

Nu tavo mergytė tai pasakiško grožio  wub.gif  wub.gif  wub.gif  o kur čia krikštinot? nes pagal bažnyčios laiptus matosi jog ne mrj biggrin.gif  pagal sienas sakyčiau šunskuose g.gif  biggrin.gif

Tinka,bele butu is ko rinktis... irnesakyk.gif biggrin.gif

Taip,Sunskuose.Labai,labai patenkinti,kad pasirinkom sita Baznycia ir sita kuniga. thumbup.gif Labai miela,silta ceremonija nenuvargino nei mazyles nei musu (truko gal 15 min. bigsmile.gif ) kunigas daug ka pasake savais zodziais,labai nuosirdziai ir prasmingai.Likom suzaveti ir maloniai nustebinti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(wipse* @ 2013 06 26, 22:23)
Tinka,bele butu is ko rinktis... irnesakyk.gif  biggrin.gif

Taip,Sunskuose.Labai,labai patenkinti,kad pasirinkom sita Baznycia ir sita kuniga. thumbup.gif Labai miela,silta ceremonija nenuvargino nei mazyles nei musu (truko gal 15 min. bigsmile.gif ) kunigas daug ka pasake savais zodziais,labai nuosirdziai ir prasmingai.Likom suzaveti ir maloniai nustebinti. wub.gif


mums irgi jo žodžiai per vestuves patiko o ir ceremonija neprailgo smile.gif mes irgi ten krikštinsim pas savo kaimynėlį hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(wipse* @ 2013 06 26, 21:10)
Sveikos merginos, 4u.gif

niam,nuostabus mazylis wub.gif Gal jamsim i zentus? g.gif  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Mes jau atsventem savo princeses krikstynas,imeciau keleta nuotraukyciu jusu teismui. ax.gif  blush2.gif


sveika wink.gif
Germantas mielai žentu sutinka būt, nes jau mergina tavo kokio nenusakomo grožio tokią marčią turėt norėtųsi ir man wub.gif thumbup.gif
suknelė itin graži mergytės! tokios dar nemačius, nes daugumos būna tos mergaitiškos pūstos, o tu savo princesei išrinkai milijoną kartų gražesnę! thumbup.gif thumbup.gif net aš tokios norėčiau sau blush2.gif

mes dabar irgi ruošiamės jau po truputuką krikštynoms dvejoms - vienos Germanto bus, o kitose būsim krikšto tėvais.. tai jei nepaslaptis pasidalink visa švente, ką veikėt ir pan smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niam_: 26 birželio 2013 - 21:37
QUOTE(niam_ @ 2013 06 26, 22:35)
nes jau mergina tavo kokio nenusakomo grožio


realybėj ji dar gražesnė wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz pagyras mano prinsesei. blush2.gif ax.gif wub.gif Sukneles tos pustos man irgi nepatinka,pati nemegstu tokiu schmoll.gif doh.gif tai ir savo groziui ieskojau kol radau ko noriu. karsta.gif Suknute is ZARA. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wipse*: 26 birželio 2013 - 21:39
QUOTE(wipse* @ 2013 06 26, 22:10)
Sveikos merginos, 4u.gif

Pilvinukems kuo didziausi linkejimai, 4u.gif viska perskaitau ir dziaugiuosi su jumis kartu. wub.gif  thumbup.gif

niam,nuostabus mazylis wub.gif Gal jamsim i zentus? g.gif  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Mes jau atsventem savo princeses krikstynas,imeciau keleta nuotraukyciu jusu teismui. ax.gif  blush2.gif

Pasakiškai graži mažylė wub.gif

QUOTE(niam_ @ 2013 06 26, 22:35)
suknelė itin graži mergytės! tokios dar nemačius, nes  daugumos būna tos mergaitiškos pūstos, o tu savo princesei išrinkai milijoną kartų gražesnę! thumbup.gif  thumbup.gif  net aš tokios norėčiau sau blush2.gif

Aha suknelė ir man be galo patiko, tokia maža panelė, labai liuks atrodė thumbup.gif
Atsakyti
Wipse* mergaite labai labai panasi i tave smile.gif Labai grazi mergaite ir tu labai puikiai atrodai smile.gif

Niam Koks jau didelis jusu mazylis thumbup.gif Fainuolis smile.gif noreciau toki paniurkyti biggrin.gif
Atsakyti