Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(arual222 @ 2013 05 05, 20:59)
Man tai labai grazu besilaukianti moteris  4u.gif  ir ypatingai pilvukas


man ir visada buvo gražu wub.gif o dabar pati savuoju gėriuosi smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
reikalinga jusu pagalba. Noriu lauko geliu tiek puokstes tiek sodybos puosime, konkreciai ramuniu. Jau apvaiksciojau kelis geliu salonus, niekas nenori man daryt apsiimt. Suprantu kad ramunes lepios, bet taip pat zinau, kad jas naudoja ir puokstej ir puosime. Taigi isties galvoju, kad gal cia labiau yra tinginyste ir nenorejimas pasukti galvos kaip ir ka padaryti, kad jos nenumirtu per diena. Taigi klausimas, gal pazistate kokiu florisciu kur gauciau ne vieninteli zodi ne nieko nezinau, bet normalia konsultacija?

Dekui!!!
Atsakyti
QUOTE(skylight @ 2013 05 08, 20:21)
Sveikos, merginos,
reikalinga jusu pagalba. Noriu lauko geliu tiek puokstes tiek sodybos puosime, konkreciai ramuniu. Jau apvaiksciojau kelis geliu salonus, niekas nenori man daryt apsiimt. Suprantu kad ramunes lepios, bet taip pat zinau, kad jas naudoja ir puokstej ir puosime. Taigi isties galvoju, kad gal cia labiau yra tinginyste ir nenorejimas pasukti galvos kaip ir ka padaryti, kad jos nenumirtu per diena. Taigi klausimas, gal pazistate kokiu florisciu kur gauciau ne vieninteli zodi ne nieko nezinau, bet normalia konsultacija?

Dekui!!!



sveika mirksiukas.gif
bandei "Varunoj" (cia prie "bobturgio")? ax.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos, gal galit kas pasidalinti kokios visazistes Sakiuose Nr? aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos busimos nuotakos:) jei nieko pries, prisijungsiu ir as prie jusu, musu svente rugpjucio 10 rolleyes.gif gal galite patarti del visazistes Marijampoleje?

[QUOTE]Sveikos, merginos,
reikalinga jusu pagalba. Noriu lauko geliu tiek puokstes tiek sodybos puosime, konkreciai ramuniu. Jau apvaiksciojau kelis geliu salonus, niekas nenori man daryt apsiimt. Suprantu kad ramunes lepios, bet taip pat zinau, kad jas naudoja ir puokstej ir puosime. Taigi isties galvoju, kad gal cia labiau yra tinginyste ir nenorejimas pasukti galvos kaip ir ka padaryti, kad jos nenumirtu per diena. Taigi klausimas, gal pazistate kokiu florisciu kur gauciau ne vieninteli zodi ne nieko nezinau, bet normalia konsultacija?


Del gelyciu gali pabandyt kreiptis i ,,Toma'' Vilkaviskyje labai labai maloni floriste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egleee18 @ 2013 05 09, 21:50)
Sveikos busimos nuotakos:) jei nieko pries, prisijungsiu ir as prie jusu, musu svente rugpjucio 10  rolleyes.gif  gal galite patarti del visazistes Marijampoleje?


sveika prisijungusi 4u.gif

mano visažistė atvažiuos iš Vilniaus, per pažįstamus radau tai susitariau blush2.gif o Marijampolėj nieko gero nežinau, kitos praėjusių metų nuotakos šiuo klausimu gali patarti, aš irgi tik patarimais vadovaujuosi o pati asmeniškai neišbandžius negaliu rekomenduoti 4u.gif
Atsakyti
Labas,
Mūsų vestuvėse gėlytės irgi buvo iš Tomos, likom patenkinti, nes gavom būtent tai ko ir prašėm smile.gif galima pamėginti ten paklaust dėl lauko gėlių, gal patars ką ax.gif
Makiažą man darė Daiva iš Forumo - likau labai patenkinta - pati sau atrodžiau gražiai o ir makiažas atlaikė visą, be proto karštą dieną smile.gif
Atsakyti
Reikes pasiskaitinet praeitu metu nuotaku tema, gal rasiu kazka g.gif Man irgi teks pasikliaut atsiliepimais, o ir bandomaji iseis pasidaryti tik visai pries vestuves, nes gyvenam ne Lietuvoj, grisim tik sventei, taip viskas sudetinga atrodo doh.gif jau prasideda lengva panika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egleee18 @ 2013 05 09, 22:56)
Reikes pasiskaitinet praeitu metu nuotaku tema, gal rasiu kazka g.gif  Man  irgi teks pasikliaut atsiliepimais, o ir bandomaji iseis pasidaryti tik visai pries vestuves, nes gyvenam ne Lietuvoj, grisim tik sventei, taip viskas sudetinga atrodo doh.gif jau prasideda lengva panika biggrin.gif



Nepanikuok wink.gif Man mano makiaziste labai patiko,jau kelis kartus pas ja darausi makiaza. Musu visos geles buvo is salono,kur heros namai ,antras aukstas,labai malonus bendravimas,apipasakojau ,kaip noriu ,o gavau net su kaupu thumbup.gif
Atsakyti
[quote=egleee18,2013 05 09, 21:50]
Sveikos busimos nuotakos:) jei nieko pries, prisijungsiu ir as prie jusu, musu svente rugpjucio 10 rolleyes.gif gal galite patarti del visazistes Marijampoleje?

[QUOTE]Sveikos, merginos,
reikalinga jusu pagalba. Noriu lauko geliu tiek puokstes tiek sodybos puosime, konkreciai ramuniu. Jau apvaiksciojau kelis geliu salonus, niekas nenori man daryt apsiimt. Suprantu kad ramunes lepios, bet taip pat zinau, kad jas naudoja ir puokstej ir puosime. Taigi isties galvoju, kad gal cia labiau yra tinginyste ir nenorejimas pasukti galvos kaip ir ka padaryti, kad jos nenumirtu per diena. Taigi klausimas, gal pazistate kokiu florisciu kur gauciau ne vieninteli zodi ne nieko nezinau, bet normalia konsultacija?
Del gelyciu gali pabandyt kreiptis i ,,Toma'' Vilkaviskyje labai labai maloni floriste smile.gif
[/quote]


Malonu, kad prisijungei mirksiukas.gif vis daugeja musu thumbup.gif bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
Ko gero po truputi visos supranta, kad niekur tiek patarimu negaus kaip cia, tai ir jungiasi thumbup.gif Ar jus mergaites jau mazdaug viska uzsisake, susipirke? Pas mus dar tik svarbiausi pagrindiniai dalykai yra, o laikas taip greitai eina... doh.gif uzstrigom dabar su pamergyciu suknutem doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egleee18 @ 2013 05 11, 13:14)
Ko gero po truputi visos supranta, kad niekur tiek patarimu negaus kaip cia, tai ir jungiasi thumbup.gif Ar jus mergaites jau mazdaug viska uzsisake, susipirke? Pas mus dar tik svarbiausi pagrindiniai dalykai yra, o laikas taip greitai eina... doh.gif  uzstrigom dabar su pamergyciu suknutem doh.gif



sitoj vietoj ir as buvau pastrigus doh.gif perejom visus Marijampoles salonus ir vistiek neradom to ko ieskojome schmoll.gif tdl suknutes siusime ax.gif 4u.gif
Atsakyti