Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 27, 18:35)
žinoma kad nieko nenutiks jei pusę taurės išgersiu  smile.gif 

Suprantama , o kai išvis jau bus likę kelios sav tada iš kailio nersiesi kaip dar ką geriau padaryt..  biggrin.gif

dar dabar nervina ir tai, kad visokių darbų daug likę, o nėra laiko kada juos daryt, tai ir neramu, vis suku galvą kada ir kaip, o va jau paskui būsiu bakalaurą pabaigus, o ir draugai jau bus susituokę, tai likusius pora mėnesiukų visą nuo darbo laisvą laiką galėsiu skirti tam bigsmile.gif bet kaip nekantrauju viską daryt dabar, nes toks smagus dalykas tas planavimas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 27, 18:43)
dar dabar nervina ir tai, kad visokių darbų daug likę, o nėra laiko kada juos daryt, tai ir neramu, vis suku galvą kada ir kaip, o va jau paskui būsiu bakalaurą pabaigus, o ir draugai jau bus susituokę, tai likusius pora mėnesiukų visą nuo darbo laisvą laiką galėsiu skirti tam bigsmile.gif bet kaip nekantrauju viską daryt dabar, nes toks smagus dalykas tas planavimas doh.gif  lotuliukas.gif


nieko viską laisvai suspėsi smile.gif mes susigalvojom tuoktis nelikę nei 3mėn iki vestuvių o ir laisvai viską spėjom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 27, 18:47)
nieko viską laisvai suspėsi  smile.gif  mes susigalvojom tuoktis nelikę nei 3mėn iki vestuvių o ir laisvai viską spėjom  thumbup.gif

tai va, dėl to aš ir visai nepergyvenu, tik tiek kad rūpi viską kuo greičiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 27, 17:47)
nieko viską laisvai suspėsi  smile.gif  mes susigalvojom tuoktis nelikę nei 3mėn iki vestuvių o ir laisvai viską spėjom  thumbup.gif


Mūsų draugai tuokėsi prieš pora savaičių, tai jie mums sakė, kad būtinai turim kuo greičiau važiuot į bažnyčią tartis, nes tris mėnesius trunka tie kursai g.gif tai aš vis pergyvenu ar viską spėsim, nes laiko lieka vis mažiau g.gif
O Jūs šaunuoliai, kad viską suspėjot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 18:57)
Mūsų draugai tuokėsi prieš pora savaičių, tai jie mums sakė, kad būtinai turim kuo greičiau važiuot į bažnyčią tartis, nes tris mėnesius trunka tie kursai  g.gif  tai aš vis pergyvenu ar viską spėsim, nes laiko lieka vis mažiau  g.gif
O Jūs šaunuoliai, kad viską suspėjot  4u.gif

kursai tikrai netrunka tris mėnesius, jeigu eitumėt Kaune (jeigu vis dėlto reiktų), tai galima rinktis arba mėnuo arba du 4u.gif o tie trys mėnesiai tai aš su jais girdėjus tik tiek, kad kai kurios bažnyčios pageidauja ateit su prašymu tuoktis likus ne daugiau kaip trim mėnesiam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 18:57)
Mūsų draugai tuokėsi prieš pora savaičių, tai jie mums sakė, kad būtinai turim kuo greičiau važiuot į bažnyčią tartis, nes tris mėnesius trunka tie kursai  g.gif  tai aš vis pergyvenu ar viską spėsim, nes laiko lieka vis mažiau  g.gif
O Jūs šaunuoliai, kad viską suspėjot  4u.gif


Kaip atsakė Ronera tikrai netrunka 3mėn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 27, 18:48)
Kaip atsakė Ronera tikrai netrunka 3mėn smile.gif


Svarbiausia, kad rasčiau vestuvinę suknelę blush2.gif
Sakykit merginos, Jūs visos savo vestuvėms samdėt muzikantus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 20:03)
Svarbiausia, kad rasčiau vestuvinę suknelę  blush2.gif 
Sakykit merginos, Jūs visos savo vestuvėms samdėt muzikantus?  4u.gif

aišku kad rasi mirksiukas.gif aš labai ilgai savosios ieškojau, apvažiavau tikriausiai didžąją dalį Marijampolės salonų, ir jau buvau puolu į paniką kad radau labai gražių, nu bet nė viena nėra pati pačiausia, bet atėjo ir į mano kiemą šventė ir dabar savosios suknelės tikriausiai nekeisčiau į nieką wub.gif

mes samdėmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 27, 19:30)
aišku kad rasi mirksiukas.gif aš labai ilgai savosios ieškojau, apvažiavau tikriausiai didžąją dalį Marijampolės salonų, ir jau buvau puolu į paniką kad radau labai gražių, nu bet nė viena nėra pati pačiausia, bet atėjo ir į mano kiemą šventė ir dabar savosios suknelės tikriausiai nekeisčiau į nieką wub.gif

mes samdėmės 4u.gif


o per kur radote muzikantus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 20:39)
o per kur radote muzikantus?  4u.gif

kaip ir visa kita - ieškojom internete, su daug kuo skambinomės, bendravom, bet galiausiai susiradom vistik per pažintis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 27, 19:41)
kaip ir visa kita - ieškojom internete, su daug kuo skambinomės, bendravom, bet galiausiai susiradom vistik per pažintis blush2.gif


Jei ne paslaptis, kiek mokėsite muzikantams? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 27, 17:21)
laukiu kada tave pamatysiu tą dieną , atrodysi tobulai wub.gif  o gal ir wipse prisijungs eit su manim į bažnyčia pasveikint Roneros?  bigsmile.gif

Ir tu nori patekt i svetima vestuvini filma? bigsmile.gif biggrin.gif

QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 19:39)
o per kur radote muzikantus?  4u.gif

Mes samdeme siuos http://www.youtube.c...h?v=o62GrsxcL00 superiniai muzikantai!!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti