Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(Lapkritine @ 2013 06 22, 17:43)
Gal kuri buvote susidūrusi su Vilkaviškio ar Kybartų bažnyčiomis? Kokie įspūdžiai, kaip kunigai? biggrin.gif  Ar tuokia Vilkaviškio katedroje?

Vilkaviškio katedroje tikrai tuokia, o kaip kunigėliai negaliu nieko pasakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 06 22, 17:49)
Vilkaviškio katedroje tikrai tuokia, o kaip kunigėliai negaliu nieko pasakyt  smile.gif


Dianyties,kaip laikaisi? Kaip pilvelis? Gal jau zinai ka turesite wink.gif
Atsakyti
QUOTE(arual222 @ 2013 06 23, 00:49)
Dianyties,kaip laikaisi? Kaip pilvelis? Gal jau zinai ka turesite wink.gif

Oi ačiū puikiai laikausi, ką tik grįžom iš Vengrijos, buvom prie Balatono, bei Slovakijoj Tatruos, pilvelis biškį nuvargęs buvo, bet jau vėl atsigavo ir duodasi, malasi, net keista, kad taip anksti ir toks stiprus vaikiukas. Ne be reikalo ir pilvelis jau gerokai atsikišęs biggrin.gif Antradienį keliausim žiūrėti, gal jau pasirodys mūsų mažiukas, ką tarp kojyčių turi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 06 23, 09:35)
Oi ačiū puikiai laikausi, ką tik grįžom iš Vengrijos, buvom prie Balatono, bei Slovakijoj Tatruos, pilvelis biškį nuvargęs buvo, bet jau vėl atsigavo ir duodasi, malasi, net keista, kad taip anksti ir toks stiprus vaikiukas. Ne be reikalo ir pilvelis jau gerokai atsikišęs  biggrin.gif  Antradienį keliausim žiūrėti, gal jau pasirodys mūsų mažiukas, ką tarp kojyčių turi  blush2.gif



Kokie Jus saunuoliai smile.gif Keliauninkai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arual222 @ 2013 06 23, 12:18)
Kokie Jus saunuoliai smile.gif Keliauninkai smile.gif

Bet tikrai varliukai keliauninkai - jau mūsų lelius septynias šalis aplankė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 06 23, 12:18)
Bet tikrai varliukai keliauninkai - jau mūsų lelius septynias šalis aplankė  bigsmile.gif



Oho,kai fainiai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės, atėjau pasidžiaugti - buvom šiandien pasimatyme su savo MAŽYLE clap.gif daktarė nedrąsiai, bet sako lyg ir mergytė thumbup.gif esam truputį didesnės, ir jau sveriam 537 g bigsmile.gif šiaip viskas tvarkoj, visi duomenys geri. Jau kokia laiminga, kad mažutę pamačiau savo tai šakės biggrin.gif labai labai laukiau šito pasimatymo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 06 25, 11:55)
Sveikutės, atėjau pasidžiaugti - buvom šiandien pasimatyme su savo MAŽYLE  clap.gif daktarė nedrąsiai, bet sako lyg ir mergytė  thumbup.gif  esam truputį didesnės, ir jau sveriam 537 g  bigsmile.gif  šiaip viskas tvarkoj, visi duomenys geri. Jau kokia laiminga, kad mažutę pamačiau savo tai šakės  biggrin.gif  labai labai laukiau šito pasimatymo  wub.gif


aš taip ir nujaučiau , kad jūs turėsit mergytę , pataikiau wub.gif thumbup.gif sveikinu wub.gif

Įsivaizduoju tavo patirtas emocijas , nes mes su vyru buvom birželio 10d privačiam echo tai irgi abu alpom iš laimės matant savo mažylį kaip jis juda , žiovauja wub.gif o mes dabar jau virš 1kg ir būsim koki virš ~30cm ūgio nes tada buvom beveik 28cm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 06 25, 12:27)
aš taip ir nujaučiau , kad jūs turėsit mergytę , pataikiau wub.gif  thumbup.gif sveikinu  wub.gif 

Įsivaizduoju tavo patirtas emocijas , nes mes su vyru buvom birželio 10d privačiam echo tai irgi abu alpom iš laimės matant savo mažylį kaip jis juda , žiovauja  wub.gif  o mes dabar jau virš 1kg ir būsim koki virš ~30cm ūgio nes tada buvom beveik 28cm  wub.gif

Na dar 100% negarantavo, bet vis tiek smagu, kad šansų daug smile.gif nors ir berniuko be galo lauktume wub.gif

