Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Slyva, gražų klozetą išsirinkot, kokia jo kaina? su dangčiu ar be?

taip, nemažai yra komplektų - bakelis plius klozetas. Bet dasideda dar klavišas, laikikliai, tarpinės ir dar gal kažkas.

Nusižiūrėjau dabar grohe 5in1 - potinkinis rėmas + tvirtinimai + chromuotas dviejų nuleidimo funkcijų mygtukas + garso izoliacinė tarpinė + Fresh kvapų konteineris
Bet prie jo gi pačio klozeto su dangčiu dar reikia. Ir galvoju, tiksliau - nežinau - ar ant jo bet koks klozetas tinka ar ne blush2.gif pakomentuokit, prašau, kas žinot kažką daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 13, 22:33)
na labai jau taip drasiai su spalvyte suzaidet thumbup.gif  as bijociau, kad atsibos greit arba prades erzint, o su plytelem ne taip lengva, norint jas pakeist doh.gif
as ir noriu ryskumo namuose, bet kazkaip stabdau save ax.gif
Vaida, neskaitant cia tu mano sapaliojimu, man labai grazu wub.gif

Na tokia spalva tikrai neatsibos greit. Labai grazu, gyva, blizgios plyteles didina erdve, manau kad ir baldus grazius uzsisaket. Sveikinu, Vaida!
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 05 20, 15:18)
Gal ir labai durnai nuskambės, bet gal galit pakomentuoti, ar tikrai reikalaingas gyvatukas į vonios kambarį su šildomom grindim?  blush2.gif
Mes nedėjom gyvatuko. Po savaitės naudojimosi vonia jau įpratau, kad rankšluosčius reikia pasiimti iš balkono ir po to juos ten vėl padžiauti. Jie man labai gaiviai kvepia tokia saule, gamta (pro langus mišką matau). Jei manot, kad tingėsit eiti pasiimti rankšluosčių, tada dėkit.
Mes irgi galbūt būtume dėję, bet per vėlai su meistru pašnekėjom, dėl to nebesigavo. Bet, kaip sakiau, jau įpratau ir viskas tvarkoj thumbup.gif
Ai, grindys šildomos, tik dar nė karto nejungiau, nereikia vasarą tikrai smile.gif


QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2013 05 20, 16:25)
Na tokia spalva tikrai neatsibos greit. Labai grazu, gyva, blizgios plyteles didina erdve, manau kad ir baldus grazius uzsisaket. Sveikinu, Vaida!

Ačiū labai 4u.gif Baldai paprasti, standartiniai, bet mano akiai gražiai atrodo.
Nefotografuoju, nes vonioj vis dar šaldytuvas stovi, tai išdarko vaizdą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 05 20, 15:18)
Gal ir labai durnai nuskambės, bet gal galit pakomentuoti, ar tikrai reikalaingas gyvatukas į vonios kambarį su šildomom grindim?  blush2.gif


jeigu vasara grindys sildomos, bus labai jau karsta vonioje... nezinau, bet speju.
ranksluoscius kazkiap reikia ryte padziovinti smile.gif nenumesi gi dregnu bet kur... ant gyvatuko jie metami juk ... ziema jie balkone nelabai pradzius. man faina nuo gyvatuko nuimti ir isiltus susisupti ziema ranksluoscius
paskui jeigu koki ruba greitai reikia issiskalbtti ziema... apsitasko tarkime - ir greitai praskalbi...
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2013 05 20, 16:48)
Slyva, gražų klozetą išsirinkot, kokia jo kaina? su dangčiu ar be?

taip, nemažai yra komplektų - bakelis plius klozetas. Bet dasideda dar klavišas, laikikliai, tarpinės ir dar gal kažkas.

Nusižiūrėjau dabar grohe 5in1 - potinkinis rėmas + tvirtinimai + chromuotas dviejų nuleidimo funkcijų mygtukas + garso izoliacinė tarpinė + Fresh kvapų konteineris
Bet prie jo gi pačio klozeto su dangčiu dar reikia. Ir galvoju, tiksliau - nežinau - ar ant jo bet koks klozetas tinka ar ne  blush2.gif pakomentuokit, prašau, kas žinot kažką daugiau smile.gif

Su letaeigiu dangciu abudu ~600lt kainuoja.
Paziurekit kitokius komplektus, Grohe vieni is brangesniu, cia vien uz varda dar reikia primoketi. Mes pirkom Tece. O jei leistis iki visokiu smulkmenu, tai net ir tu mygtuku nuleidimo visokio dizaino yra doh.gif biggrin.gif Siaip klozetas manau ant bet kurio remo turetu tikti, esme kad nuo remo priklauso ir mygtukai kokie bus. Jau ant Grohe kitokio gamintojo mygtuku neuzdesi.
Zodziu, atrodo ai, klozetas ir tiek, bet kiek galvosukio viska issirinkti doh.gif
Dabar duso komplektus renkuosi... Tai aciu D, kad nors kaina gerokai susiaurina pasirinkimo rata biggrin.gif
Atsakyti
Reiktų pagalbos dėl bendro išdėstymo 4u.gif
Nežinau, ką daryti su kriauklėmis, noriu dviejų, bet yra tokia kaip niša sienoje, ją galima lyginti, bet gal nereikia g.gif gal ir taip žiūrėtųsi kriauklės g.gif dėčiau du veidrodžius, o kriaklės turėtų vieną stalą, tik ties viena jis būtų platesnis. Ar geriau dėti du atskirus g.gif
Kur dėti gyvatuką?
Ir nelabai lieka vietos kabinti rankšluosčiams g.gif
Gla kuri patarsit?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 05 21, 09:43)
Reiktų pagalbos dėl bendro išdėstymo  4u.gif
Nežinau, ką daryti su kriauklėmis, noriu dviejų, bet yra tokia kaip niša sienoje, ją galima lyginti, bet gal nereikia  g.gif gal ir taip žiūrėtųsi kriauklės  g.gif dėčiau du veidrodžius, o kriaklės turėtų vieną stalą, tik ties viena jis būtų platesnis. Ar geriau dėti du atskirus  g.gif
Kur dėti gyvatuką?
Ir nelabai lieka vietos kabinti rankšluosčiams  g.gif
Gla kuri patarsit?
user posted image

