Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Lisistratė @ 2013 05 13, 13:07)
Ajste, labai labai aiškiai nupasakojote, dėkoju už greitą ir išsamų atsakymą! O jūs turėjot stiklines sieneles, ar plastmasines? Dėl to vonios krašto: man įdomu, ar atlenkta sienelė pasideda ant vonios krašto, ar kabo virš jo? Turbūt sienelė su vonios kraštu liečiasi tik ta gumine dalimi?

hi.gif
Kiek pamenu visos buvo stiklinės g.gif Liečiasi su vonios kraštu ta gumine dalimi, nes turi sudaryt barjerą, kad vanduo nepratekėtų ant grindų. Jei sienelė fiksuota (nejudanti) tiesiog tarp jos ir vonios krašto purškiamas (ar tepamas?) silikonas, kad sudaryt tą "sandarumą". Dar tas guminis kraštas gali būti skaidrus arba baltas, jei aktualu tokios detalės mirksiukas.gif
Atsakyti
Man labiau patinka 1 variantas 4u.gif Dėl šviesių plytelių. Su jomis problemų kaip ir nėra, problemos yra su tarpais. Jei tai sieninės plytelės tai tarpai nepatamsės, tačiau jei tai baltos grindų plytelės, tarpų patamsėjimas garantuotas. Kiek vonių esu apžiūrėjusi tai visur kur detas šviesus glaistas ant grindų jis tarpais tamsesnis , tarpais šviesesnis. Na nebent ketinate derinti su tamsiu glaistu. Pas mus sienų glaistas šviesus, o grindis pirkome tamsias pritaikę prie jų tamsų glaistą. Žinoma jums spręsti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 05 13, 14:10)
O vyrui taip plaukai slenka, kad dėl to renkatės tamsesnes plyteles?  blink.gif  Pas artimus žmones plytelės baltos, vonios kambariu naudojasi 2 pagyvenę žmonės (plaukai ant galvos ne ypač tvirtai laikosi  rolleyes.gif  ) ir nepastebėjau, kad būtų daug plaukų ant grindų  g.gif  Ir tikrai šeimininkė nelaksto po namus su šluota ir skudurėliais  schmoll.gif  Aišku, čia jūsų asmeninis pasirinkimas, bet aš sakyčiau rinkitės kas patinka ir tinka, o ne ant ko labiau matysis keli plaukeliai  mirksiukas.gif  O šiaip tai pagalvojus, prisimenu tik šviesias grindų plyteles, tai negaliu nieko neigiamo pasakyt apie pačias plyteles  ax.gif  Priklausomai nuo vonios kambario dizaino, ar yra langas ir koks apšvietimas, gal reikėtų žiūrinėti šiltesnių tonų spalvas ar jų akcentus, derinti su šaltom patinkančiom spalvom, kad sukurti jaukią aplinką  mirksiukas.gif

Tai gal zili plaukai maziau matosi nei juodi biggrin.gif
Kadangi pas mus dabar tokios margos, kad ten isvis nieko nesimato, tai neisivaizduoju kaip butu jei plyteles sviesios.. Pas draugus esu macius tamsias plyteles, tai grindys baisokai atrodo jei nepavalai kelias dienas. Hm, matyt teks pasiaukoti del tu keliu vyro plauku ir deti sviesias biggrin.gif

Rokoko Mūza, aciu uz nuomone. Ir as jau gal labiau prie pirmojo linkstu... O del tu tarpeliu, skaiciau kad yra kazkoks "tepalas" ant glaisto, tai ir valosi lengviau, ir gal spalvos nepraranda g.gif O pas jus tamsios grindys, tai labai tamsios ar ne? Ar praktiskos?
Atsakyti
Ajste, dėkoju už draugiškumą!
Atsakyti
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2013 05 13, 14:11)
Man labiau patinka 1 variantas  4u.gif  Dėl šviesių plytelių. Su jomis problemų kaip ir nėra, problemos yra su tarpais. Jei tai sieninės plytelės tai tarpai nepatamsės, tačiau jei tai baltos grindų plytelės, tarpų patamsėjimas garantuotas. Kiek vonių esu apžiūrėjusi tai visur kur detas šviesus glaistas ant grindų jis tarpais tamsesnis , tarpais šviesesnis. Na nebent ketinate derinti su tamsiu glaistu. Pas mus sienų glaistas šviesus, o grindis pirkome tamsias pritaikę prie jų tamsų glaistą. Žinoma jums spręsti  mirksiukas.gif

