Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(niam_ @ 2013 05 19, 20:49)


oho tai nuo labai anksti jauti!! smile.gif patys nuostabiausi jutimai dabar tau ax.gif  su tėtuku vaikutis pasisveikina? rolleyes.gif



tikrai , kad anksti pradėjau jaust , o su tėtuku pasisveikina , pabendrauja jie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 19, 21:13)
tikrai , kad anksti pradėjau jaust , o su tėtuku pasisveikina , pabendrauja jie biggrin.gif



Labai grazus pilvukas thumbup.gif O kur dingo Tavo vestuviu nuotraukos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(arual222 @ 2013 05 19, 22:17)
Labai grazus pilvukas  thumbup.gif  O kur dingo Tavo vestuviu nuotraukos? g.gif


ačiū 4u.gif oj jau senai jų nebėra , buvau ištrynus visą albumą kai jau tema buvo visai nurimus , galvojau kam ten jų reikia , juk jau visos su kuriom bendravom buvot matę , o galvoju jei naujų narių ateis ir norės į albumą , nenoriu kad žiūrinėtų foto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 19, 21:21)
ačiū  4u.gif  oj jau senai jų nebėra , buvau ištrynus visą albumą kai jau tema buvo visai nurimus , galvojau kam ten jų reikia , juk jau visos su kuriom bendravom buvot matę , o galvoju jei naujų narių ateis ir norės į albumą , nenoriu kad žiūrinėtų foto blush2.gif


Pilnai suprantu 4u.gif as irgi apie tai galvoju.
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 05 19, 19:56)
Kaip šaunu, kad sūnutis puikiai auga  4u.gif  taip gera girdėt gerus atsiliepimus apie pačią auginimo pradžią  biggrin.gif  nes aplink tik ir girdžiu apie pervargusias mamytes  biggrin.gif



augam kaip ant mielių! smile.gif šiandien buvom pas gydytoją, tai jau paaugom ir pastorėjom, šiuo metu esam 58 cm ir 4950 g! smile.gif dičkis mano auga kaip priklauso nesispyriodami smile.gif
na bent aš negaliu skųstis tikrai jokiais nuovargiais, nes naktimis išsimiegot tikrai leidžia, dienom pailsim, kai to reikia kartu lotuliukas.gif o turint tokį stebukliuką neįmanoma nebūt laimingai smile.gif aš pasikraunu geros energijos iš jo, nes nieko nėra dabar maloniau, kaip į miegantį žiūrėti, o kai nemiega pabendrauti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 19, 20:48)
niam -  ne greit nebus broliuko ar sesutės bent jau planuose nėra o likimas gal nepapokštaus biggrin.gif  mano planai 2m vaiką leist į darželį jei noriai eis jei ne tai lauksim 3m o tada įsidarbint , išdirbt dekretui reikalingą laikotarpį ir tik tada antrą planuotis kad gaut pinigėlių  ax.gif  nesinorėtų vyrui užkraut save ir du vaikus , visą šeimą jam vienam išlaikyt rolleyes.gif 



dėl antro vaiko labai protingai planuojat thumbup.gif panašiai ir mes galvojam.. ir iš kitos pusės reikia visą meilę kiek galima ilgiau atiduot vaikui, o kai jau jis tampa savarankiškas ir broliukas/sesutė neatrodo tokie blogi, kad visas dėmesys atitenka mažajam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 05 20, 10:19)
augam kaip ant mielių! smile.gif šiandien buvom pas gydytoją, tai jau paaugom ir pastorėjom, šiuo metu esam 58 cm ir 4950 g! smile.gif

dėl antro vaiko labai protingai planuojat thumbup.gif  panašiai ir mes galvojam.. ir iš kitos pusės reikia visą meilę kiek galima ilgiau atiduot vaikui, o kai jau jis tampa savarankiškas ir broliukas/sesutė neatrodo tokie blogi, kad visas dėmesys atitenka mažajam smile.gif


Oho kokie jūs dideli thumbup.gif mano draugės kovinukas dviejų mėnesių 58cm biggrin.gif Įmesk nuotraukėlę Germantuko kaip dabar atrodo mažylis wub.gif

Man manau net gi būtų sunku augint vaikučius poros metų skirtumu , kaip reikėtų abiems meilę padalint juk abu dar būtų tokie mažučiai wub.gif abiems norėtūsi skirt kuo daugiau dėmesio kad nebūtų nei vienas nuskriaustas , o dar jei prasidėtų vyresnėlio pavydo priepoliai tada ir ne kažką doh.gif biggrin.gif Na tikėkimės viskas vyks pagal planus kaip lig šiol vyko biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 05 20, 10:19)
augam kaip ant mielių! smile.gif šiandien buvom pas gydytoją, tai jau paaugom ir pastorėjom, šiuo metu esam 58 cm ir 4950 g! smile.gif dičkis mano auga kaip priklauso nesispyriodami smile.gif
na bent aš negaliu skųstis tikrai jokiais nuovargiais, nes naktimis išsimiegot tikrai leidžia, dienom pailsim, kai to reikia kartu lotuliukas.gif  o turint tokį stebukliuką neįmanoma nebūt laimingai smile.gif aš pasikraunu geros energijos iš jo, nes nieko nėra dabar maloniau, kaip į miegantį žiūrėti, o kai nemiega pabendrauti smile.gif
Papildyta:
dėl antro vaiko labai protingai planuojat thumbup.gif  panašiai ir mes galvojam.. ir iš kitos pusės reikia visą meilę kiek galima ilgiau atiduot vaikui, o kai jau jis tampa savarankiškas ir broliukas/sesutė neatrodo tokie blogi, kad visas dėmesys atitenka mažajam smile.gif

