Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(slyva @ 2013 05 21, 13:16)
Jau matau kas per kopeteles biggrin.gif Hm, man tai nelabai praktiskai atrodo smile.gif Geriau spintele biggrin.gif

Jo, praktiškumo daug nėra, daugiau dėl grožio wub.gif
dar galima žurnalus laikyti, pvz. šalia wc pastačius biggrin.gif
user posted image

kriaukles įsivaizuoju maždaug taip, tai geriau ko gero lygi siena g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 21 gegužės 2013 - 12:37
Tikrai lygi siena geriau.
Nuotraukos labai gražios, kaip išlaikyti tokį grožį namuose, neapkrovus visokiais muilais ir kosmetika.. doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2013 05 21, 14:06)
Tikrai lygi siena geriau.
Nuotraukos labai gražios, kaip išlaikyti tokį grožį namuose, neapkrovus visokiais muilais ir kosmetika..  doh.gif  bigsmile.gif

Viską slėpti biggrin.gif tarkim paskutinėje foto tie krepšiukai apačioje, į juos gali labai daug kas tilpti, o nesimato. O kad muilas ir koks dantų šepetukas stovės, tai dzin smile.gif aš mėgstu tvarką palaikyti ir viską suslapstyti, tik reikia pasidaryti, kur slėpti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2013 05 21, 14:06)
Tikrai lygi siena geriau.
Nuotraukos labai gražios, kaip išlaikyti tokį grožį namuose, neapkrovus visokiais muilais ir kosmetika..  doh.gif  bigsmile.gif

Viską slėpti biggrin.gif tarkim paskutinėje foto tie krepšiukai apačioje, į juos gali labai daug kas tilpti, o nesimato. O kad muilas ir koks dantų šepetukas stovės, tai dzin smile.gif aš mėgstu tvarką palaikyti ir viską suslapstyti, tik reikia pasidaryti, kur slėpti smile.gif
Atsakyti
Man tai sviestuvai patinka toj paskutinej foto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 05 21, 13:42)
Viską slėpti  biggrin.gif tarkim paskutinėje foto tie krepšiukai apačioje, į juos gali labai daug kas tilpti, o nesimato. O kad muilas ir koks dantų šepetukas stovės, tai dzin smile.gif aš mėgstu tvarką palaikyti ir viską suslapstyti, tik reikia pasidaryti, kur slėpti smile.gif

Slėpti... ax.gif Atrodo, tik dviese gyvenam, bet vis tiek nesusislepia viskas biggrin.gif Tiksliau, aš vienintelė, kuri nori slėpti biggrin.gif
Pas mane visur dėžių dėžučių, viską sukišu kuo giliau, palikdama tik labiausiai reikalingus daiktus, bet taip jau gaunasi, kad savaime tų reikalingų atsiranda vis daugiau ir jie būna padėti kur pakliūva biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal žinot kur galima rasti pirkti tokią lentynėlę?

user posted image

Domina Kaune arba internete. 4u.gif



Atsakyti
Sveiki,
Gal galite kas patarti...? Užsakėme vonios baldus. Spintelė su veidrodžiu bus 12 cm gylio. Kokio atstumo (nuo sienos) šviestuvą rinktis virš veidrodžio? Šviestuvo atstumas nuo sienos turbūt turi būti didesnis? Ar toks pat? Net neįsivaizduoju. Buvo kartu prie tos vonios spintelės toks šviestuvas, bet man jis napatiko, pamaniau, nusipirksiu atskirai pati. Bet va, pasirodo, pagrindinių dalykų nežinau.
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 05 21, 07:43)
Reiktų pagalbos dėl bendro išdėstymo  4u.gif
Nežinau, ką daryti su kriauklėmis, noriu dviejų, bet yra tokia kaip niša sienoje, ją galima lyginti, bet gal nereikia  g.gif gal ir taip žiūrėtųsi kriauklės  g.gif dėčiau du veidrodžius, o kriaklės turėtų vieną stalą, tik ties viena jis būtų platesnis. Ar geriau dėti du atskirus  g.gif
Kur dėti gyvatuką?
Ir nelabai lieka vietos kabinti rankšluosčiams  g.gif
Gla kuri patarsit?
user posted image

QUOTE(Carpe diem @ 2013 05 21, 11:06)
ten 130 cm ir skaičiuojant nuo pat durų staktos, tai man atrodo mažoka dviems kriauklėms, noriu, kad plačiau būtų  ax.gif
todėl galvoju, kad reiktų lyginti tą nišą ir dėti kriaukles per vidurį tos sienos (siena išeina 260 cm), tuomet prie durų liktų vietos rankšluosčiams.
O gyvatuką galvoju bandyti dėti tarp vonios ir wc, esu mačiusi ir dušo kabinoje, bet nežinau  g.gif dar vieta galima virš vonios ties langu  g.gif

