Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

Labas rytas, visoms mirksiukas.gif
gal kuri zinot, kur Marijampolej gerai lakuoja ilgalaikiu ir graziai piesia? blush2.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akela1: 01 gegužės 2013 - 07:52
QUOTE(akela1 @ 2013 05 01, 07:52)
Labas rytas, visoms mirksiukas.gif
gal kuri zinot, kur Marijampolej gerai lakuoja ilgalaikiu ir graziai piesia? blush2.gif  4u.gif

user posted image


Labas rytas 4u.gif

Žinau, kad geliniu lakuoja mergina kuri dirba madonoj, o ar gražiai piešia tai nežinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 30, 22:02)
mirksiukas.gif

jie kai pasirašo tam savo kainorašty tai ten kainos tikrai kosminės, dažniausiai 40-50lt, bet reikia eit ir klaust, o aš imu be manikiūro, grynai tik lakavimą tai 20lt moku smile.gif aišku vestuvėms brangiau šiek tiek kainuos, nes norėsis ne tik paprasto prancūziško, bet ir kokio ornamentuko ant vieno kito nago bigsmile.gif


Vestuvėms tai aišku reiks kažko gražiau, bet aš dabar norėčiau nusilakuoti ilgalaikiu, nes nevisada būna laiko gražiai susitvarkyti nagučius, o ir nusilakavus paprastu laku gražiai atrodo vieną-dvi dienas 4u.gif tad dažniausiai lakuojuos permatomu nagų laku smile.gif
Kažkada buvau nusilakavus ilgalaikiu tai po to kai nusivaliau nagai buvo tragiški doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal atsiras tokių, kurios norės pasidalinti nuomone apie vestuvių planavimą? smile.gif gal kuriai teko girdėti atsiliepimus apie fotografą Arvydą Stanaitį?

Atsakyti
QUOTE(rugsėjo7 @ 2013 05 01, 20:19)
Sveikos merginos, gal atsiras tokių, kurios norės pasidalinti nuomone apie vestuvių planavimą?  smile.gif gal kuriai teko girdėti atsiliepimus apie fotografą Arvydą Stanaitį?



Sveikute,as apie toki fotografa negirdejus. Klausk kas domina apie vestuviu planavima,pasidalinsime savo ziniomis smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Kai pirma karta vaziavot i baznycia pas kuniga vezetes kokius dokumentus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 05 04, 12:40)
Sveikos merginos  4u.gif

Kai pirma karta vaziavot i baznycia pas kuniga vezetes kokius dokumentus?  blush2.gif


ne , ėjom tik pasikalbėt smile.gif jis pasakė ką atsinešt sekantį kartą..
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 04, 12:14)
ne , ėjom tik pasikalbėt smile.gif  jis pasakė ką atsinešt sekantį kartą..



Sidabrinee vakar manau Jus maciau maksej, labai graziai tau pilvukas atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arual222 @ 2013 05 04, 13:23)
Sidabrinee vakar manau Jus maciau maksej, labai graziai tau pilvukas atrodo  4u.gif


negi per paltuką tokį palaidą taip gerai jau matosi? blink.gif lotuliukas.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 04, 12:57)
negi per paltuką tokį palaidą taip gerai jau matosi? blink.gif  lotuliukas.gif  ačiū 4u.gif



Matosi matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arual222 @ 2013 05 05, 13:15)
Matosi matosi  smile.gif


nu jau nepaslėpsi hihihi.gif jau atšilo orai tai numetus visus paltus jau pūpso aiškiai mano pilvūziukas nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 05 05, 19:55)
nu jau nepaslėpsi hihihi.gif  jau atšilo orai tai numetus visus paltus jau pūpso aiškiai mano pilvūziukas nestuke.gif  wub.gif



Man tai labai grazu besilaukianti moteris 4u.gif ir ypatingai pilvukas
Atsakyti