Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(egleee18 @ 2013 05 18, 17:51)
Kaip ramu cia  smile.gif  Uzsisakiau torta vestuvems Dalios konditerijoj, bet pamirsau paklausti, ar ten kepa ir visokius grybukus, gal kuri zinot? g.gif



tikrai kepa ir grybukus mirksiukas.gif
tortą mes ten taip pat savo vestuvėm buvom užsakę ir grybukus iš ten ėmėm smile.gif laaaaabai skanūs ten jie thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
niam kaip jum sekasi? kaip vaikutis auga? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrinee: 18 gegužės 2013 - 20:27
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 18, 20:26)
niam kaip jum sekasi? kaip vaikutis auga?  bigsmile.gif


oj sekasi mums labai gerai smile.gif ryt mums pilnas mėnesiukas ir vizitas pas gydytoją gausim skiepuką bei išmatuos visom pusėm matysim kiek paaugom, o paaugom tikrai nemažai manau, nes rūbeliai jau tampa maži, o ir sustorėjo Germantukas net tampa į žmogutį panašus biggrin.gif lotuliukas.gif
gaila, kad taip karšta.. kambary pas mus +27.. tai išsinuoginę ir gyvenam, kai lauke neparpiam kokiam pavėsy smile.gif bet nepaisant to sūnus labai stiprus! jau nulaiko pats galvytę, sugeba lovytėj pasisukti, jau kaip paguldei miegot, tai nerasi atsikėlusio taip pat lotuliukas.gif bando jau ir nuo vieno šono ant kito apsiversti, bet kartais nesigauna, nes apsiverčia tik galvytė arba ant nugarytės smile.gif

kaip tau sekasi tokiam karštyje nėštuke būt? smile.gif augat kaip ant mielių? pilvuką ne tik namiškiai pastebi, bet ir kaimynai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 05 19, 12:14)
oj sekasi mums labai gerai smile.gif ryt mums pilnas mėnesiukas ir vizitas pas gydytoją gausim skiepuką bei išmatuos visom pusėm matysim kiek paaugom, o paaugom tikrai nemažai manau, nes rūbeliai jau tampa maži, o ir sustorėjo Germantukas net tampa į žmogutį panašus biggrin.gif lotuliukas.gif
gaila, kad taip karšta.. kambary pas mus +27.. tai išsinuoginę ir gyvenam, kai lauke neparpiam kokiam pavėsy smile.gif bet nepaisant to sūnus labai stiprus! jau nulaiko pats galvytę, sugeba lovytėj pasisukti, jau kaip paguldei miegot, tai nerasi atsikėlusio taip pat lotuliukas.gif  bando jau ir nuo vieno šono ant kito apsiversti, bet kartais nesigauna, nes apsiverčia tik galvytė arba ant nugarytės smile.gif

kaip tau sekasi tokiam karštyje nėštuke būt? smile.gif augat kaip ant mielių? pilvuką ne tik namiškiai pastebi, bet ir kaimynai? smile.gif


saunu kad taip puikiai augat , o ir vyrukas tikras stipruolis thumbup.gif

o man ir kai karsta ne kas , namie dusniakas neina but doh.gif o siaip daugiausiai lauke vaikstau kasdien su drauge ir jos lelium , taip ir bega dienos biggrin.gif o pilvuka jau visi pastebi , niekaip nepaslepsi is toli matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 19, 12:58)
saunu kad taip puikiai augat , o ir vyrukas tikras stipruolis thumbup.gif 

o man ir kai karsta ne kas , namie dusniakas neina but doh.gif  o siaip daugiausiai lauke vaikstau kasdien su drauge ir jos lelium , taip ir bega dienos biggrin.gif  o pilvuka jau visi pastebi , niekaip nepaslepsi is toli matyt  biggrin.gif


man kas svarbiausia, kad neturim jokių bėdų nei su pilvo pūtimais ar kitom ligelėm mažiukų smile.gif tris kartus tik vaikui skaudėjo pilvuką, bet čia mamytės kaltė buvo, kad užvalgė pilvukui blogo maisto.. doh.gif o jau ir taip atrodė, kad ant "dietos" sėdžiu.. na bet svarbu atradau, ką ne taip padariau smile.gif

teks prapuškuoti tą likusį laiką iki gimdymo kaip kokiam baltam lokiui Afrikoj lotuliukas.gif bet gal ilgai nesitęs tokie nežmogiški karščiai.. tai jau su drauge spėju aptariat viską, kas susiję apie vaikučius smile.gif thumbup.gif
o kada pamatysim mes tavo pilvuką? blush2.gif
Atsakyti
Aha su drauge galima sakyt kartu auginsim vaikučius nes bus tik 6mėn skirtumas , nes jos dabar 2mėn berniukui smile.gif Tai smagiau bus kartu vėžint vežimus thumbup.gif

O pilvuko foto galiu įmest kurią turiu paskutinę tai buvo 21sav smile.gif aišku dabar dar paaugęs bet dar neprisiruošiu fotkintis biggrin.gif

man sm durniuoja neina cituot ir žinučių normaliai skaityt doh.gif
Papildyta:
įmečiau foto į albumėlį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 19, 16:43)
Aha su drauge galima sakyt kartu auginsim vaikučius nes bus tik 6mėn skirtumas , nes jos dabar 2mėn berniukui  smile.gif Tai smagiau bus kartu vėžint vežimus thumbup.gif 