Visiškai sutinku dėl tarpų drinks_cheers.gif Tik dar pridėsiu, kad priklauso ir nuo priežiūros, ne tik nuo glaisto spalvos. Jei tarpai nesudrėksta, neapkalkėja, grindys nėra plaunamos ypač šlapia šluoste ir t.t. tokių problemų būna mažiau.
QUOTE(slyva @ 2013 05 13, 14:22)
Tai gal zili plaukai maziau matosi nei juodi biggrin.gif
Kadangi pas mus dabar tokios margos, kad ten isvis nieko nesimato, tai neisivaizduoju kaip butu jei plyteles sviesios..
...O del tu tarpeliu, skaiciau kad yra kazkoks "tepalas" ant glaisto, tai ir valosi lengviau, ir gal spalvos nepraranda g.gif O pas jus tamsios grindys, tai labai tamsios ar ne? Ar praktiskos?

Na nėra jie tokie žili tongue.gif
Gal ir dabar rinkitės kažkokias margesnes, šviesaus margumo? Na mes šiuo metu linkstam prie tokių "ryžai" margų, marmurinio rašto, tai ir šilta spalva ir praktiška thumbup.gif
Lyg ir girdėjau viena ausim apie kažką panašaus g.gif Reik pasižymėt, kad pasižiūrinėt daugiau info ta tema 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisistratė @ 2013 05 13, 14:49)
Ajste, dėkoju už draugiškumą!

4u.gif randu forume daug patarimų, tai bandau ir savo patirtim pasidalinti. Smagu, kad kažkam praverčia thumbup.gif Jei ką, klauskit dar, gal ir kokių foto išknisiu iš archyvų lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi, foto tai niekada nemaišo! Ir buvusios ir planuojamos vonios sienelės visada čia laukiamos foto pavidalu smile.gif
Atsakyti
Man irgi labai aktuali info apie vonios sieneles. Vien dėl sienelės montavau maišytuvą ne vonios gale, kaip įprasta, o iš šono, nes taip patogiau sienelę užlenkti, jei reikia.
Klausimas tik, kaip tvirtinasi ta sienelė prie sienos? Ar nesklis plytelės, jei reikės gręžti?


O dėl grindų spalvos, tai man irgi visi patarinėjo, kad tamsių nedėčiau be to, ir pati nenorėjau - mano įsivaizdavimu, vonia turi būti šviesi, ryški (labai džiaugiuosi pasirinkusi šalto atspalvio led lemputes) - taigi, vonios grindys žalios. Tarpeliai tarp plytelių šviesiai kreminiai, žinau, kad purvinsis, bet esu pasiruošusi šveisti, nes kita spalva mano manymu tiesiog būtų nederėjusi.

Atsiprašau už tokią nekokybišką nuotrauką, bet manau vis tiek lengviau įsivaizduoti bendrą vaizdą:
user posted image
Atsakyti
Vaida*, smagus jūsų vonios kambarys smile.gif O apie gręžimą į plyteles ir aš pagalvojau..
Atsakyti
QUOTE(Lisistratė @ 2013 05 13, 20:02)
Vaida*, smagus jūsų vonios kambarys smile.gif O apie gręžimą į plyteles ir aš pagalvojau..

Ačiū 4u.gif Čia dar labai daug ko trūksta, esam šiuo metu įsirenginėjimo sūkury, laukiam ir baldų, ir skalbyklės biggrin.gif

Reikia laukti, kol patyrusios papasakos, kaip tu tuo pritvirtinimu...
Atsakyti
Vaida*, drasus esat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 13, 21:06)
Vaida*, drasus esat thumbup.gif

kodėl taip sakot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2013 05 13, 20:20)
kodėl taip sakot?  bigsmile.gif

na labai jau taip drasiai su spalvyte suzaidet thumbup.gif as bijociau, kad atsibos greit arba prades erzint, o su plytelem ne taip lengva, norint jas pakeist doh.gif
as ir noriu ryskumo namuose, bet kazkaip stabdau save ax.gif
Vaida, neskaitant cia tu mano sapaliojimu, man labai grazu wub.gif
Atsakyti