Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(akela1 @ 2013 04 29, 20:23)
grazus  thumbup.gif panasu buvau nusiziurejus  tongue.gif  4u.gif  biggrin.gif
sake, kad torto glajus buvo kietas ir vientisas ir pjaunant torto gabaleli traukesi visas glajus nuo torto...  unsure.gif
tai paskui persigalvojau  ax.gif

O tai kaip ji kitaip padaryt? g.gif Ten gi zelatina su cukraus pudra,daug kas to glajaus visai nevalgo,ji tiesiog nurengia ir palieka lekstuteje.Man paciai jis irgi neskanus,o naudojamas tik del grozio.Kaip gi kitaip ta grozi isgaut?Imkit tada torta puosta ,,Beze,, bet jjo isvaizda jau nebus tokia grazi.As pati esu konditere todel zinau ka kalbu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wipse* @ 2013 04 29, 21:23)
Mes dejom sveciams lauktuviu,nes kas butu suvalges tuos visus saldumynus? doh.gif Dar buvo kas ir atsiveze torta ar sakoti.Is anksto nusipirkau vienkartiniu dezuciu parduotuveje ,,Laurisa,, ji yra Kauno g.(prie Suvalkieciu vaistines,kas nezino... ax.gif )

O kavines mes nepuosem,nes jos interjeras butu ne nederejes su kazkokiais balionais ar pomposais,ten ir taip uzteko spalvu.Pemerkem ant stalo musu su liudininke puokstes ir uzteko to puosimo. ax.gif
Papildyta:

Skonis labai,labai... thumbup.gif Tiksliau jis buvo triju skirtingu skoniu...Kiek tiksliai svere ne nezinau,pas mus buvo 24 zmones,uzteko visiems,lauktuvem idejom ir dar visas pirmas aukstas antrai dienai liko.Kiek zinau skaiciuojasi taip: 200g torto vienam zmogui.
Papildyta:

As uz keturkampus. ax.gif
Papildyta:
Va dar ikeliu parodyt musu taures,jos graviruotos tik cia nelabai matyt. doh.gif Ir mano manikiuras matosi truputi:
user posted image



taures lb graziai ziurisi wub.gif mes ir galvojom risti kaspinelius ant tauriu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 29, 20:25)

o gal kas žinot, buktoj išrašinjėja sąskaitas-faktūras ar ne? g.gif aš ten nelabai domėjusis, tik girdėjus kad labai skanūs ten tortai, tai nežinau ar ten kokia firma ar namie moteris tiesiog gamina blush2.gif

Neisraso tikrai. schmoll.gif smile.gif Kepa moteris namie.
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 29, 21:25)
aš tam jau nuo dabar vaikštau su geliniu lakavimu, pasiauginsiu, o ir kelios dienos prieš vestuves nusilakavus būsiu rami kad nenulūžinės 4u.gif

o gal kas žinot, buktoj išrašinjėja sąskaitas-faktūras ar ne? g.gif aš ten nelabai domėjusis, tik girdėjus kad labai skanūs ten tortai, tai nežinau ar ten kokia firma ar namie moteris tiesiog gamina blush2.gif



o kur lakuojiesi ilgalaikiu? blush2.gif kokia kaina? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(wipse* @ 2013 04 29, 21:28)
O tai kaip ji kitaip padaryt? g.gif Ten gi zelatina su cukraus pudra,daug kas to glajaus visai nevalgo,ji tiesiog nurengia ir palieka lekstuteje.Man paciai jis irgi neskanus,o naudojamas tik del grozio.Kaip gi kitaip ta grozi isgaut?Imkit tada torta puosta ,,Beze,, bet jjo isvaizda jau nebus tokia grazi.As pati esu konditere todel zinau ka kalbu. mirksiukas.gif



as dar galvoju gal kazka panasaus i si:
user posted image

tik, kad ne tiek daug aukstu tongue.gif man graziai atrodo, tos pereinancios gelytes blush2.gif
Atsakyti
Prisiauginus nagus kaži kurie natūraliau atrodo smaili ar keturkampi? g.gif o kaip dėl blakstienų, prisiauginsit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 29, 20:41)
Prisiauginus nagus kaži kurie natūraliau atrodo smaili ar keturkampi?  g.gif  o kaip dėl blakstienų, prisiauginsit?  4u.gif