Ar netelpa tos kriaukles abi i nisa? Nesimato gerai kiek ten plocio, jei 150cm tai drasiai manau tilptu.
Mes desim dviguba islieta, tai 140cm plocio. Tai manau panasiai ir pas jus galima, tada tikrai planas atrodytu tobulai smile.gif
O gyvatuka esu maciusi virs klozeto deda, bet kazin ar patogu g.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 05 21, 12:29)
Ar netelpa tos kriaukles abi i nisa? Nesimato gerai kiek ten plocio, jei 150cm tai drasiai manau tilptu.
Mes desim dviguba islieta, tai 140cm plocio. Tai manau panasiai ir pas jus galima, tada tikrai planas atrodytu tobulai smile.gif
O gyvatuka esu maciusi virs klozeto deda, bet kazin ar patogu g.gif

ten 130 cm ir skaičiuojant nuo pat durų staktos, tai man atrodo mažoka dviems kriauklėms, noriu, kad plačiau būtų ax.gif
todėl galvoju, kad reiktų lyginti tą nišą ir dėti kriaukles per vidurį tos sienos (siena išeina 260 cm), tuomet prie durų liktų vietos rankšluosčiams.
O gyvatuką galvoju bandyti dėti tarp vonios ir wc, esu mačiusi ir dušo kabinoje, bet nežinau g.gif dar vieta galima virš vonios ties langu g.gif
dar noriu tokių medinių kopetėlių rankšluosčiams pakabinti atremiamų į sieną, tai klausimas, kaip čia man viskas tilps biggrin.gif viso 8 m2.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 21 gegužės 2013 - 12:09
QUOTE(Carpe diem @ 2013 05 21, 12:01)
1. todėl galvoju, kad reiktų lyginti tą nišą ir dėti kriaukles per vidurį tos sienos (siena išeina 260 cm), tuomet prie durų liktų vietos rankšluosčiams.
2. O gyvatuką galvoju bandyti dėti tarp vonios ir wc, esu mačiusi ir dušo kabinoje, bet nežinau  g.gif
3. dar noriu tokiųmedinių kopetėlių rankšluosčiams pakabinti atremiamų į sieną, tai klausimas, kaip čia man viskas tilps  biggrin.gif viso 8,3 m2.


1. Pritarčiau ir aš tam, kad lyginti tą nišą ir gražiai abi kriauklės tada viena šalia kitos būtų, be jokių "laiptų" .
2. Manau, kad gera vieta, patogu būtų lipant iš vonios pasiimti rankšluostį.
Dušo kabinoje? Jei elektrinis, tai čia nerealu man atrodo, o ir kitu atveju - kam jis ten?
3. Kas čia per daiktas? Gal ir man tokio reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2013 05 21, 13:08)
1. Pritarčiau ir aš tam, kad lyginti tą nišą ir gražiai abi kriauklės tada viena šalia kitos būtų, be jokių "laiptų" .
2. Manau, kad gera vieta, patogu būtų lipant iš vonios pasiimti rankšluostį.
Dušo kabinoje? Jei elektrinis, tai čia nerealu man atrodo, o ir kitu atveju - kam jis ten?
3. Kas čia per daiktas? Gal ir man tokio reikia  bigsmile.gif

2. manau, kad išėjus iš dušo tiesiog ten pakabini rankšluostį ir jis džiūna, tik su ten kabančiu rankšluosčiu maudytis neišeitų biggrin.gif
3. Pvz.:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Jo, 1.3m gal biski mazoka 2 kriauklems. Bet ta nisa mazute, kampelis siauras islindes, gal ir taip gerai atrodytu? Nezinau kaip gyvai atrodo. Bet su gipso kartonu nesunku islyginti...
O kas per medines kopeteles?? Pirmakart apie tokias girdziu.

Jau matau kas per kopeteles biggrin.gif Hm, man tai nelabai praktiskai atrodo smile.gif Geriau spintele biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slyva: 21 gegužės 2013 - 12:17
QUOTE(Carpe diem @ 2013 05 21, 12:16)
2. manau, kad išėjus iš dušo tiesiog ten pakabini rankšluostį ir jis džiūna, tik su ten kabančiu rankšluosčiu maudytis neišeitų  biggrin.gif
3. Pvz.:

2. Tai vėl dilema - pas mane pvz. kokie keturi rankšluosčiai vienu metu naudojami būna, tai prieš einant į dušą juos visus turi nukabinti, kažkur sudėti, paskui vėl sukabinti. Per daug vargo bent man asmeniškai atrodo.
3. Labai graži detalė thumbup.gif O jos kažkaip tvirtinasi, ar tik atsiremia? Baisu, kad nenulystų vieną dieną su visais daiktais.

Papildyta:
Jau matau, kaip tvirtinasi. Tada duodu tris pliusus kopetėlėms biggrin.gif Pati tokių norėčiau, tik gal ne vonioj, o koridoriuj.
Katinai išnaudotų kaip laipynę biggrin.gif
Atsakyti