Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 20, 10:52)
ne , kiekvienas gimęs vaikutis gauna vienkartinę išmoką lygtais 1400lt nepriklausomai ar dirbi ar ne 4u.gif

va tokia info  smile.gif 

Kiekvienam gimusiam vaikui skiriama 11 bazinių socialinių išmokų dydžio (1430 Lt) vienkartinė išmoka.

Dokumentai, reikalingi išmokai gauti:

    1. prašymas;
    2. asmens tapatybės dokumentas;
    3. vaiko gimimo liudijimas arba civilinės metrikacijos skyriaus išduotas dokumentas, kai vaiko gimimo liudijimas neišduodamas*.


ooo, ačiū, nė nežinojau, reiks pasinaudoti 4u.gif 4u.gif
QUOTE(niam_ @ 2013 05 20, 11:03)
pasidalinau keliomis nuotraukytėmis naujesnėmis smile.gif gaila, kad vyras dar nesukėlė naujausiųjų į kompą, nes aš to nesugebu dėl to, kad nemoku formato pakeisti lotuliukas.gif  doh.gif
Papildyta:
vienkartinė išmoka gimus vaikui 1430 Lt kaip ir sakė Sidabrinee bei dar galima gauti pirmus du metus po 97,5 Lt ir po to iki kol sueis 7 metai po 53 Lt atrodo, jei šeimos pajamos vienam asmeniui neviršija 525 Lt  ax.gif
Papildyta:
tai mes ir gimėm dideli net 56 cm smile.gif

Na šitas tai netiks blush2.gif

Jetus koks vyras wub.gif negaliu lūpytėm atsistebėt biggrin.gif atrodo visad pasiruošęs valgyti biggrin.gif

Man irgi į tėvelį labiau panašus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianytis: 20 gegužės 2013 - 10:09
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 20, 10:05)
eina sau koks gražuolis wub.gif  bet tai grynas tėvelis ane? smile.gif  paskutinių foto tai nematyt nes labai mažytės biggrin.gif  4u.gif 

Vadinasi už vaiką gausiu apskritą 0  doh.gif  biggrin.gif  tik Lietuvoj taip gali būt  cool.gif
Papildyta:
a tai normaliai  smile.gif  nes draugės gimė 51cm  smile.gif


na kaip iš akies luptas tėtukas ax.gif čia tas variantas, kai devynis mėnesius nešioji po širdimi, kenti gimdymo skausmus, maitini ir nemiegi naktimis, kai vaikas pabunda, o panašus į tėtį lotuliukas.gif
tai visgi sugebėjau įkelti nepakeistu formatu nuotraukų doh.gif ot žuvies galva..

bet gal kažką galima gauti ir tau g.gif aš nelabai ten žinau su tom išmokom, susižiūrėjom ką galim gauti mes ir tą težinau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dianytis @ 2013 05 20, 10:06)
Jetus koks vyras  wub.gif  negaliu lūpytėm atsistebėt  biggrin.gif  atrodo visad pasiruošęs valgyti  biggrin.gif

Man irgi į tėvelį labiau panašus  blush2.gif


tai miega visada tokioj pozoj biggrin.gif pasišypso kartais, bet trumai, lūpą apatinę nuleidžia, suglaudžia taip tarsi sakytų O smile.gif jau tokių išraiškų turi, kad ohoho! net atkartoti neįmanoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 05 20, 11:12)


bet gal kažką galima gauti ir tau g.gif  aš nelabai ten žinau su tom išmokom, susižiūrėjom ką galim gauti mes ir tą težinau  smile.gif



vyro pajamos viską viršina tas visas normas taip , kad nieko negausim schmoll.gif

Nu ką merginos smagu buvo paplepėti , bet lekiu jau į laukutį smile.gif Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 05 20, 10:03)
pasidalinau keliomis nuotraukytėmis naujesnėmis smile.gif gaila, kad vyras dar nesukėlė naujausiųjų į kompą, nes aš to nesugebu dėl to, kad nemoku formato pakeisti lotuliukas.gif  doh.gif
Papildyta:
vienkartinė išmoka gimus vaikui 1430 Lt kaip ir sakė Sidabrinee bei dar galima gauti pirmus du metus po 97,5 Lt ir po to iki kol sueis 7 metai po 53 Lt atrodo, jei šeimos pajamos vienam asmeniui neviršija 525 Lt  ax.gif
Papildyta:
tai mes ir gimėm dideli net 56 cm smile.gif



Puikiai atrodote seimyna 4u.gif O maziukas koks fainuolis smile.gif Man tai jis toks maziukas atrodo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arual222: 20 gegužės 2013 - 10:38
QUOTE(arual222 @ 2013 05 20, 10:38)
Puikiai atrodote seimyna  4u.gif  O maziukas koks fainuolis  smile.gif  Man tai jis toks maziukas atrodo  blush2.gif


dėkuj cool.gif ir mums jis toks pipiriukas dar smile.gif bet kai patys ne iš mažųjų, tai ir vaikas būdamas dičkis neatrodo toks ir didelis smile.gif
Atsakyti
labas visoms drinks_cheers.gif
temuke siek tiek apmirus schmoll.gif unsure.gif
noriu pasigirti blush2.gif 4u.gif ax.gif gal ir anksti, bet jau 4dieni eisim pasiimti padarytu ziedu bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(akela1 @ 2013 05 28, 20:48)
labas visoms drinks_cheers.gif
temuke siek tiek apmirus  schmoll.gif  unsure.gif
noriu pasigirti blush2.gif  4u.gif  ax.gif gal ir anksti, bet jau 4dieni eisim pasiimti padarytu ziedu  bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif  clap.gif  clap_1.gif

labukas 4u.gif

aš kaip tik šiandien pagalvojau apie mūsų temą kad jau seniai begirdėta ax.gif

sveikinu pasėmus žiedus wub.gif

mergaitės papasakokit ką veikėt/planuojat veikti per savo vestuves 12 val? blush2.gif
Atsakyti
Mes leidom dangaus žibintus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 05 28, 20:51)
labukas 4u.gif

aš kaip tik šiandien pagalvojau apie mūsų temą kad jau seniai begirdėta ax.gif

sveikinu pasėmus žiedus wub.gif

mergaitės papasakokit ką veikėt/planuojat veikti per savo vestuves 12 val? blush2.gif



aciu 4u.gif
jauciu, kad tradiciskai soksim ir po to leisim fejerverkus arba dangaus/vandens zibintus bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akela1: 28 gegužės 2013 - 19:59
QUOTE(dianytis @ 2013 05 28, 20:56)
Mes leidom dangaus žibintus  ax.gif


mes ir drinks_cheers.gif
Atsakyti
o mes dėl tam tikrų priežasčių jų leisti negalėsime, todėl tenka ieškotis kito varianto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 05 28, 20:53)
o mes dėl tam tikrų priežasčių jų leisti negalėsime, todėl tenka ieškotis kito varianto doh.gif



Mes apie 11 valanda turejome pasirodyma ugnies sou,12 val torto pjovimas,o truputi po Baibos koncertas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arual222: 29 gegužės 2013 - 10:35