Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(wipse* @ 2013 04 29, 19:19)
Torta dariausi privaciai Buktoje,buvo nuostabaus skonio ir grozio. wub.gif  rolleyes.gif Dar uzsisakinejau sakoti Kazlu Rudoje irgi labai,labai skanus buvo burnoje tirpte tirpo... ax.gif O siaip turbut kaip ir pas visus buvo vaisiai juos irgi meniskai padare uzsisakinejau ,,pas Kristina,, saldainiai,grybukai ir t.t...

Mano buvo paprastas prancuziskas manikiuras,o ant dvieju naguciu buvo priklijuoti swarovskiukai.Paprasta,kuklu,bet labai miela... wub.gif


Aš taip pat galvoju darytis prancūzišką manikiūrą, tik bijau kad nagučiai nenulūžinėtų paskutinėm dienom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 29, 19:29)
Aš taip pat galvoju darytis prancūzišką manikiūrą, tik bijau kad nagučiai nenulūžinėtų paskutinėm dienom  blush2.gif

Nebeda... irnesakyk.gif jei nuluzines priklijuos tipsus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 29, 18:27)
Sveikos merginos  4u.gif

Kaip planuojate puošti savo nagučius vestuvėms?  4u.gif



sveika drinks_cheers.gif
ir as vis galvoju ka daryti su jais? g.gif gal patarsit?
buvau sugalvojus, kad reikia daryti prancuziska manikiura,
user posted image
po to galvojau, kad bus per daug blanku, tai prancuziska su kokiom nors gelem
user posted image
user posted image
ar siek tiek juodo ornamento,
user posted image
o dar veliau buvo ir mintis, kad nagus derinti prie puokstes geliu
user posted image


Papildyta:
[quote=wipse*,2013 04 29, 20:19]
Torta dariausi privaciai Buktoje,buvo nuostabaus skonio ir grozio. wub.gif rolleyes.gif Dar uzsisakinejau sakoti Kazlu Rudoje irgi labai,labai skanus buvo burnoje tirpte tirpo... ax.gif O siaip turbut kaip ir pas visus buvo vaisiai juos irgi meniskai padare uzsisakinejau ,,pas Kristina,, saldainiai,grybukai ir t.t...



O gal butu galima foto pamatyti torto? blush2.gif ax.gif 4u.gif
nes is pradziu ir as galvojau darytis Buktoje, bet viena drauge atkalbejo...
Atsakyti
QUOTE(wipse* @ 2013 04 29, 19:19)
Mano buvo paprastas prancuziskas manikiuras,o ant dvieju naguciu buvo priklijuoti swarovskiukai.Paprasta,kuklu,bet labai miela... wub.gif


pas mane lygiai taip pat thumbup.gif thumbup.gif

šiaip net manikiūrininkė bent man patarė darytis paprastą prancūzišką, kad negadintų bendro vaizdo, nes nuotaka ir taip labai išsipuošusi būna, o kuklumas prideda savo cinkelio tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akela1 @ 2013 04 29, 19:52)

O gal butu galima foto pamatyti torto? blush2.gif  ax.gif  4u.gif
nes is pradziu ir as galvojau darytis Buktoje, bet viena drauge atkalbejo...

wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image

O kodel atkalbejo? g.gif
Papildyta:
QUOTE(niam_ @ 2013 04 29, 19:58)
pas mane lygiai taip pat thumbup.gif  thumbup.gif 

šiaip net manikiūrininkė bent man patarė darytis paprastą prancūzišką, kad negadintų bendro vaizdo, nes nuotaka ir taip labai išsipuošusi būna, o kuklumas prideda savo cinkelio tikrai smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pritariu.
Atsakyti
Merginos,
planuojat lauktuviu sveciams idet?
Jus pacios puosites sventes vieta, ar pades kazkas? Zinot gal kokia dekoratore? Man zadejo leisti sodyba puostis penktadieni, bet tik jei nebus uzsakyta, o jei bus kas tada. Nzn ka daryt reikes.
Atsakyti
Aš tai renkuos tarp šių dviejų, ne dėl dekoravimo, o dėl formos kuri būtų gražiau g.gif
https://www.facebook.....;size=640,480
https://www.facebook.....;size=640,480
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eli_: 29 balandžio 2013 - 20:07
[quote=wipse*,2013 04 29, 20:03]
wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image

