Įkraunama...
Įkraunama...

***Suvalkijos nuotakos 2013m.***

dėl sakramento tai sutuoks tas kunigas juk aš ir jo neturiu tik man jis vis sakė kad mane užrašys kad jį išsilaikyčiau , bet taip ir neužrašė o aš net nenoriu jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 27, 13:44)
dėl sakramento tai sutuoks tas kunigas juk aš ir jo neturiu tik man jis vis sakė kad mane užrašys kad jį išsilaikyčiau , bet taip ir neužrašė o aš net nenoriu jo biggrin.gif

na jei pas tą patį kunigą tuoksis tai manau tikrai problemų nebus žinant jį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 27, 12:50)
na jei pas tą patį kunigą tuoksis tai manau tikrai problemų nebus žinant jį biggrin.gif



Nezinau ar cia tiesa,bet mums kazkas minejo ,kad butinas yra tik kriksto sakramentas,kad sutuoktu baznycioje.
Atsakyti
QUOTE(arual222 @ 2013 04 27, 13:55)
Nezinau ar cia tiesa,bet mums kazkas minejo ,kad butinas yra tik kriksto sakramentas,kad sutuoktu baznycioje.

gali būti, bet visgi manau kad čia ir nuo kunigo malonės priklauso, nes mokykloje per tikybą pamenu labai akcentuodavo kad visi sakramentai turi būti priimami iš eilės, t.y. jeigu ankstesnio neturi, negali priimti paskesnio, bet mokykla yra mokykla su savo keistom tikybos mokytojom biggrin.gif nors mūsų kunigas bažnyčioj klausė ar esam priėmę sutvirtinimą ir pildant anketą reikėjo įrašyti kur ir kada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 27, 12:34)
4u.gif

papasakok daugiau, ką jau esat nuveikę vestuvių planavime mirksiukas.gif gal jau suknelę turi? smile.gif kokioj sodyboj švęsit? rolleyes.gif


Suknelės vis pasižiūriu, tik neapsisprendžiu ar nuomotis ar pirkti internetu g.gif
Sodyba pažįstamų netoli lazdijų smile.gif išsirinkom jau žiedus, dabar belieka tik nusipirkti cool.gif
Vakar jau nusipirkom kostiumą, dabar vyrui beliko marškiniai ir batai nupirkti cool.gif
Dabar kurią dienelę važiuosim į bažnyčią, abu šiemet baigiam universitetus ir dirbam tai vis nebuvo laiko unsure.gif
Taip pat jau turim išsirinkę liudininkus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 14:00)
Suknelės vis pasižiūriu, tik neapsisprendžiu ar nuomotis ar pirkti internetu  g.gif
Sodyba pažįstamų netoli lazdijų smile.gif išsirinkom jau žiedus, dabar belieka tik nusipirkti  cool.gif
Vakar jau nusipirkom  kostiumą, dabar vyrui beliko marškiniai ir batai nupirkti  cool.gif
Dabar kurią dienelę važiuosim į bažnyčią, abu šiemet baigiam universitetus ir dirbam tai vis nebuvo laiko  unsure.gif
Taip pat jau turim išsirinkę liudininkus  thumbup.gif

na aš suknelės nesiryžau pirktis internetu, bet kitos tai daro ir lieka patenkintos smile.gif

mes B kostiumą nuomosimės, jau jis draugų vestuvėms pirks kostiumą tai tas galės likt ir ateičiai, o vestuvėms norim šviesaus, prabangesnio, o kai pažiūrėjom iš arti kaip jie atrodo tai kažin ar dar kur paskui tokį užsidėtų, man jau jie grynai vestuviniai blush2.gif biggrin.gif o ir nuomos kainos palyginus nesikandžioja, galima rasti pakankamai pigiai išsinuomoti smile.gif

kur studijuoji? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2013 04 27, 13:04)
na aš suknelės nesiryžau pirktis internetu, bet kitos tai daro ir lieka patenkintos smile.gif

