Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 13:56)
g.gif  tai kaip dabar žinoti pasikeitęs ar tikrai tas pats kunigas
Nusiūrėjom labai gražius zomšinius batus, bet tikriausiai prie kostiumo jie nelabai žiūrisi  verysad.gif


tai kai pirksit neškitės ir kelnes ir matysit tinka ar ne mirksiukas.gif o gal bus galimybė ir užsidėti kelnes, kad iškart pamatytumėt tinka ar ne smile.gif

mano vyrui, kai pirkom batus būtent taip ir darėm smile.gif Step Tope paprašėm, kad leistų kur nematomai pasikeist kelnes, tai sutiko ir matėm kaip atrodo smile.gif o jo batai buvo zomšiniai ir dar žali bei tokie labiau sportinio tipo ax.gif mums patiems atrodė gražiai ir prie kostiumo taip jaunatviškai žiūrėjosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 14:29)

Tikėkimės, kad vis dar tas pats kunigas ten yra, o nepasikeitęs  4u.gif


tikrai , kad tas pats , nes anytos kaimynas jis biggrin.gif


Tiesa vis pamirštu pasakyt wipsei smile.gif tu papuolus į mūsų vestuvių filmuotą medžiagą thumbup.gif čia tik praeitą sav pamačiau kai draugei rodžiau tai kai mes grįžtam į kavinę man grynai ten prie gatvės tu eini su savo mažiuke g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 27, 16:04)

Tiesa vis pamirštu pasakyt wipsei   smile.gif tu papuolus į mūsų vestuvių filmuotą medžiagą thumbup.gif  čia tik praeitą sav pamačiau kai draugei rodžiau tai kai mes grįžtam į kavinę man grynai ten prie gatvės tu eini su savo mažiuke g.gif  biggrin.gif

Vajetau... blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif na tai iskirpkit montuodami... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wipse* @ 2013 04 27, 17:19)
Vajetau... blink.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif na tai iskirpkit montuodami... biggrin.gif


tai ten gerai nematyt , sakau aš kiek žiūrėjau tik dbr pastebėjau biggrin.gif o montuotoj tos vietos net nėra čia tik orginalioj kur visiškai niekas nekarpyta smile.gif
Atsakyti
Kadangi yra nauju nuotaku,tai dar karta imesiu nuoroda cia yra viskas ko gali prireikti planuojant vestuves Suvalkijoje. thumbup.gif
Papildyta:
Ronera,suknele tavo nuostabi. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(niam_ @ 2013 04 27, 15:33)
tai kai pirksit neškitės ir kelnes ir matysit tinka ar ne  mirksiukas.gif o gal bus galimybė ir užsidėti kelnes, kad iškart pamatytumėt tinka ar ne smile.gif

mano vyrui, kai pirkom batus būtent taip ir darėm smile.gif Step Tope paprašėm, kad leistų kur nematomai pasikeist kelnes, tai sutiko ir matėm kaip atrodo smile.gif o jo batai buvo zomšiniai ir dar žali bei tokie labiau sportinio tipo  ax.gif  mums patiems atrodė gražiai ir prie kostiumo taip jaunatviškai žiūrėjosi smile.gif


Na mes kur tuos žiūrėjom tai juodi su raudonu apvaduku, tai labai tiktų nes mano puokštė bus iš raudonų rožių 4u.gif pasinaudosim tavo patarimu ir nusinešim kelnias, kad matytume bendrą vaizdą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(wipse* @ 2013 04 27, 16:26)
Kadangi yra nauju nuotaku,tai dar karta imesiu nuoroda  cia yra viskas ko gali prireikti planuojant vestuves Suvalkijoje. thumbup.gif
Papildyta:
Ronera,suknele tavo nuostabi. wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Dėkui už nuorodą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wipse* @ 2013 04 27, 17:26)
Ronera,suknele tavo nuostabi. wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

ačiū 4u.gif

man šita suknelė irgi labai patinka, vis įsijungiu pasigrožėt ir tokios geros emocijos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 27, 18:01)
ačiū 4u.gif

man šita suknelė irgi labai patinka, vis įsijungiu pasigrožėt ir tokios geros emocijos wub.gif


laukiu kada tave pamatysiu tą dieną , atrodysi tobulai wub.gif o gal ir wipse prisijungs eit su manim į bažnyčia pasveikint Roneros? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 27, 18:21)
laukiu kada tave pamatysiu tą dieną , atrodysi tobulai wub.gif  o gal ir wipse prisijungs eit su manim į bažnyčia pasveikint Roneros?  bigsmile.gif

blush2.gif kviečiam visas kurios tik norit, pasižadam skanių saldainių ir gardaus šampano mirksiukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
tiesa, kai kas šampano gaus tik mažiuką gurkšniuką nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 27, 18:27)
blush2.gif kviečiam visas kurios tik norit, pasižadam skanių saldainių ir gardaus šampano mirksiukas.gif  biggrin.gif
Papildyta:
tiesa, kai kas šampano gaus tik mažiuką gurkšniuką nestuke.gif  biggrin.gif


už tavo laimę tikrai išgersiu šampano mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 27, 18:28)
už tavo laimę tikrai išgersiu šampano  mirksiukas.gif

kaip miela blush2.gif rolleyes.gif aišku aš juokauju, nuo taurės šampano dar nė vienai nėštukei nieko neatsitiko, ne kasdien ir proga būna kad kelt po taurę cool.gif

bet jau žinokit ateina tas laikas pas mane kai ta dienelė artėja ir negaliu nė dirbt nė bakalaurą rašyt susikaupt, vis mintyse svajoju ir planuoju įvairias detales kaip geriau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 27, 18:33)
kaip miela blush2.gif  rolleyes.gif aišku aš juokauju, nuo taurės šampano dar nė vienai nėštukei nieko neatsitiko, ne kasdien ir proga būna kad kelt po taurę cool.gif

bet jau žinokit ateina tas laikas pas mane kai ta dienelė artėja ir negaliu nė dirbt nė bakalaurą rašyt susikaupt, vis mintyse svajoju ir planuoju įvairias detales kaip geriau blush2.gif  biggrin.gif


žinoma kad nieko nenutiks jei pusę taurės išgersiu smile.gif

Suprantama , o kai išvis jau bus likę kelios sav tada iš kailio nersiesi kaip dar ką geriau padaryt.. biggrin.gif
Atsakyti