O kodel atkalbejo? g.gif
Papildyta:

Oho, grazus tortas, o kaip skonis? Kokiam kiekiui zmoniu cia buvo? Nezinau kokio didumo reikia daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(skylight @ 2013 04 29, 20:04)
Merginos,
planuojat lauktuviu sveciams idet?
Jus pacios puosites sventes vieta, ar pades kazkas? Zinot gal kokia dekoratore? Man zadejo leisti sodyba puostis penktadieni, bet tik jei nebus uzsakyta, o jei bus kas tada. Nzn ka daryt reikes.

Mes dejom sveciams lauktuviu,nes kas butu suvalges tuos visus saldumynus? doh.gif Dar buvo kas ir atsiveze torta ar sakoti.Is anksto nusipirkau vienkartiniu dezuciu parduotuveje ,,Laurisa,, ji yra Kauno g.(prie Suvalkieciu vaistines,kas nezino... ax.gif )

O kavines mes nepuosem,nes jos interjeras butu ne nederejes su kazkokiais balionais ar pomposais,ten ir taip uzteko spalvu.Pemerkem ant stalo musu su liudininke puokstes ir uzteko to puosimo. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(skylight @ 2013 04 29, 20:06)
Oho, grazus tortas, o kaip skonis? Kokiam kiekiui zmoniu cia buvo? Nezinau kokio didumo reikia daryti  g.gif

Skonis labai,labai... thumbup.gif Tiksliau jis buvo triju skirtingu skoniu...Kiek tiksliai svere ne nezinau,pas mus buvo 24 zmones,uzteko visiems,lauktuvem idejom ir dar visas pirmas aukstas antrai dienai liko.Kiek zinau skaiciuojasi taip: 200g torto vienam zmogui.
Papildyta:
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 29, 20:06)
Aš tai renkuos tarp šių dviejų, ne dėl dekoravimo, o dėl formos kuri būtų gražiau  g.gif


As uz keturkampus. ax.gif
Papildyta:
Va dar ikeliu parodyt musu taures,jos graviruotos tik cia nelabai matyt. doh.gif Ir mano manikiuras matosi truputi:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wipse*: 29 balandžio 2013 - 20:15
QUOTE(wipse* @ 2013 04 29, 21:03)
wub.gif  wub.gif  wub.gif
user posted image

O kodel atkalbejo? g.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif pritariu.




grazus thumbup.gif panasu buvau nusiziurejus tongue.gif 4u.gif biggrin.gif
sake, kad torto glajus buvo kietas ir vientisas ir pjaunant torto gabaleli traukesi visas glajus nuo torto... unsure.gif
tai paskui persigalvojau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akela1: 29 balandžio 2013 - 20:24
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 29, 20:29)
Aš taip pat galvoju darytis prancūzišką manikiūrą, tik bijau kad nagučiai nenulūžinėtų paskutinėm dienom  blush2.gif

aš tam jau nuo dabar vaikštau su geliniu lakavimu, pasiauginsiu, o ir kelios dienos prieš vestuves nusilakavus būsiu rami kad nenulūžinės 4u.gif

o gal kas žinot, buktoj išrašinjėja sąskaitas-faktūras ar ne? g.gif aš ten nelabai domėjusis, tik girdėjus kad labai skanūs ten tortai, tai nežinau ar ten kokia firma ar namie moteris tiesiog gamina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 29, 21:06)
Aš tai renkuos tarp šių dviejų, ne dėl dekoravimo, o dėl formos kuri būtų gražiau  g.gif
https://www.facebook.....;size=640,480
https://www.facebook.....;size=640,480



man smaili graziau mirksiukas.gif
Atsakyti