O pilvuko foto galiu įmest kurią turiu paskutinę tai buvo 21sav  smile.gif  aišku dabar dar paaugęs bet dar neprisiruošiu fotkintis biggrin.gif 

man sm durniuoja neina cituot ir žinučių normaliai skaityt doh.gif
Papildyta:
įmečiau foto į albumėlį 4u.gif


bet kaip ryškiai matysis pirmus metus tas 6 mėn. skirtumas, bet mamytėm už tai smagu augint bus vaikučius! smile.gif mes su draugėm viena po kitos tik gimdom ir va kaip matyti, kuris vaikiukas mažiausias, nes sausio ir vasario mėn gimę, jau reaguoja į viską, sąmoningai šypsosi domisi kitais leliukais, liečia juos, už rankos paima ir pan smile.gif o va kovinukė mergytė tai nelabai reaguoja dar į mano balanduką, o manaisis iš vis miega ir nerūpi jam tie dičkiai, tik kai valgo prie jų godžiai ryja, kad neatimtų doh.gif lotuliukas.gif o atrodo skiria tik keli mėn smile.gif

ooo koks gražus pilvukas, tinka tavo lieknai figurytei toks pupsikas prieky!! wub.gif jau net pasiilgau savojo pilvūzo ir judesių blush2.gif tiesa, o jau jauti judesiukus? smile.gif

bet tavo plaukų ilgis ir grožis thumbup.gif wub.gif wub.gif pavydžiu tokių! bet ir sūnutis turės už ko patempti, kai susinervins lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niam_: 19 gegužės 2013 - 17:54
ačiū už pagyras wub.gif taip smagu kai dbr visi giria kad man labai tinka nestuke.gif o pačiai pilvukas irgi labai patinka biggrin.gif

O judesiukus jaučiu jau senai nuo 15sav nu beveik 16 smile.gif dabar tai išvis mažius duodasi kad ohoho visas pilvukas kilnojasi thumbup.gif

Dėl plaukų buvo dar ilgesni bet virš 10cm pasikirpau nes jau nervavo doh.gif biggrin.gif o vaikinui tikrai bus už ko patampyt , reiks vis susirišt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 19, 19:25)
ačiū už pagyras wub.gif  taip smagu kai dbr visi giria kad man labai tinka nestuke.gif  o pačiai pilvukas irgi labai patinka biggrin.gif

O judesiukus jaučiu jau senai nuo 15sav nu beveik 16 smile.gif  dabar tai išvis mažius duodasi kad ohoho visas pilvukas kilnojasi thumbup.gif 

Dėl plaukų buvo dar ilgesni bet virš 10cm pasikirpau nes jau nervavo  doh.gif  biggrin.gif  o vaikinui tikrai bus už ko patampyt , reiks vis susirišt lotuliukas.gif


tai gal ilgai nelauksit ir broliuko ar sesutės pirmagimiui, kad vis gražiai atrodytum ir turėtum pati kuo džiaugtis mirksiukas.gif

oho tai nuo labai anksti jauti!! smile.gif patys nuostabiausi jutimai dabar tau ax.gif su tėtuku vaikutis pasisveikina? rolleyes.gif
man tai va taip trūksta pilvuko judesių dabar, net pagaunu save kartais paglostant pilvą ir mintyse prašant "ei nu įspirk man" biggrin.gif

išduok paslaptį kaip reikia užsiauginti plaukus, nes tai mano svajonė! bet niekaip aš jų neužauginu doh.gif tai labai susilpnėja, tai galiukai nutriušę tampa, tai šiaip nustoja augti ir tenka pakirpti, kad atsigautų..
Atsakyti
Kaip šaunu, kad sūnutis puikiai auga 4u.gif taip gera girdėt gerus atsiliepimus apie pačią auginimo pradžią biggrin.gif nes aplink tik ir girdžiu apie pervargusias mamytes biggrin.gif

Sidabrine, tave tikrai labai puošia pilvelis wub.gif super atrodai thumbup.gif maniškis tai dar toks kaip išsipūtęs būtų - be formos gražiai apvalios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 05 19, 19:56)
Kaip šaunu, kad sūnutis puikiai auga  4u.gif  taip gera girdėt gerus atsiliepimus apie pačią auginimo pradžią  biggrin.gif  nes aplink tik ir girdžiu apie pervargusias mamytes  biggrin.gif

Sidabrine, tave tikrai labai puošia pilvelis  wub.gif  super atrodai  thumbup.gif  maniškis tai dar toks kaip išsipūtęs būtų - be formos gražiai apvalios  biggrin.gif



Merginos koks musu albumelio pavadinimas,niekaip manes neprijungiau,atrodo viska gerai ir suvedu ,gal galit brukstelti username? 4u.gif
Atsakyti
niam - ne greit nebus broliuko ar sesutės bent jau planuose nėra o likimas gal nepapokštaus biggrin.gif mano planai 2m vaiką leist į darželį jei noriai eis jei ne tai lauksim 3m o tada įsidarbint , išdirbt dekretui reikalingą laikotarpį ir tik tada antrą planuotis kad gaut pinigėlių ax.gif nesinorėtų vyrui užkraut save ir du vaikus , visą šeimą jam vienam išlaikyt rolleyes.gif

O dėl plaukų žinok čia mano prigimtis tokia biggrin.gif specialiai nieko nedarau , patys auga kaip ant mielių nuo pat gimimo biggrin.gif as būdama 5m jau turėjau plaukus iki užpakalio o 7m jau išvis buvo ant užpakalio užėję lotuliukas.gif 12m būdama nusikirpau aukščiau pečių , bet vėl užaugo lyg niekur nieko thumbup.gif



dianytis - ačiū wub.gif ilgai netruks ir tu turėsi pūpsantį gražuolį wub.gif
Atsakyti