Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Renalta @ 2013 05 15, 11:02)
na mes irgi tokia zalia pasirinkome ir panasiai sudeliojome tik pas mus dar ir dekoro elementu ides  smile.gif

niu gausit pasirodyt biggrin.gif gal ir as susigundysiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 14, 21:22)
Norit butent padeklo, o nebandet galvoti apie plyteles? Na, duso kabina is stiklo, o apacioje po kojomis plyteles? Niekas nedunkses  rolleyes.gif


Aisku,kad galvojom ir labai norejom, deja technines galimybes neleidzia taip padaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 15, 12:37)
niu gausit pasirodyt biggrin.gif  gal ir as susigundysiu wub.gif

butinai idesiu foto, bet tai negreitai bus, nes dar net nepradejo plyteliu klijuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltasakne @ 2013 05 15, 14:24)
Aisku,kad galvojom ir labai norejom, deja technines galimybes neleidzia taip padaryt  g.gif

jei norit paprastos kabinos ir ja galit pasidaryti, manau geras architektas suprojektuotu duso vieta ir viska, kas susije su ja, bus 100 kartu patogiau
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 05 15, 12:02)
na mes irgi tokia zalia pasirinkome ir panasiai sudeliojome tik pas mus dar ir dekoro elementu ides  smile.gif

Gaila, bet nebuvo dekoro, kai mes pirkom plyteles. Vėliau jau internete susiradau iš tos pačios kolekcijos tikrai gražių plytelių, bet matyt mūsų parduotuvė nebuvo užsivežusi tokių.

Flirt turėtų dabar visai išsigąsti - vakar gavom savo violetinius vonios baldus biggrin.gif thumbup.gif
Gal vėliau pafotkinsiu, jei rasiu jėgų susitvarkyti šiandien viską unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2013 05 17, 11:38)
Flirt turėtų dabar visai išsigąsti - vakar gavom savo violetinius vonios baldus  biggrin.gif  thumbup.gif
Gal vėliau pafotkinsiu, jei rasiu jėgų susitvarkyti šiandien viską  unsure.gif

lotuliukas.gif
oi kaip noriu pamatyt blush2.gif man tai labai grazu tos ryskios spalvos wub.gif tik, kaip ir minejau, prisibijau kazka tokio daryt, kad gali atsibost g.gif o tai lesu kas pora metu remontams nelabai uztektu biggrin.gif na bet vis gundaus tongue.gif
Atsakyti
Sveikos ir sveiki smile.gif
Labai aktualiu klausimu tapo pakabinami klozetai ax.gif
Visiškai nežinau į ką atkreipt dėmesį renkantis juos. Juolab, kai biudžetas labai ribotas.
Kadangi tai mano, o ne vyro užgaida, tai teks pačiai rinktis informaciją.
Gal kas gali pasidalint info kokius turite, ar patenkinti, į ką žiūrėjot rinkdamiesi juos?
Man net nėra labai svarbus to klozeto dizainas ir juolab pavadinimas, man tiesiog norisi paslėpt tuos visus vamzdžius ar kad plaunant grindis nereikėtų šveist visų tarpelių.
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2013 05 20, 14:06)
Sveikos ir sveiki smile.gif
Labai aktualiu klausimu tapo pakabinami klozetai  ax.gif
Visiškai nežinau į ką atkreipt dėmesį renkantis juos. Juolab, kai biudžetas labai ribotas.
Kadangi tai mano, o ne vyro užgaida, tai teks pačiai rinktis informaciją.
Gal kas gali pasidalint info kokius turite, ar patenkinti, į ką žiūrėjot rinkdamiesi juos?
Man net nėra labai svarbus to klozeto dizainas ir juolab pavadinimas, man tiesiog norisi paslėpt tuos visus vamzdžius ar kad plaunant grindis nereikėtų šveist visų tarpelių.

Mes irgi renkames, tai pati ka ismasciau visokiu priziurejus, tai kad pats klozetas butu lygus be jokiu grioviu, idubu apacioj, nes tai irgi papildomas valymas. Tai turiu pora variantu nusiziurejus, kurie apvalios formos... Gal kas galetu placiau pasakyti i ka dar kreipti demesi?
Atsakyti
turiu gyvatuka 700 plotis ir aukstis 600
atliko, nes perku didesni... gal kam reikia pigiau ?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 05 20, 15:02)
Mes irgi renkames, tai pati ka ismasciau visokiu priziurejus, tai kad pats klozetas butu lygus be jokiu grioviu, idubu apacioj, nes tai irgi papildomas valymas. Tai turiu pora variantu nusiziurejus, kurie apvalios formos... Gal kas galetu placiau pasakyti i ka dar kreipti demesi?

Kokius nusižiūrėjot? bigsmile.gif
Įtariu vyras maximum 1tūkst. sutiks skirt šiam reikalui - čia turiu omeny visam komplektui - bakeliui, klozetui, laikykliams, mygtukui, tarpinei. Įdomu ar įmanoma už tuos pinigus normalų ir patikimesnį rinkinuką pasidaryt? aišku kuo pigisua, tuo smagiu būtų, bet bet ko nesinori.
Atsakyti
Gal ir labai durnai nuskambės, bet gal galit pakomentuoti, ar tikrai reikalaingas gyvatukas į vonios kambarį su šildomom grindim? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2013 05 20, 16:17)
Kokius nusižiūrėjot?  bigsmile.gif
Įtariu vyras maximum 1tūkst. sutiks skirt šiam reikalui - čia turiu omeny visam komplektui - bakeliui, klozetui, laikykliams, mygtukui, tarpinei. Įdomu ar įmanoma už tuos pinigus normalų ir patikimesnį rinkinuką pasidaryt? aišku kuo pigisua, tuo smagiu būtų, bet bet ko nesinori.

Hm, buna komplektams akcijos - bakelis + klozetas, tikrai galima uz panasia kaina nupirkti. Mes perkam atskirai, tai truputi brangiau gaunasi. Unitaza toki issirinkom Laufen Pro
user posted image
Arba dar yra toks, Ario Handy, bet jis jau su tais visokiais isgaubimais sonuos user posted image
Kol reikes statyti, sugalvosim kuris labiau patinka:)

QUOTE(Carpe diem @ 2013 05 20, 16:18)
Gal ir labai durnai nuskambės, bet gal galit pakomentuoti, ar tikrai reikalaingas gyvatukas į vonios kambarį su šildomom grindim?  blush2.gif

Manau, kad reikia. Pakabinti ranksluosti po duso, kazka smulkaus padziauti, ypac vasara, kada grindu nesildysim.
Atsakyti