mes B kostiumą nuomosimės, jau jis draugų vestuvėms pirks kostiumą tai tas galės likt ir ateičiai, o vestuvėms norim šviesaus, prabangesnio, o kai pažiūrėjom iš arti kaip jie atrodo tai kažin ar dar kur paskui tokį užsidėtų, man jau jie grynai vestuviniai blush2.gif  biggrin.gif o ir nuomos kainos palyginus nesikandžioja, galima rasti pakankamai pigiai išsinuomoti smile.gif

kur studijuoji? 4u.gif


Maniškis norėjo tamsaus vestuvėms, mes rinkomės pagal tai, kad gražiai atrodytų ant jo smile.gif
Rinkomės tokį kostiumą, kad jis dar ne kartą galėtų apsirenkti cool.gif
Aš studijuoju KTU 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrinee @ 2013 04 27, 12:44)
dėl sakramento tai sutuoks tas kunigas juk aš ir jo neturiu tik man jis vis sakė kad mane užrašys kad jį išsilaikyčiau , bet taip ir neužrašė o aš net nenoriu jo biggrin.gif


Tikėkimės, kad vis dar tas pats kunigas ten yra, o nepasikeitęs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 14:29)
Maniškis norėjo tamsaus vestuvėms, mes rinkomės pagal tai, kad gražiai atrodytų ant jo  smile.gif
Rinkomės tokį kostiumą, kad jis dar ne kartą galėtų apsirenkti  cool.gif
Aš studijuoju KTU  4u.gif
Papildyta:
Tikėkimės, kad vis dar tas pats kunigas ten yra, o nepasikeitęs  4u.gif

maniškis tai tamsaus nenori vien dėl to, kad vasaros vidurys, gali būt karšta, ir šiaip su tuo tamsiu kostiumu dar galės prisibūti visur, o tą dieną lygiai taip kaip ir aš su savo suknele, taip ir jis nori pabūti išskirtinis rolleyes.gif

kunigas ten tikrai tas pats 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronera: 27 balandžio 2013 - 13:44
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 13:29)
Tikėkimės, kad vis dar tas pats kunigas ten yra, o nepasikeitęs  4u.gif



Sveika prisijungus!!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wipse*: 27 balandžio 2013 - 13:54
QUOTE(Ronera @ 2013 04 27, 13:42)
maniškis tai tamsaus nenori vien dėl to, kad vasaros vidurys, gali būt karšta, ir šiaip su tuo tamsiu kostiumu dar galės prisibūti visur, o tą dieną lygiai taip kaip ir aš su savo suknele, taip ir jis nori pabūti išskirtinis rolleyes.gif

kunigas ten tikrai tas pats 4u.gif



QUOTE(wipse* @ 2013 04 27, 13:49)
Nuvilsiu...kunigas pasikeites.Mes Sunsku baznycioje norejom savo dukryte vasara krikstyt,tas kunigas MB pazystamas buvo,tai norejom pas ji.Deja...jo jau nebera Sunsku baznycioje. unsure.gif  verysad.gif
Sveika prisijungus!!! 4u.gif


g.gif tai kaip dabar žinoti pasikeitęs ar tikrai tas pats kunigas
Nusiūrėjom labai gražius zomšinius batus, bet tikriausiai prie kostiumo jie nelabai žiūrisi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli_ @ 2013 04 27, 13:56)
g.gif  tai kaip dabar žinoti pasikeitęs ar tikrai tas pats kunigas
Nusiūrėjom labai gražius zomšinius batus, bet tikriausiai prie kostiumo jie nelabai žiūrisi  verysad.gif

Labai atsiprasau doh.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif sumaisiau,Gizu kunigas pakeistas. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wipse* @ 2013 04 27, 13:57)
Labai atsiprasau doh.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif sumaisiau,Gizu kunigas pakeistas. blush2.gif  ax.gif


O tai gerai tada thumbup.gif
Atsakyti