Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(Sidabrinee @ 2013 06 25, 13:59)
Jo ligoninėj kai mane siuntė tam privalomam echo tai irgi užtrukau pora min nes nieko nekomentuoja surašo išmatavimus ir viso gero smile.gif  dabar eisiu liepos vidurį nu link galo į ta privalomą 32sav smile.gif  O pas tą privačiai ginę tai laukiau 2sav nuo užsiregistravimo nes registravausi penktadienį tai pirmadieniui jau vietų nebuvo tai užrašė kitam pirmadieniui  smile.gif O pavardė Mockutė smile.gif

Ačiū 4u.gif reikės ir man nueiti pas ją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 06 25, 14:41)
Ačiū  4u.gif  reikės ir man nueiti pas ją smile.gif


eikit abu su vyru ir patirsit daug malonių įspūdžių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 06 22, 18:49)
Vilkaviškio katedroje tikrai tuokia, o kaip kunigėliai negaliu nieko pasakyt  smile.gif



Ačiū už atsakymą, kadangi buvau suabejojusi dėl Katedros, nes kai žiūrėjau kažkuriam vestuvių puslapy kokios bažnyčios yra Vilkaviškio rajone, tai Katedros tarp jų neminėjo, tai galvojau, kad gal ten netuokia.
Reiks tada dar pagalvot kur norėtume ir eit šnekėtis, tik bėda, kad maniškis neturi sutvirtinimo sakramento. Gal kuri žinote kaip būna tada? g.gif
Papildyta:
QUOTE(dianytis @ 2013 06 25, 11:55)
Sveikutės, atėjau pasidžiaugti - buvom šiandien pasimatyme su savo MAŽYLE  clap.gif daktarė nedrąsiai, bet sako lyg ir mergytė  thumbup.gif  esam truputį didesnės, ir jau sveriam 537 g  bigsmile.gif  šiaip viskas tvarkoj, visi duomenys geri. Jau kokia laiminga, kad mažutę pamačiau savo tai šakės  biggrin.gif  labai labai laukiau šito pasimatymo  wub.gif


Sveikinu ir aš 4u.gif Ir toliau taip šauniai aukit ir stiprėkit nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2013 06 25, 16:50)

Reiks tada dar pagalvot kur norėtume ir eit šnekėtis, tik bėda, kad maniškis neturi sutvirtinimo sakramento. Gal kuri žinote kaip būna tada? g.gif


aš ir neturiu bet sutuokė biggrin.gif šiaip jis dabar jau nėra būtinas bet ir priklauso nuo pačio kunigo vieni reikalauja kiti ne.. smile.gif
Atsakyti
Dianytis sveikinu thumbup.gif Saunu,kad viskas gerai,ir pati puikiai jautiesi smile.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif tikrai jaučiuosi puikiai, o ypač šiandien wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 06 25, 10:55)
Sveikutės, atėjau pasidžiaugti - buvom šiandien pasimatyme su savo MAŽYLE  clap.gif daktarė nedrąsiai, bet sako lyg ir mergytė  thumbup.gif  esam truputį didesnės, ir jau sveriam 537 g  bigsmile.gif  šiaip viskas tvarkoj, visi duomenys geri. Jau kokia laiminga, kad mažutę pamačiau savo tai šakės  biggrin.gif  labai labai laukiau šito pasimatymo  wub.gif



didžiausi sveikinimai nuo mūsų šeimynos thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 06 25, 19:34)
didžiausi sveikinimai nuo mūsų šeimynos thumbup.gif  wub.gif


kaip jums sekasi karščius tvert su mažyliu ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 06 25, 18:38)
kaip jums sekasi karščius tvert su mažyliu ? smile.gif


oj būna ir sunkių dienų, bet šiaip neblogai smile.gif blogiausia kas būna, tai, kad nepavalgo ir rėkia nenustodamas kol užmiega nors kelioms minutėms ir tada jau viskas gerai.. namie būnam išsinuoginę tik su sauskelne.. bet va už tai kaip auga mažius mano jau 62,5 cm ir 6,4 kg bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 06 25, 22:04)
. bet va už tai kaip auga mažius mano jau 62,5 cm ir 6,4 kg bigsmile.gif


oho kaip šauniai jūs augat , gal pasirodysit vėl bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 06 25, 22:04)
oj būna ir sunkių dienų, bet šiaip neblogai smile.gif blogiausia kas būna, tai, kad nepavalgo ir rėkia nenustodamas kol užmiega nors kelioms minutėms ir tada jau viskas gerai.. namie būnam išsinuoginę tik su sauskelne.. bet va už tai kaip auga mažius mano jau 62,5 cm ir 6,4 kg bigsmile.gif

Ačiū jūsų šeimynai 4u.gif Oho, tikrai nemažai paaugot bigsmile.gif bet kaip greit laikas bėga... jau ir mūsų vestuvių metinės kitą savaitgalį bus smile.gif šakės...
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 06 25, 21:05)
oho kaip šauniai jūs augat , gal pasirodysit vėl  bigsmile.gif


pasirodysim pasirodysim wink.gif įmečiau kelias foto, bet labai nekokybiškos, nes su telefonu tik tai, kad naujausios blush2.gif
Atsakyti