Dideli jau jūs kokie bigsmile.gif nesunku nešioti per tokius karščius? man tai kojos tinsta, padūstu greitai, bet vis tiek visur lekiu biggrin.gif

O kur buvai privačioj echo? Marijampolėj ar Kaune? aš kažkaip irgi norėčiau truputį atidžiau, kad pažiūrinėtų mūsų lėlytę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianytis: 25 birželio 2013 - 11:43
QUOTE(dianytis @ 2013 06 25, 12:39)

Dideli jau jūs kokie  bigsmile.gif  nesunku nešioti per tokius karščius? man tai kojos tinsta, padūstu greitai, bet vis tiek visur lekiu  biggrin.gif

O kur buvai privačioj echo? Marijampolėj ar Kaune? aš kažkaip irgi norėčiau truputį atidžiau, kad pažiūrinėtų mūsų lėlytę smile.gif


kažkaip nėra sunku o ir tint netinstu , tik kad jau pliuse +11kg tai ilgiau pavaikščiojus pradeda biškutį pilvuką tempt ir kartais nugarą paskausta , bet šiaip nesiskundžiu sveikata gera smile.gif

Buvau sporto g priešais sūduvos stadioną klinikoj Gutavita , mokėjau tik 50lt o ginė ir apžiūra labai patiko wub.gif ginė atvažiuoja tik pirmadieniais iš kauno nes dirba KMUK... Mūsų mažiuką apžiūrėjo nuo galvos iki kojų pirštukų , viską aiškiai komentavo , klausė ar matom/suprantam ką ji rodo , nes rodė mums visus organiukus , kaip širdutė plaka ir pan wub.gif bei tarp kojyčių visą turtą parodė biggrin.gif Pakomentavo ir išmatavimus bei pačiai davė ataskaitą su visais išmatavimais smile.gif Na labai man patiko tas vizitas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrinee: 25 birželio 2013 - 12:34
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 06 25, 13:32)
kažkaip nėra sunku o ir tint netinstu , tik kad jau pliuse +11kg tai ilgiau pavaikščiojus pradeda biškutį pilvuką tempt ir kartais nugarą paskausta , bet šiaip nesiskundžiu sveikata gera smile.gif 

Buvau sporto g priešais sūduvos stadioną klinikoj Gutavita , mokėjau tik 50lt o ginė ir apžiūra labai patiko  wub.gif  ginė atvažiuoja tik pirmadieniais iš kauno nes dirba KMUK... Mūsų mažiuką apžiūrėjo nuo galvos iki kojų pirštukų , viską aiškiai komentavo , klausė ar matom/suprantam ką ji rodo , nes rodė mums visus organiukus , kaip širdutė plaka ir pan wub.gif  bei tarp kojyčių visą turtą parodė biggrin.gif  Pakomentavo ir išmatavimus bei pačiai davė ataskaitą su visais išmatavimais smile.gif  Na labai man patiko tas vizitas smile.gif

Kaip smagu bigsmile.gif o ilgos eilės pas tą gydytoją? reikia iš anksto registruotis, ar be eilės priima? norėčiau ir aš, kad išsamiau pakomentuotų, nes šiandien tik dirstelėjo, pagrindinius išmatavimus pasakė, tarp kojyčių pažiūrėjo ir vsio smile.gif aišku, kai neprivačiai, tai ir nesigilina jos ten labai, svarbu viskas normos ribose. Ir kokia pavardė tos gydytojos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianytis: 25 birželio 2013 - 12:55
QUOTE(dianytis @ 2013 06 25, 13:49)
Kaip smagu  bigsmile.gif  o ilgos eilės pas tą gydytoją? reikia iš anksto registruotis, ar be eilės priima? norėčiau ir aš, kad išsamiau pakomentuotų, nes šiandien tik dirstelėjo, pagrindinius išmatavimus pasakė, tarp kojyčių pažiūrėjo ir vsio  smile.gif  aišku, kai neprivačiai, tai ir nesigilina jos ten labai, svarbu viskas normos ribose. Ir kokia pavardė tos gydytojos?


Jo ligoninėj kai mane siuntė tam privalomam echo tai irgi užtrukau pora min nes nieko nekomentuoja surašo išmatavimus ir viso gero smile.gif dabar eisiu liepos vidurį nu link galo į ta privalomą 32sav smile.gif O pas tą privačiai ginę tai laukiau 2sav nuo užsiregistravimo nes registravausi penktadienį tai pirmadieniui jau vietų nebuvo tai užrašė kitam pirmadieniui smile.gif O pavardė Mockutė smile.gif
Atsakyti