wub.gif wub.gif

O aš galvoju šitą leliuką auginti du metus pati, po to greitu metu susiplanuoti ir antrą. O jau kai paauginčiau abu, tada atsidėčiau darbui. Šiuo metu labai palankiai darbinė situacija susiklosčius - darbas nesunkus, nors ir nuobodokas, bet užtat socialinės garantijos superinės (netgi iš darbdavio pusės yra duodami priedai už pagimdytą leliuką). Tai galvoju čia dirbti kol paaugs vaikiukai, o tada dairytis geresnio darbelio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 05 20, 10:24)
wub.gif  wub.gif

O aš galvoju šitą leliuką auginti du metus pati, po to greitu metu susiplanuoti ir antrą. O jau kai paauginčiau abu, tada atsidėčiau darbui. Šiuo metu labai palankiai darbinė situacija susiklosčius - darbas nesunkus, nors ir nuobodokas, bet užtat socialinės garantijos superinės (netgi iš darbdavio pusės yra duodami priedai už pagimdytą leliuką). Tai galvoju čia dirbti kol paaugs vaikiukai, o tada dairytis geresnio darbelio  blush2.gif


na manau jei ir man būtų geros soc garantijos gal visai irgi greit planuočiausi antrą vaikutį , bet dabar žinau kad reikia būtinai pirmiau įsidarbint smile.gif o pas mano vyrą darbe irgi išmoka už gimusį vaikutį beveik tiek pat kiek savivaldybė duoda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 20, 10:28)
na manau jei ir man būtų geros soc garantijos gal visai irgi greit planuočiausi antrą vaikutį , bet dabar žinau kad reikia būtinai pirmiau įsidarbint smile.gif  o pas mano vyrą darbe irgi išmoka už gimusį vaikutį beveik tiek pat kiek savivaldybė duoda biggrin.gif

Žinoma, juk pinigėliai yra labai svarbu. O kiek ir kokiomis sąlygomis duoda savivaldybė? Čia gal kai nedirba kuris nors iš tėvų?
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 05 20, 10:37)
Žinoma, juk pinigėliai yra labai svarbu. O kiek ir kokiomis sąlygomis duoda savivaldybė? Čia gal kai nedirba kuris nors iš tėvų?


ne , kiekvienas gimęs vaikutis gauna vienkartinę išmoką lygtais 1400lt nepriklausomai ar dirbi ar ne 4u.gif

va tokia info smile.gif

Kiekvienam gimusiam vaikui skiriama 11 bazinių socialinių išmokų dydžio (1430 Lt) vienkartinė išmoka.

Dokumentai, reikalingi išmokai gauti:

1. prašymas;
2. asmens tapatybės dokumentas;
3. vaiko gimimo liudijimas arba civilinės metrikacijos skyriaus išduotas dokumentas, kai vaiko gimimo liudijimas neišduodamas*.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrinee: 20 gegužės 2013 - 09:54
pasidalinau keliomis nuotraukytėmis naujesnėmis smile.gif gaila, kad vyras dar nesukėlė naujausiųjų į kompą, nes aš to nesugebu dėl to, kad nemoku formato pakeisti lotuliukas.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dianytis @ 2013 05 20, 09:37)
Žinoma, juk pinigėliai yra labai svarbu. O kiek ir kokiomis sąlygomis duoda savivaldybė? Čia gal kai nedirba kuris nors iš tėvų?


vienkartinė išmoka gimus vaikui 1430 Lt kaip ir sakė Sidabrinee bei dar galima gauti pirmus du metus po 97,5 Lt ir po to iki kol sueis 7 metai po 53 Lt atrodo, jei šeimos pajamos vienam asmeniui neviršija 525 Lt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 20, 09:22)
Oho kokie jūs dideli  thumbup.gif  mano draugės kovinukas dviejų mėnesių 58cm  biggrin.gif 


tai mes ir gimėm dideli net 56 cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 05 20, 11:01)
pasidalinau keliomis nuotraukytėmis naujesnėmis smile.gif gaila, kad vyras dar nesukėlė naujausiųjų į kompą, nes aš to nesugebu dėl to, kad nemoku formato pakeisti lotuliukas.gif  doh.gif
Papildyta:
vienkartinė išmoka gimus vaikui 1430 Lt kaip ir sakė Sidabrinee bei dar galima gauti pirmus du metus po 97,5 Lt ir po to iki kol sueis 7 metai po 53 Lt atrodo, jei šeimos pajamos vienam asmeniui neviršija 525 Lt  ax.gif



eina sau koks gražuolis wub.gif bet tai grynas tėvelis ane? smile.gif paskutinių foto tai nematyt nes labai mažytės biggrin.gif 4u.gif

Vadinasi už vaiką gausiu apskritą 0 doh.gif biggrin.gif tik Lietuvoj taip gali būt cool.gif
Papildyta:
QUOTE(niam_ @ 2013 05 20, 11:03)

tai mes ir gimėm dideli net 56 cm smile.gif


a tai normaliai smile.gif nes draugės gimė 51cm smile.gif
Atsakyti