Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

Man beda ta, kad as buvau grizus i Lietuva tik keliom dienom, tai perdaug ir neturejau laiko suknuciu ieskot, vienas buvau nusiziurejus, bet pamerge pasimatavo, grazu bet kazkas ne taip, kazko kitokio norisi rolleyes.gif dar net nezinom kiek poru bus, vienas pabrolis dar neturi pamerges, kitas jau neturi, kita pamerge nenori nuomuotis, nori pirktis, vienu zodziu pasaka be galo biggrin.gif bet jau turbut radau iseiti, sugalvojau, kad nupirksiu pabroliams kaklaraiscius tokios spalvos kokiu suknuciu noriu, nusiusiu jiems kaklaraiscius ir lai jos pacios issirenka, spalva ir ilgis butu vienodi, o modeliuka tegul renkasi kokio tik sirdele geidzia smile.gif vaziuosiu dabar i miesta kaklaraisciu ieskot, tikiuosi grist namo su pirkiniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egleee18 @ 2013 05 11, 15:35)
Man beda ta, kad as buvau grizus i Lietuva tik keliom dienom, tai perdaug ir neturejau laiko suknuciu ieskot, vienas buvau nusiziurejus, bet pamerge pasimatavo, grazu bet kazkas ne taip, kazko kitokio norisi rolleyes.gif  dar net nezinom kiek poru bus, vienas pabrolis dar neturi pamerges, kitas jau neturi, kita pamerge nenori nuomuotis, nori pirktis, vienu zodziu pasaka be galo biggrin.gif bet jau turbut radau iseiti, sugalvojau, kad nupirksiu pabroliams kaklaraiscius tokios spalvos kokiu suknuciu noriu, nusiusiu jiems kaklaraiscius ir lai jos pacios issirenka, spalva ir ilgis butu vienodi, o modeliuka tegul renkasi kokio tik sirdele geidzia  smile.gif  vaziuosiu dabar i miesta kaklaraisciu ieskot, tikiuosi grist namo su pirkiniu biggrin.gif


maniskes lb nesispyriojo del suknuciu, tai man daug lengviau bigsmile.gif
jei visos nesutaria siuo klausimu, tai taviskis variantas lb geras thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
pas mus pulkelio nebus tai ir didelio rūpestėlio neturėsim cool.gif
Atsakyti
Buvome Sasnavos bažnyčioje, nes deja į Šunskus važiavome du kartus ir nieko neradome verysad.gif
Tai kai išgirdome kokios kainos tai baisu pasidarė... O Šunskų bažnyčioje kokios kainos norintiems susituokti ne parapijiečiams? g.gif taip pat Sasnavos bažnyčioje privalomas ir sutvirtinimo sakramentas ir kursai... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 05 12, 12:07)
Buvome Sasnavos bažnyčioje, nes deja į Šunskus važiavome du kartus ir nieko neradome  verysad.gif
Tai kai išgirdome kokios kainos tai baisu pasidarė... O Šunskų bažnyčioje kokios kainos norintiems susituokti ne parapijiečiams?  g.gif  taip pat Sasnavos bažnyčioje privalomas ir sutvirtinimo sakramentas ir kursai...  verysad.gif


gal dienos metu važiavot? g.gif nes jis dažniausiai namie būna tik vakarais nuo kokių 19h.. ir paskubėkit nes greitu metu porai savaičių išvyks... O kaina neįvardinama , mes patys nuo savęs davėm kiek norėjom ir jis imt nenorėjo teko įkalbėt.. biggrin.gif o sasnavoj girdėjau kad be 1000lt nesusituoksi schmoll.gif absurdas doh.gif kaip gali išvis būt kainos tam tikros bažnyčioj.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 12, 11:11)
gal dienos metu važiavot? g.gif  nes jis dažniausiai namie būna tik vakarais nuo kokių 19h.. ir paskubėkit nes greitu metu porai savaičių išvyks...  O kaina neįvardinama , mes patys nuo savęs davėm kiek norėjom ir jis imt nenorėjo teko įkalbėt..  biggrin.gif  o sasnavoj girdėjau kad be 1000lt nesusituoksi schmoll.gif  absurdas doh.gif  kaip gali išvis būt kainos tam tikros bažnyčioj..  doh.gif


Taip, norint Sasnavos bažnyčioj susituokti reik 1000Lt.. verysad.gif
Važiavome vieną kartą dieną, kitą kartą vakare. Ant kunigo namo durų užrašyta kad budėjimas darbo dienom nuo 10 iki 18val, o šeštadienį nuo 10 iki 15val. sekmadienį nuo 9 iki 11val. Maniau kad tik tom valandom ir galima pas jį važiuoti g.gif turime numerį užsirašę kur parašytas ant jo durų. Grįš maniškis iš darbo reiks skambint, mažu šiandien priims tai reiks ir važiuoti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 05 12, 12:23)
Taip, norint Sasnavos bažnyčioj susituokti reik 1000Lt..  verysad.gif 
Važiavome vieną kartą dieną, kitą kartą vakare. Ant kunigo namo durų užrašyta kad budėjimas darbo dienom nuo 10 iki 18val, o šeštadienį nuo 10 iki 15val. sekmadienį nuo 9 iki 11val. Maniau kad tik tom valandom ir galima pas jį važiuoti  g.gif  turime numerį užsirašę kur parašytas ant jo durų. Grįš maniškis iš darbo reiks skambint, mažu šiandien priims tai reiks ir važiuoti.  g.gif


ai mes kai kaimynai tai ėjom kada norėjom.. biggrin.gif tiksliau kai matėm jog tikrai namie rolleyes.gif o jei nr pasiėmėt tai tikrai pirmiau pasiskambinkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 12, 11:51)
ai mes kai kaimynai tai ėjom kada norėjom..  biggrin.gif  tiksliau kai matėm jog tikrai namie rolleyes.gif  o jei nr pasiėmėt tai tikrai pirmiau pasiskambinkit 4u.gif


O mum tai reikia iš Kauno važiuoti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 05 12, 13:03)
O mum tai reikia iš Kauno važiuoti..  g.gif


tai žinoma , kad jums neapsimoka važinėt nepasiskambinus ir nesutarus laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
nu bet ir kaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ferdinanda123 @ 2013 05 09, 13:11)
Sveikos, gal galit kas pasidalinti kokios visazistes Sakiuose Nr? aciu 4u.gif

jei dar neradote, kreipkites i az, rekomenduosiu 4u.gif
Atsakyti
Kaip ramu cia smile.gif Uzsisakiau torta vestuvems Dalios konditerijoj, bet pamirsau paklausti, ar ten kepa ir visokius grybukus, gal kuri zinot? g.gif
Atsakyti