Man tai sienos lyginimas prilygsta vietos svaistymui. Net jei tai pora cm ax.gif Kad sudaryt vientisumo vaizda, tiesiog prie vienos praustuves dary2iau platesni "stalvirsi" ir gilesne spintele su veidrodziu, o prie kitos arba mazesne spintele arba tik veidrodi. Ziurint kaip linijos susiveda ir kaip patogiau. Ranksluosciams siulyciau irengti vieta prie duru (ypac rankiniams) ir taip pat prie vonios/duso kazkur aplink langa. Vat ten aplink langa talpinciau ir gyvatuka, nes ten patogiausia pasiimti siltus ranksluoscius 4u.gif Dabar tu gyvatuku/radiatoriu buna visokiu dydziu/auksciu/storiu, tai manau galima atitaikyti ar koki plona ir auksta prie lango ar zemesni gilesni po langu.
QUOTE(Lapkritė @ 2013 05 22, 08:44)
Sveiki,
Gal galite kas patarti...? Užsakėme vonios baldus. Spintelė su veidrodžiu bus 12 cm gylio. Kokio atstumo (nuo sienos) šviestuvą rinktis virš veidrodžio? Šviestuvo atstumas nuo sienos turbūt turi būti didesnis? Ar toks pat? Net neįsivaizduoju. Buvo kartu prie tos vonios spintelės toks šviestuvas, bet man jis napatiko, pamaniau, nusipirksiu atskirai pati. Bet va, pasirodo, pagrindinių dalykų nežinau.
Ačiū.

O ka tas sviestuvas apsvies? Vonios kambari ar veida zmogaus prie veidrodzio? Jei veida, tai sakyciau turi buti tam tarpe kur baigiasi spintele ir baigiasi praustuve su spintele (jei teisingai supratau, kad spintele virs plautuves), pvz spintele 12, plautuve+spintele kurioje ji imontuota 50, tai sviestuvas turetu buti tarp 12 ir 50 cm nuo sienos, gal koki 20-25cm g.gif Gal geriausia atsistoti pries ta spintele kaip normaliai stovit pasiziureti, kad sviestuvas nebutu virs galvos ax.gif Manau cia kiekvienam skirtingai bus, nes vieni prikisa nosi prie veidrodzio, kiti megsta stovet atokiau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 05 22, 13:44)
Man tai sienos lyginimas prilygsta vietos svaistymui. Net jei tai pora cm  ax.gif  Kad sudaryt vientisumo vaizda, tiesiog prie vienos praustuves dary2iau platesni "stalvirsi" ir gilesne spintele su veidrodziu, o prie kitos arba mazesne spintele arba tik veidrodi. Ziurint kaip linijos susiveda ir kaip patogiau. Ranksluosciams siulyciau irengti vieta prie duru (ypac rankiniams) ir taip pat prie vonios/duso kazkur aplink langa. Vat ten aplink langa talpinciau ir gyvatuka, nes ten patogiausia pasiimti siltus ranksluoscius  4u.gif  Dabar tu gyvatuku/radiatoriu buna visokiu dydziu/auksciu/storiu, tai manau galima atitaikyti ar koki plona ir auksta prie lango ar zemesni gilesni po langu.


Lygint sienos irgi nenoriu, bet labiausiai norisi, kad dvi kriauklės būtų sujungtos, o ne atskiras spintutes turėtų po apačia, o tada tas kampukas susidaro, klausimas, ar dėl jo man neišbrangs spintelių po kriauklėm pagaminimas, nestandartas jau bus biggrin.gif nors aš ne prieš, kad ties viena kriaukle būtų gilesnis stalviršis ir tada veidrodžius du dėti reiktų, o ne vieną didelį.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 05 20, 15:18)
Gal ir labai durnai nuskambės, bet gal galit pakomentuoti, ar tikrai reikalaingas gyvatukas į vonios kambarį su šildomom grindim?  blush2.gif


Tikrai nereikalingas. Turim sildomas grindis ir gyvatuka, gyvatuka jungiam 2-3 kartus metuose doh.gif Nebent gyvatukas vandeninis, tada gal dar pasvarstyciau, bet elektrinio tai tikrai nedeciau.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 05 22, 12:57)
Lygint sienos irgi nenoriu, bet labiausiai norisi, kad dvi kriauklės būtų sujungtos, o ne atskiras spintutes turėtų po apačia, o tada tas kampukas susidaro, klausimas, ar dėl jo man neišbrangs spintelių po kriauklėm pagaminimas, nestandartas jau bus  biggrin.gif nors aš ne prieš, kad ties viena kriaukle būtų gilesnis stalviršis ir tada veidrodžius du dėti reiktų, o ne vieną didelį.

Gal vertėtų pasikonsultuoti su baldininkais? Kaip aš įsivaizduoju, jei daromi baldai pagal užsakyma, tai visai nėra problemos spintelės, kurioje montuojamos kriauklės vieną galą padaryti gilesnį ir "stalviršį" platesnį g.gif

QUOTE(baltasakne @ 2013 05 22, 14:20)
Tikrai nereikalingas. Turim sildomas grindis ir gyvatuka, gyvatuka jungiam 2-3 kartus metuose  doh.gif Nebent gyvatukas vandeninis, tada gal dar pasvarstyciau, bet elektrinio tai tikrai nedeciau.

Aš tai pridėčiau, kad viskas priklauso nuo namo/vonios kambario šiltumo ir ar gyventojai mėgsta šilumą ar vėsumą. Aš mėgstu šiltai (nuolat šaltanosiauju), vonia mūsų su langu (kitos 3 sienos vidinės), lyg ir šilta. Dėsimės šildomas grindis ir gyvatuką/šildomą rankšluosčių džiovyklą (neelektrinę). Abu norim šiltų ranksluosčių žiemą, o aš tai ir suledėčiau be papildomos šilumos doh.gif Kad vien grindų šildymo neužtenka žinau iš pasisvečiavimų pas artimuosius, kai kojom šilta ir malonu, o visa kita dreba ax.gif
Atsakyti