Na ir tokie ir tokie atrodo nenaturaliai,jeigu reikia klijuoti tipsus.Jeigu naguciai paauginti tada geli deda ant naturaliu nagu.Bet kuriuo atveju tipsas bus laikinai,tik tol kol reikiama ilgi priaugs tavo pacios nagas.Tada darant pildyma tipsa vis trumpins,kol galiausiai jo visai neliks. ax.gif

Del blakstienu nieko negaliu pasakyt,nes niekada dirbtiniu neturejau.Drauge buvo uzsidejus tai labai grazu,tol kol pildes kas 2-3 sav. o kai nusieme... blink.gif doh.gif vaizdas tragiskas buvo,nes su dirbtinemis nusieme ir didzioji dalis jos naturaliu blakstienu.Vaiksciojo kaip apsiverkus pora menesiu,tepe ricinos aliejum kol ataugo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wipse*: 29 balandžio 2013 - 21:03
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 29, 21:41)
Prisiauginus nagus kaži kurie natūraliau atrodo smaili ar keturkampi?  g.gif  o kaip dėl blakstienų, prisiauginsit?  4u.gif



uz poros savaiciu eisiu prisiauginti blakstienas bigsmile.gif thumbup.gif
pasiziuresiu kaip atrodo, dar pasidarysiu kelias foto ir palyginsiu, kuriose graziau ax.gif jei nk gero, tai spes man dar jos visos nukristi ir busiu su naturaliom rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(wipse* @ 2013 04 29, 21:30)
Neisraso tikrai.  schmoll.gif  smile.gif Kepa moteris namie.

ačiū už atsakymą 4u.gif

QUOTE(akela1 @ 2013 04 29, 21:36)
o kur lakuojiesi ilgalaikiu? blush2.gif  kokia kaina?  4u.gif

aš Kaune lakuojuosi visada, moku 20Lt 4u.gif o marijampolėj vieną kartą tik esu bandžius, irminoj, tai gelinis lakavimas ant rytojaus nusipupo nuo vieno nago, o po dvieju dienu dar nuo triju, tai galiausiai nusivaliau viska ne savaites neisnesiojus doh.gif o siaip ant mano nagu gelis gerai laikosi, kai gerai padaro tai iki menesio isnesioju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 29, 21:27)
ačiū už atsakymą 4u.gif
aš Kaune lakuojuosi visada, moku 20Lt 4u.gif o marijampolėj vieną kartą tik esu bandžius, irminoj, tai gelinis lakavimas ant rytojaus nusipupo nuo vieno nago, o po dvieju dienu dar nuo triju, tai galiausiai nusivaliau viska ne savaites neisnesiojus doh.gif o siaip ant mano nagu gelis gerai laikosi, kai gerai padaro tai iki menesio isnesioju ax.gif


O kur kaune lakuojies geliniu laku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 30, 10:23)
O kur kaune lakuojies geliniu laku?  4u.gif

Aistėja berods vadinasi, Krėvės prospekte 4u.gif ten anksčiau eidavau pas vieną merginą, bet dabar ji išėjo ir vietoj jos moteris dirba, bet surizikavau ir likau patenkinta, pasėmiau jos tel nr ir dabar ir kitą kartą pas ją eisiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 30, 19:37)
Aistėja berods vadinasi, Krėvės prospekte 4u.gif ten anksčiau eidavau pas vieną merginą, bet dabar ji išėjo ir vietoj jos moteris dirba, bet surizikavau ir likau patenkinta, pasėmiau jos tel nr ir dabar ir kitą kartą pas ją eisiu ax.gif


Dėkui 4u.gif

Aš visad galvojau, kad gelinis lakavimas brangiau kainuoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 30, 21:48)
Dėkui  4u.gif

Aš visad galvojau, kad gelinis lakavimas brangiau kainuoja  blush2.gif

mirksiukas.gif

jie kai pasirašo tam savo kainorašty tai ten kainos tikrai kosminės, dažniausiai 40-50lt, bet reikia eit ir klaust, o aš imu be manikiūro, grynai tik lakavimą tai 20lt moku smile.gif aišku vestuvėms brangiau šiek tiek kainuos, nes norėsis ne tik paprasto prancūziško, bet ir kokio ornamentuko ant vieno kito nago bigsmile.gif
Atsakyti