Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(wipse* @ 2013 04 27, 20:26)
Ir tu nori patekt i svetima vestuvini filma? bigsmile.gif  biggrin.gif
Mes samdeme siuos http://www.youtube.c...h?v=o62GrsxcL00 superiniai muzikantai!!!! thumbup.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif


Ir kiek jiems mokėjote jei ne paslaptis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 20:32)
Ir kiek jiems mokėjote jei ne paslaptis?  blush2.gif

Na kaina individualus dalykas,ji gali keistis,nezinau ar deretu skelbt viesai. g.gif ax.gif Parasiau i AZ.
Atsakyti
QUOTE(wipse* @ 2013 04 27, 20:35)
Na kaina individualus dalykas,ji gali keistis,nezinau ar deretu skelbt viesai. g.gif  ax.gif Parasiau i AZ.


Dėkui už atsakymą 4u.gif o sakykite jie ir kaip vedėjai, kokius nors žaidimus vedė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 21:26)
Jei ne paslaptis, kiek mokėsite muzikantams?  4u.gif

dėl kainos ir aš nelabai noriu skelbtis, nes kaip jau minėjau per pažintis radome ir nenorim viešinti blush2.gif bet labai daug domėjausi, tai galiu pasakyti, kad muzikantų kainos svyruoja 1500-3000 Lt, čia jau grynai kiek mes domėjomės kad ir pravestų 4u.gif už 1000 Lt pavyko rasti tik prastokus vyrukus po vieną, kurie tik atgroja kone kapelas ir viskas, o geresnių iškart kaina kyla smile.gif

QUOTE(wipse* @ 2013 04 27, 21:26)
Ir tu nori patekt i svetima vestuvini filma? bigsmile.gif  biggrin.gif

vestuvinio filmo pas mus nebus, nes operatoriaus nesamdysim, tik skolinsimės kamerą ir prašysim svečių, kad pafilmuotų svarbiausias akimirkas, turim tokių kurie mėgsta per šventes ir baliukus su fotikais ir kamerom sukiotis tai problemos nebus biggrin.gif bet į nuotraukas tai tikrai patektumėt Sidabrinee's prašymu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 20:42)
Dėkui už atsakymą  4u.gif  o sakykite jie ir kaip vedėjai, kokius nors žaidimus vedė?  blush2.gif

Taip,veda puikiai.Buvo visko ir tostu ir zaidimu.Visi sveciai lio suzaveti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wipse* @ 2013 04 27, 21:26)
Ir tu nori patekt i svetima vestuvini filma? bigsmile.gif  biggrin.gif



matai sakė nefilmuos verysad.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Ronera @ 2013 04 27, 21:49)
bet į nuotraukas tai tikrai patektumėt Sidabrinee's prašymu thumbup.gif


va bent tiek gerai kad į kadrą pateksiu flirt.gif

P.S o šiaip mes su Ronera realiai bendraujam , esam kelis kartus susitikę , tai ir norisi nueit pasveikint tokią jei svarbia dieną , o ir tikiu kad dar ne kartą susitiksim , aišku dar skirtingi miestai daro savo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(wipse* @ 2013 04 27, 20:52)
Taip,veda puikiai.Buvo visko ir tostu ir zaidimu.Visi sveciai lio suzaveti. thumbup.gif


Labai dėkui 4u.gif reiks bandyti su jais susisiekti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 27, 21:56)
matai sakė nefilmuos verysad.gif  lotuliukas.gif
va bent tiek gerai kad į kadrą pateksiu  flirt.gif 

P.S o šiaip mes su Ronera realiai bendraujam , esam kelis kartus susitikę , tai ir norisi nueit pasveikint tokią jei svarbia dieną , o ir tikiu kad dar ne kartą susitiksim  , aišku dar skirtingi miestai daro savo  rolleyes.gif

paprašysim kad ir pafilmuotų kas nors tarp tų svarbiausių akimirkų, visgi reikia ir į svečių pageidavimus atsižvelgt, nebūsiu aš jau nuotaka siaubūnė kad viskas tik mum ir apie mus lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet pas mus bus du fotografai, tai tikrai manau kad neliks nė vieno likusio už kadro biggrin.gif

o aš jau noriu ir vėl susitikt bigsmile.gif nieko, tuoj savo BBD pabaigsiu rašyt ir bus mano dienos mano naktys savaitgaliais, galėsiu sau leist ne tik reikalus mieste susitvarkyt, bet ir draugus aplankyt thumbup.gif o dar kai bus geras oras tai nenorėsim taip dažnai savaitgaliais Kaune likt, vis tiek pas tėvus grįžus tai galima vos ne visą dieną lauke praleist, o ten ir yra daug žmonių su kuriais galima susitikt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 27, 22:09)
nieko, tuoj savo BBD


juokingai šitas nuskambėjo žinant jo trumpinį tarp jaunimo... lotuliukas.gif

o susitikt jau reikėtų tikrai drinks_cheers.gif kai atšils galėsim kur parke miesto susitikt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 27, 22:14)
juokingai šitas nuskambėjo žinant jo trumpinį tarp jaunimo...  lotuliukas.gif 

o susitikt jau reikėtų tikrai drinks_cheers.gif  kai atšils galėsim kur parke miesto susitikt mirksiukas.gif

tarp studentų IV kurse jis kitaip verčiamas, o tingėjau pilną žodį rašyt lotuliukas.gif bet kita vertus, dviprasmiška, nes apie tą bakalaurinį gali abiem prasmėm sakyt doh.gif lotuliukas.gif

jau aš laukiu nesulaukiu, kada galėsiu grįžt į marijampolę be jokių rūpesčių ir visą savaitgalį daryt ką tik norėsiu rolleyes.gif ir žinoma būtinai tada susitiksim, jau man visai nebedaug kankintis liko ir galėsiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 18:57)
Mūsų draugai tuokėsi prieš pora savaičių, tai jie mums sakė, kad būtinai turim kuo greičiau važiuot į bažnyčią tartis, nes tris mėnesius trunka tie kursai  g.gif  tai aš vis pergyvenu ar viską spėsim, nes laiko lieka vis mažiau  g.gif
O Jūs šaunuoliai, kad viską suspėjot  4u.gif



o mums kunigas sake, kad ten tik kelis, kokius 5, kartus nueisim ir viskas, sake: "per pora savaiciu galit iseit tuos kursus" g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akela1: 27 balandžio 2013 - 21:28
QUOTE(akela1 @ 2013 04 27, 22:21)
o mums kunigas sake, kad ten tik kelis, kokius 5, kartus nueisim ir viskas, sake: "per pora savaiciu galit iseit tuos kursus"  g.gif

gali ir taip būt, čia yra jau ištekėjusių merginų, kurios lankė Marijampolėj kursus 4u.gif mes Kaune kai klausėm tai vieni kursai kartą per savaitę ir taip keturias sav., o kur mes ėjom tai 8 užsiėmimai po kartą per savaitę 4u.gif
Atsakyti